Premjers: Laukstrādnieki un šoferi viesstrādnieku vidū nebūs

Komentāri [26]

 
Fotograafs
Gan jau bus..tiks ievesti vergi kuri vairos kuciskveifgo labklajibu
13.februāris, 15:41 Atbildēt
ļuļa
melis. tieši šoferus, frizierus, mājsaimnieces un tamlīdzīgus kadrus ieved no eritrejas un irākas! kaut gan solīja inženierus un augsto tehnoloģiju speciālistus. ak jā, piemirsu, afganistāna un sīrija pilna ar augsti kvalificētiem ķirurgiem, ko pie mums arī ved - nogriezīs tev galvu, tā ka tu pat nepamanīsi!
13.februāris, 15:52 Atbildēt
janis
nu gan labi meli padevās. A varbūt šis domāja, ka prezi importēs? Dārzeņiem vienalga, ka tik var kaut ko uzkomentēt.
13.februāris, 15:53 Atbildēt
Rauduviete
Vienkarsi tas kucinskis japadzen ar visu varzu..arprats ko sitie dara ar valsti
13.februāris, 15:54 Atbildēt
johans
Valsts tiek varota jau 27 gadus,bet varotāji tik apgalvo ka viņi uzlabos varošanas kultūru,bet bēda,nav vairs ko varot.Nu tik vedīs iekšā un viss notiksies kā agrāk!Aina-ievestie pelnīs tūkstošus,bet apkārt bizos vietējie penši ar 200-300€!Jautrība vai idiotu darbības maksimuma projekcija?
13.februāris, 17:50 Atbildēt
Jaa
Maksajiet mirmalas algas taf bus kas strada
13.februāris, 15:56 Atbildēt
Mr.Susurs
Kucinski ir jatriec no premjera amata pec uespejas atrak. Shis Antinsh pat nezin, ka jau tgad Latvija ik gadu paris tukstoshi guculi strada, un bez viniem viena otra novada vispar nebutu darba speka. Tas laukai shis klauns bus , tas arajs un sejejs ar meli... Bet laukos jau tagad ir nenormalakais darbaspeka deficits...
13.februāris, 16:33 Atbildēt
Antiņš
Tad jau turpinās uz hektāru sīpollauka uzgāst 40. 200L mucas ar ķīmiju, ka pat garāmbraucēji lociņus zagt negāja. Ja laukstrādniekus neievedīs, kas par 1 eiro stundā gatavi vergot. Rijiet paši savus ķīmiskos dārzeņus! Es pirkšu leišu, tur vēl sūdus zemē iestrādā!
13.februāris, 16:59 Atbildēt
aha
pareizi - laukstrādniekem un šoferiem var maksāt mininālās algas!
13.februāris, 17:13 Atbildēt
Art
Var jau nevienu viesstrādnieku neievest,bet Latvijas gudrajiem arī jāapzinās, ka tūlīt lūzīs tas vadzis , kuru vēl piecieš tie, kas saņem visizpalatīkāko algu - minimālo algu. Drīz aizbrauks viņi, tāpat kā pārējie, kurus Dombrovskis ar savu 'kompāniju' nolika bankām 'apēšanai' un izdzina no mājām uz anglijām, īrijām, kad nejēdzīgi stabilizējot Latvijas ekonomisko stāvokli uzkrāva mums visiem parādu nastu. Čēms riktīgs
13.februāris, 17:16 Atbildēt
Arnolds
Bez cēloņu risināšanas darbaspēka ievešana nav pat ielāps esošajai problēmai. Kā valsts pazaudēja speciālistus, tāpat pazaudēs no jauna ievestos.
13.februāris, 17:24 Atbildēt
kuchinski
tu esi nenormals un dzivo ne reala dzivee.Maita,paskaties pa istam,kas notiek Latvijaa un beidz melot medijos!
13.februāris, 17:41 Atbildēt
Flagella
Ieks meza bij viens nams.
Ieks maza bij viens nams.
Tur dzīvoja viens poļu kungs...
Kam pohuj par latviešiem.
13.februāris, 17:45 Atbildēt
lapa
viens sen skaidrs - jamaina ar steigu valdiba . labi kad driz velesanas , tad sitie vecie vezi lidos .
13.februāris, 18:04 Atbildēt
Bet
Visi tie bēgļi taču melo! Kad TV rāda tos bēgļus, viņi melo un saka, ka viņi ir skolotāji, menedžeri, kautkādi tur ofisu darbinieki! Runa iet par Bēgļiem! Visus viņus, fiziskajos darbos uz Atlritumu šķirotavām! Tikai un vienīgi! Baltie, Skandināvi, Amerikāņi, Japāņi, Dāņi uz Latviju nebrauks! Jo Latvijā nav Industriāla ekonomika!
13.februāris, 18:08 Atbildēt
Priekulis
Kučinskis ar ministru bandu paši ir bēgļi no laukiem.
13.februāris, 18:21 Atbildēt
Vai
tikai viena OMA Laimdota savulaik stingri neteica, ka Latvijā no PSRS laikiem ir papilnam ar migrantiem un tā dēvētie "bēgļi" netiks uzņemti.. vai OMA nebija tāda pati zicpremjere kā ex-tautpartejietis Mārītis? Nē mums svešas ticības, dzīvesveida un pasaules uzskatu migrantiem Latvijā!
13.februāris, 18:42 Atbildēt
vai pareizi sapratu?
nu gan kungs "skazanul" !!!!! īsāk sakot, latvieši ir idioti bez smadzenēm,jo zinātnieki jāieved no ārzemēm, bet letiņi rukās te par melnajiem!?
13.februāris, 18:58 Atbildēt
Un
Nekādā gadījumā nedrīkst pieļaut, ka Super bagātie Šeihi no Saūdu Arābijas, Emirātiem brauks uz Latviju apdkatīt savas nākošās Kolonijas! To nedrīkst pieļaut, ka viņus uzskatīs par Investoriem Baltijai! Politiķi bez zināšanām par tām tautām pārdos Mūs un Latviešu tauta vergos priekš viņiem! Pusi Eiropas ir Okupējuši musulmaņi! Ārprāts, kas te darās! Pēc 20 gadiem te būs pilnīgs P! Pilnas skolas šeit ar turku un citu melno bērniem!
13.februāris, 22:12 Atbildēt
Andris Kučāns
Naksuj ZZS, naksuj Kučinski un naksuj Lembergu!
13.februāris, 18:59 Atbildēt
Gunārs Bergmans
Kučinski, kad tavi saimnieki un it sevišķi tavs biedrs Vlads Kalnozols sāks saviem strādniekiem un darbiniekiem maksā cilvēka cienīgu algu?
13.februāris, 19:01 Atbildēt
Gunārs Bergmans
Kučinski, pensionāri nav nemirstīgi, drīz nebūs kam jūs vēlēt! Tā tik būs viena jauka diena!
13.februāris, 19:02 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!