VAKARA ZIŅAS: Šlēgelmilhai Arābu Emirātos piespēlē bagātu precinieku

Ekrānšāviņš no video/TV Play
  • Ekrānšāviņš no video/TV Play
1 / 1

TV3 piedzīvojumu šova «Ceļo ar zvaigzni» trešā sezona skatītājiem tiks atklāta Lielajā piektdienā – 14. aprīlī. Pirmajā sērijā saule un tuksneša karstās smiltis aizveda sportiski aktīvā festivāla «Playground» rīkotāju, arī autosportistu Šlēgelmilhu ģimenes pārstāvi un eksprezidenta Valda Zatlera dēla Kārļa Zatlera bijušo draudzeni Sibillu Šlēgelmilhu uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem.

"Arābu zeme ir ļoti droša gan vietējiem iedzīvotājiem, gan eiropiešu tūristiem. Ja runā par attieksmi pret eiropiešu sievietēm, man nebija bail uzvilkt svārciņus vai atkailinātāku krekliņu. Tie visi stereotipi par arābu vīriešiem ir tik nepareizi. Nu nebija tā, ka arābu vīrieši, ieraugot mani uz ielas, tūlīt skrēja klāt un uzbāzās. Patiesībā arābu vīrieši šķita klusi un nosvērti," stāsta ceļotāja.

"Arābu vīrieši man pastāstīja, ka sieviete, tērpusies burkā, ir iekārojama. Redzot puskailas sievietes, viss ir redzams un nav nekādas intrigas. Iespējams, ka tieši sieviešu acis ir īstais knifiņš, kas piesaista vīriešus, jo viss pārējais ir noslēpumā tīts," ar jauniegūtajām atziņām dalās Sibilla.

Tiesa gan, nav jau tā, ka arābu vīrieši varēja palikt pilnīgi vienaldzīgi pret skaisto eiropieti. Kādā Dubaijas veikalā Sibillai pat izteikts precību piedāvājums: «Vēlējos nopirkt šalli, un sākām smieties, kura labāk piestāv. Pārdevējs ieteica, lai pērku divas, jo sievietei ir jāpērk, nevis jādomā, cik maksā. Uz ko atbildēju, ka man nav tik bagāta vīrieša, kas var nopirkt šalles, cik gribu. Pārdevējs, to dzirdot, uzreiz atveda divus savus turīgos draugus, kuriem jau ir divas sievas, bet vēl vienu viņi varētu atļauties. Visa saruna ritēja jautrā noskaņā, un kungi bija pieklājīgi. Viņi man piedāvāja uzmērīt tradicionālo musulmaņu sieviešu tērpu - burku. Pielaikoju divus variantus, un, kad uzvilku tērpu, no kura bija redzamas tikai acis, kungiem tā iemirdzējās acis, ka mazliet apmulsu. Viņi atzina, ja iziešu uz ielas šādā izskatā, visi vīrieši būs manējie, jo man ir gaiši zilas acis un gaiša āda, kas viņiem liekas ļoti iekārojami."

Plašāk lasiet Vakara Ziņās. www.vz.lvKomentāri [8]

 
haris
Kur prātiņš latviešu meičām ielaisties ar arābiem . Jo bagātāks , jo lielāka sievu armija . Cilvēktiesības ar suni vienā līmenī !
18.aprīlis 2017, 20:49 Atbildēt
Skolnieciņš
Bagyie mani besī...
18.aprīlis 2017, 20:33 Atbildēt
Skolnieciņš
Bagātie mani besī!
18.aprīlis 2017, 20:33 Atbildēt
Onka-skolnieciņam
Tu ar savu mūžīgo čīkstēšanu tāds puskoka lēcējs arī paliksi. Katrā tavā komentā tikai gaušanās. Uzraksti kaut ko labu un tas būs labs sākums.
19.aprīlis 2017, 17:17 Atbildēt
Skolnieciņš
"Tiesa gan, nav jau tā, ka arābu vīrieši varēja palikt pilnīgi vienaldzīgi pret skaisto eiropieti." Viņi bija vienaldzīgi, jo bija geji...
18.aprīlis 2017, 20:32 Atbildēt
Skatīt visus 8 komentārus >

Izklaide Vairāk >

Kaut kas traks!