Slavenais pavārs Dreibants neapmierināts ar VID akciju "Prasiet čeku!"

Komentāri [10]

 
Kendjuks
KGB ir?
15.jūlijs 2017, 13:40 Atbildēt
shēmo pa 'melno'
Uz diviem restorāniem ne vairāk kā 8 minimālo algu saņemoši darbinieki.
15.jūlijs 2017, 14:10 Atbildēt
Fifa
Es nesaprotu , par ko viņš uztraucies. Teksts latviešu valodā, domāts latviešiem, lai zina ka čeku DRĪKST prasīt. Patiesībā , man kā ārzemēs dzīvojošai, vispār nav skaidrs, kā var apkalpot bez čeka. Tāpēc tūristam tāds plakāts nav vajadzīgs, tūrists čeku tāpat paprasīs, ja vien ir Rietumu tūrists.
15.jūlijs 2017, 15:30 Atbildēt
tikai tā
Ko var pļūtīt tas dreibants. Maksā dod čeku un punkts.
15.jūlijs 2017, 21:19 Atbildēt
tā negribas dot to čeku
nu beidziet reiz zagt, pietiks ar nozagto no porcijas
16.jūlijs 2017, 9:02 Atbildēt
Liekais
Izskatās ka daži komentāru autori nebūt nezin ko nozīmē veidot un uzturēt uzņēmējdarbību šajā nozarē Latvijā. Tipiska leftistu/proletāriska retorika. Un vēl, pirms komentēt, izlasiet rakstu līdz beigām. VID nekad nav bijis un nebūs uzņēmēju draugs. Toties tie, kuri uzskata, ka visa pasaule ir viņiem parādā, šādu VID "sociālo kampaņu" sveiks ar karogiem, jo ne jau viņi būs tie, kas rada reālu pievienoto vērtību.
16.jūlijs 2017, 10:50 Atbildēt
būtu svētīgi
visu pirms atcelt pirmsčekus! to dēļ ir radīta iespēja šmaukties ar čekiem. pirmsčeku vietā tikai čeki un punkts.jakāds grib zināt, cik maksās pasūtījums- var izrakstīt kvīti!
16.jūlijs 2017, 11:16 Atbildēt
Sencis
Nava gadījies ka neizsniedz čeku. Ja tā ir VID akcija tad lai uz robežas uzliek tādu plakātu un vairākās valodās.
16.jūlijs 2017, 13:05 Atbildēt
Hmm
Kādas problēmas izsniegt čeku? Amerikā , Eiropā pasūtījumu pieņemšana uz lapiņas, pirmčeks arī izskatās kā uz prastas blankas uzdrukāts un saucas rēķins. Kuru atnes , es iedodu naudu vai lūdzu bankas kartes portālu. Vajag maksāt nodokļus . tad nebūs jāuztraucas par tik nenozīmīgu jautājumu, kā plakāta izvietošanu. Vēl labāk , pats izliet skatlogā plajātu , ka saviem darbiniekiem maksā algas virs vidējā nozarē un esi nomaksājis visus darba devēja nod., ka visi pirkymi ir legālu, katrs klienrs, kas ēd jūsu restorānā palīdz uzturēt valsti.
16.jūlijs 2017, 15:44 Atbildēt
Tiešām hmm
Man šķiet, ka Jūs nesapratāt, par ko tas pavārs ir sašutis. "Vajag maksāt nodokļus . tad nebūs jāuztraucas par tik nenozīmīgu jautājumu". Par kuru tieši? Viņu, ja es pareizi sapratu, nevis pats čeku izdrukāšanas fakts satrauc, bet haotiskās, dārgās un drīzā traucējošās, nekā palīdzošās VID un citu uzraudzības iestāžu darbības. Ieteiktu tomēr nākamreiz izlasīt rakstu, pirms komentēt.
16.jūlijs 2017, 18:41 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!