PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Astoņu ministru bilance: 200 slēgtu skolu; vai viņi strādājuši profesionāli?

Komentāri [13]

 
999
Tātad, tā ir PSRS slavināšana.
18.septembris, 19:31 Atbildēt
i? () d
Линда Миранда Клоуна Сера I: "i i"
/Шариатно!
18.septembris, 19:37 Atbildēt
Линд,,'__'
имею ответ на обращение
1 () почитание Аллаха не является почитанием Православно-Католическо-Лютеранско ик'оновных изображений: «вера в разное!»
не виновны!
•-
{1}
RK!
/Шариатно!
18.septembris, 19:38 Atbildēt
Bambama
Katra slegta skola ,katris miris latvanis ir vertejams pozitivi ,teritorija tiek sekmigi attirita no latvāņiem m
18.septembris, 21:38 Atbildēt
lauķis
Daudziem laukos dzīvojošiem skolas slēgšana ir pēdējais piliens klapatu kausā, lai pieņemtu lēmumu atstāt laukus, vai pat aizbraukt no valsts. Ir tikai jāizsaka nožēla, ka mums valstī ir tādi ministri, kuri nesaprot kas ir skola lauku apvidū. Lai kā zākātu padomju laikus, taču pats sāku mācīties 4 gadīgajā pamatskolā, kad tur bijām tikai 12 bērni. Vēlāk tā izveidojās par 7-gadīgo, kuru arī 4.maija Latvija slēdza. Tagad šis ciems pamazām put laukā samazinoties iedzīvotāju skaitam.
18.septembris, 22:25 Atbildēt
vendetta
Lieliski rezultāti,tagad par ietaupīto naudu varēs uzcelt vienu cietumu Liepājā! Gan jau pašiem "veiksmīgajiem,ministriem,cerams,tur nāksies pavadīt atlikušos dzīves gadus!
18.septembris, 22:44 Atbildēt
lapa
dambrovska laimes stastu zeme . mahinatora zakis priecigs sez saima un mes vinam maksajam algu - nu unikumu zeme.
19.septembris, 9:37 Atbildēt
zane
tas jau acīm redzams,ka vērsta politika uz to , lai atbrīvotu lauku teritoriju un paliktu telpa armijai un paliktu tikai viss ,kas vajadzīgs tās apkalpošanai.Varbūt maldos ,bet neredzu citu iemeslu,kāpēc tiek veikta tāda politika
19.septembris, 13:06 Atbildēt
Daukstes
Gulbenes novada Daukstu skolu aizslēdza,bet kā bērniem nokļūt skolā uz agrajām mācību stundām,kuras sākas 8:00 un ir jau no 2.klases,neviens tā arī nav izdomājis.Vecāki tā arī vadā bērnus uz Stariem uz autobusu,lai bērni nekavētu stundas.Braukšanas kartiņās ir viens maršruts,tātad ceļa izdevumus no Stariem sedz paši vecāki.Un ceļš no Daukstēm līdz tuvākajam asfaltētajam ceļam ar skolas slēgšanu arī ir aizmirsts un neizbraucams.Brauc kā pa tīrumu.PALDIES VALDOŠAJIEM!!!Tā Jūs tiešām "pacelsiet" demogrāfiju Latvijā!!!
19.septembris, 15:57 Atbildēt
Jāsalīdzina pensijas
Jo lielāka pensija,jo profesionālāks!
19.septembris, 19:20 Atbildēt
te maz no astroloģias
tagad Latvijai rēķina 4.maija horoskopu ne 18.nov. Visi speči piekrīt ,ka tas horoskops rāda precīzi esošo situāciju. Analīze pavāja un viespusēja..
19.septembris, 20:16 Atbildēt
Reāls skats
4.maija režima valsts izglītības izputināšana sākās ar 1.izglītības ministru Piebalgu 1991.gadā, kurš kā totāls ...idiots nolikvidēja jau ministrijas struktūrās izglītoto profesionāļu vadītās nozares. Laukos Godmanis un Ģēģers sāka ar kopsaimniecību likvidāciju. Loģiski, ja speciālistam vai traktoristam nabv darbs viņš dodas projām ... Jau tad 1.valdības laikā sākās lauku tukšošanās un cukurfabriku un citu uzņēmumu likvidācijas process... Ja nav darbs cilvēki sāka doties projām ... Lielbritānijā ir cilvēki no LV, kas tur dzīvo jau 20+ gadus ... 1 -2 stundas lidojums un esi Londonā... Ar prāmi devās uz Zviedriju ...
19.septembris, 23:53 Atbildēt
Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība]
Vismaz astrologiem ir darbs.
20.septembris, 20:52 Atbildēt

Horoskopi Vairāk >

Kaut kas traks!