Kanādas karavīru ierašanās paaugstinājusi aktivitāti Rīgas dzīvokļu īres tirgū

Ilze Zvēra, F64 Photo Agency
  • Ilze Zvēra, F64 Photo Agency
1 / 1

Šā gada otrajā ceturksnī salīdzinājumā ar pirmo ceturksni paaugstinājusies klientu interese par īres dzīvokļiem Rīgā dažādās cenu un dzīvokļu kategorijās, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Ober-Haus" mājokļu tirgus pārskatā.

Otrajā ceturksnī novērots augsts īres dzīvokļu pieprasījums no nerezidentiem, kas pārceļas dzīvot uz Rīgu saistībā ar darba komandējumiem, piemēram, Kanādas karavīri, kas ieradušies stiprināt NATO klātbūtni Latvijā.

Jau šobrīd ir pieprasījumi no studentiem, kas meklē dzīvokļus (divas-trīs guļamistabas) īrei no septembra sākuma, norāda "Ober-Haus". Dažos gadījumos studenti slēdz īres līgumus jau šobrīd, maksājot pāris mēnešus īres maksu, pat nedzīvojot attiecīgajā dzīvoklī, kaut arī faktiski dzīvoklis nepieciešams tikai no septembra sākuma.

Vietējie iedzīvotāji meklē lētākus variantus īrei. Pārsvarā tie ir divistabu dzīvokļi cenu kategorijā no 200 eiro līdz 450 eiro, bet piedāvājums šādiem dzīvokļiem ir neliels, teikts pārskatā.

Ilze Zvēra, F64 Photo Agency

Visvairāk interesējošie rajoni, kurā vietējie iedzīvotāji labprāt dzīvotu, ir pilsētas centrs, Teika, Āgenskalns.

Komentāri [10]

 
nekad vairs 1940.gadu !
Mužikiem laiks nosist savu diktatoru un ienākt 21. gadsimtā.
13.augusts 2017, 1:25 Atbildēt
Bens
Vai sie okupanti ieradas aizsargat latviju no puteņa kavaleristiem vai slamstities pa Rigas krogiem ar velnkamistu palaistuvem ?! Ierakumos pie Zilupes ir jaatrodas šiem varoniem ,ja vini patiesi grib aizsargat latviju no krievijas iebrukuma !
12.augusts 2017, 7:13 Atbildēt
Remarx
Braucot uz darbu centra virzienā šos varēja redzēt viesnīcā "Park Inn" pie Z-Tower Pārdaugavā. katru rītu šie pēc brokastīm savācās viesnīcas priekšā lai sēstos īrētā autobusā. Kas šiem viesnīca vairāk nepatīk. Šogad tikai atklāta ir.
12.augusts 2017, 0:46 Atbildēt
Skatīt visus 10 komentārus >

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!