Valdība neatbalstīs Ventspils iesaisti "Nord Stream 2" projektā

Komentāri [5]

 
Raimonds
Lūk vēl viens piemērs tam, ka mūsu pie siles esošie politiķi politizē arī mūsu ekonomiku ... mērķtiecīgi radot tai zaudējumus ... laikam lai netiktu paaugstināts tas bērna pabalsts 11 eiro mēnesī ... un pēc tam mūsu kliķe liekulīgi melo tautai, ka neesot naudas.
21.aprīlis 2017, 10:27 Atbildēt
Raimonds
Nākamajās vēlēšanās nedrīkst balsot par noziedzniekiem ... kuri mērķtiecīgi izplata naidu pret Krieviju un gremdē Latvijas valsti.
Latvijai Dievs devis ir trīs dāvanas ... un viena no tām ir mūsu ostas. Ašerādens ar šo savu paziņojumu spļauj Dievam acīs ...
21.aprīlis 2017, 10:30 Atbildēt
kate
Tik nabadzīgai valstij, kā Latvija nevajadzētu jaukt kopā ekonomiku ar politiku. Tā ir iespēja nopelnīt cilvēkiem gan valstij. Vai ministri un ministrijas ir gatavas samazināt savas algas un citus tēriņus par prognozējamo peļņu teiksim 100 miljoni eiro gadā. Šo piedāvājumu pieņems mūsu kaimiņu valstis. jo nauda nesmird un tai nav nacionalitātes. Galvenais ir padarīts darbs. Bet mūsu valdība jau trallalā, trallalā, un mūs prezidents (uz)dzīvo mēnesī ar 283 eiro. Augam ..gudri''. bet vienreiz tas vadzis lūzīs, cik ilgi var ņirgāties par savu tautu......
21.aprīlis 2017, 10:30 Atbildēt
he-hē
Nu protams ,noplēst ādu savam iedzīvotajam ir goda lieta. Piedalīties starptautiskā biznesa projektā kopā ar Vāciju - kauns.Izrādās krievu maksāts dolārs nav ASV drukāts.
21.aprīlis 2017, 12:22 Atbildēt
savādnieks
Skaids,ar pārāk daudziem jādalās,,,mums tāds futbols nav vajadzīgs'' (J.Staļins)
21.aprīlis 2017, 14:56 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!