Astrologs paredz biedējošos aptumsumus un Dižčiku augustā

Ilustratīvs attēls
  • Ilustratīvs attēls
1 / 1

Augusts kļūs par svārstīgu emociju, šaubīgu lēmumu un liktenīgu notikumu laiku. Visi dzīvosim starpaptumsuma ietekmē – no daļēja Mēness aptumsuma 7. augustā līdz Pilnam Saules aptumsumam 21. augustā, kas sakritīs ar Dižčiku no 13.augusta līdz 5.septembrim. “Pilnai laimei” aptumsuma noslēgumā karmas sloga nesējplanēta un liktens “skrūvspīles” Saturns 22.augustā savienosies ar pazudinātāju, kārdinātāju un mānītāju Lilitu.

Augusts kļūst par karmas “mīnu lauku”, kurā ne tikai uzradīsies pagātnes rēgi cilvēku, notikumu un “veco grābekļu” veidolā, bet arī piedzīvotais un paveiktais atstās būtisku nospiedumu daudzu gadu garumā. Visprātīgāk dzīvot – lēni, pārdomāti un ar atbildību par katru savu soli!

15. - 25.augusts būs vistrauksmainākais laiks, jo iepriekšminēto planētu spriedzi papildina Saturna retrogrādās kustības (no 6.aprīļa līdz 25.augustam) noslēgums, kas vienmēr sabiezina krāsas. Vēl vairāk šo laiku paspilgtina nelabvēlīgais Veneras stāvoklis, ietekmējot sievietes, mīlas, mākslas un finanšu jautājumus.

“Četrkārt karmiski jaudīgi iegriezts liktens rats!” norāda Astrologi.lv veidotājs Kristaps Baņķis. “Emocijas un situācija kā uz nažiem. Problemātiskajos jautājumos – viss plīsīs nograbēdams!”

Turpinājumu lasi nākošajā lapā

Komentāri [5]

 
tikai nesaprotu
ko te lien nejēgas savu slikto omu un muļķību demonstrēt, virsraksts taču skaidri liecina, par ko ies runa...
5.augusts 2017, 18:38 Atbildēt
Finks
Vai ta solītais pasaules gals vēl nebija?
5.augusts 2017, 13:17 Atbildēt
"cilveku reegi,graabeklji un notikumi"
kaut ko veel pretigaku nevarat nopubliceet NA? idioti.
5.augusts 2017, 11:26 Atbildēt
Skatīt visus 5 komentārus >

Horoskopi Vairāk >

Kaut kas traks!