Pirms sociālo tīklu aplūkošanas, darba devējiem būs jābrīdina amatu kandidāti

Komentāri [7]

 
H2O
Paldies. Es no smiekliem no krēsla nokritu, lasot šo "krimināli nopietno joku par sociāliem tīkliem"! Sanāk, ka ieejot sociālos tīklos, kur šie "darba ņēmēji" lielās ar saviem dzīvokļiem, ceļojumiem, automašinām (bet ko gan citu viņi prot darīt?) es vēl būšu vainīgs? Kā gan var maksāt cilvēkam pat minimālo algu, ja viņš neko nemāk un viņam ir labi, ja pamatskolas izglītība?
14.jūlijs 2017, 19:32 Atbildēt
JOhan
H2O Neko viņi nelielās piemēram ja pārbaudīs ka darba meklētājs meklē kādu kurs/a piemēram paņems "aiz vaiga" tad tā teikt to nedrīkst zināt tādi h20 darba devēji kuri krīt no krēsla.
14.jūlijs 2017, 21:39 Atbildēt
absurds
Bet,ja es "nesēžu" nevienā saitā, tad darbs netiks piedāvāts?
14.jūlijs 2017, 22:08 Atbildēt
sss
un kurš vispār zinās par šiem apmeklējumeim?
15.jūlijs 2017, 21:17 Atbildēt
C.O.
Es pieņemot darbā jaunus darbiniekus pirmkārt skatos lai nebūtu gejs-zilais.Otrkārt lai pamatā būtu Krievu valoda.
16.jūlijs 2017, 2:32 Atbildēt
Ssviests
Idioti
19.jūlijs 2017, 20:16 Atbildēt
bet interesanti
Darba devējs ir tāds pats cilvēks kā mēs visi pārējie. Savā brīvajā laikā viņs, piemēram, dzīvojas pa sociālajiem tīkliem, skatās, komentē, vai arī nekomentē. Kādā brīdī viņam darbā rodas vakance, izsludina pieteikšanos, atnāk kāds kandidāts, bet darba ņēmējam šķiet, paga paga, tas te feiss tā kā liekas pazīstams. (pat nav jāskatās vēlreiz tajos tīklos). Vai, vēl krasāk- tāda persona jau pa visiem tī,kliem ir zināma, savā ziņā "slavenība" (vai labā, vai arī sliktā nozīmē). Bet ko nu tagad? Vai darba devējam būtgu "pavēles kārtā jāizdzēš no savas atmiņas" tas, ko viņš redzējis, lasījis, zina, in ko varbūt visa Latvija zina par kādu kandidātu?
21.jūlijs 2017, 2:48 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!