ASTROLOĢIJA: Kā pievilināt naudu, kurās dienās drīkst un kad nedrīkst to aizdot?

Shutterstok
  • Shutterstok
1 / 1

Daudzi cilvēki joprojām ievēro dažādus ticējumus un rituālus, kas saistīti ar naudu.

Nelikt uz zemes, galda vai palodzes somu vai naudasmaku. Neaizdot naudu vakarā. Makā allaž turēt vismaz vienu monētiņu. Ja aizņēmies, tad naudu atdod dilstošā mēnesī. Ja dzeguze aizkūko bez centa kabatā - tad visu gadu vienmēr trūkst naudas. Ja mājās svilpo - nebūs naudas. Pirmdienās naudu aizdot nevajagot, jo būšot grūti to atgūt. Numeroloģijā naudas maģijā ir dažādi paņēmieni. Ātrā ciparošana notiek, summējot visus ciparus līdz viencipara skaitlim. Piemēram, vēlaties aizdot vai noguldīt 25 eiro; 2+5=7. Tādu summu nevajag aizdot, jo aizņēmējam var rasties problēmas ar atdošanu. Arī divi līdzvērtīgu summu aizdot neiesaka, jo atpakaļ to neatgūt. Savukārt sešnieks vai trijnieks ir naudas skaitļi, tie var vairot bagātību. Trijniekam jābūt apgrozībā, tas nav paredzēts uzkrājumiem. Sešnieks der ikdienišķiem tēriņiem, ar seši līdzvērtīgu summu var apmaksāt kredītus, pirkt apģērbu un uzkrāt. Ar summu, kas līdzvērtīga astoņi, būs kā pa kalniem un lejām. Nauda te zudīs, te vairosies. Tādu summu var ieguldīt riskantos projektos, bet - izsverot visus «par» un «pret».

Kā pievilināt naudu? Uz savas ādas pārbaudīts nav, bet kāds ieliek monētu makā un to nekad neizdod. Pilnmēnesī vai augošā mēnesī - 3. Mēness dienā - var veikt naudas rituālus.

Komentāri [4]

 
Skolnieciņš
Kā pievilināt naudu? Vienārši! Ķļūsti par diktatoru savā valstī un Tava ģimene kopā ar Tevi būs bagāti! Ak, buržuju loģiga... Kur gan palika vienlīdzība???
1.marts, 20:35 Atbildēt
Dainis
Es piedzimu bez naudiņas,
Bez gudrā padomiņa,
Dieviņš manim naudu dod,
Dieviņš gudru padomiņu
25.februāris, 16:56 Atbildēt
Baksis
Nekad neatstāj vaļā tualetes vāku,citādi naudiņas nekad nebūs,pat ja parādīsies tā ātri aizies.
25.februāris, 14:15 Atbildēt
Skatīt visus 4 komentārus >

Horoskopi Vairāk >

Kaut kas traks!