“Nodokļu reforma”- kas tiek noklusēts

Komentāri [8]

 
Kendjuks
Kārrtejais raksts par sekām, ko visi zin. Cēloņus BAIDĀS izteikt.
Bet, par rakstu honorāru, vienalga, maksā. Cenzori.
20.jūlijs, 19:20 Atbildēt
gatis
Papriekšu izlasi un tad muldi,šai rrakstā precīzi aprakstīts kā jādara un ko esošā valdība dara. Ļoti labs raksts es Zariņa kungu ieliktu par valdības vadītāju jo redzams,ka vinš ir speciālists kas zina ko runā.
20.jūlijs, 21:12 Atbildēt
opis no laukiem
Tā ir kārtēja seku reforma - "Krilova fabulas koalīcijas" kārtējais "veiksmes stāsts",kas ved tikai uz tautsaimniecības tālāku sabrukumu,jo ir vajadzīga CĒLOŅU reforma. Vai tiešām vēl joprojām nav skaidrs,ka fiskālās telpas ietvaros valsts ekonomikas attīstības problēma NAV atrisināma?! Palīgā jāņem MONETĀRO telpu un tad abu "telpu" kopīgā sadarbībā valsts attīstības problēma perfekti risinās.Praktiski tas nozīmē,ka jāatjauno nacionālo valūtu ,kuras kursu nosaka tirgus likumi - piedāvājuma/pieprasījuma attiecības nacionālajai valūtai pret valūtas rezervēm.,tikai valdībai nav drosmes to pateikt,lai nesadusmotu Eiropas birokrātus,Sorosu un nelikumīgo jūdu Pasaules valdību. Ir acīmredzams,ka liberālās ANARHIJAS importam atvērtā un eksportam slēgtā tirgus apstākļos bez nacionālās ražošanas naudas nav un nekad arī nebūs,bet augs tikai ārējie parādi,tautas lielākās daļas nabadzība, sabiedrības noslāņošanās un sociālā spriedze. Ir laiks pateikt rūgto patiesību - liberālisma karalis ir KAILS!
20.jūlijs, 23:43 Atbildēt
ak nabadziņi
750 miljoni gadā veselības aprūpei nozīmē ,ka katram Latvijas iedzīvotājam tiek atvēlēti 385 eiro gadā , vairāk par 1 eiro dienā !!! Katram ,arī tiem kuri ne reizi gada ārstu neapmeklē.vai arī iegriežas pie tā kāda nieka dēļ ,bet nauda ripo ...
21.jūlijs, 9:55 Atbildēt
dainis
Vispār, mērķis ir viens,diezgan sarežģīts. Kā panākt, lai tie tur maksā nodokļus vairāk, bet mēs te, varētu turpināt likumīgi zagt. Pamēģini nu izdomāt. Šeit šahistu smadzenes vajadzēs. Un, nomierinies Māt!
21.jūlijs, 10:57 Atbildēt
haralds
karroče, atkal objebālovka!
21.jūlijs, 13:40 Atbildēt
Fredis
Tā viņš ir! Paldies Zariņa kungam. Mūsu stāvoklis reformas dēļ pasliktināsies uz ilgu laiku. Jo viss paliks dārgāks. Kā arī Dana būs pilnībā izķeksējusi fiskālo telpu.
27.jūlijs, 13:31 Atbildēt
AB
Nevajag tikai muldet,bet darit. Tuksa muldesana,bet darba nekada. Ko tie 100 ir konkreti izdarijusi tautas laba?Neko. Tad kapec vini vispar ir vajadzigi? Un vislielakais muldetajs ir sitas zars,kurs telo,ka baigi strada. Ciniski,pretigi,savu spalvu spodrinasana. Kutrais jau kadreiz teica,kapec lien politika,lai nebutu par pliku algu jastrada.
29.jūlijs, 17:11 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!