Vīrieši Latvijā atklāj, kādas sievietes uzskata par visskaistākajām

Kaspars Krafts/F64 Photo Agency
  • Kaspars Krafts/F64 Photo Agency
1 / 1

Lai uzzinātu Latvijā dzīvojošo vīriešu un sieviešu viedokli par to, kāds ir patiess skaistums, kā arī tā nozīmīgumu, Dove izveidoja kampaņu, kurā noskaidrots, kādas sievietes vislabāk patīk vīriešiem Latvijā.

"Dove" intervēja dažādu vecuma grupu pārstāvjus, lai uzzinātu, kas viņuprāt padara sievietes skaistas. “Vīrieši uzskata, ka sievietes ir skaistas arī bez kosmētikas un viņām nav nepieciešams to izmantot, lai uzlabotu savu ārieni, viņi uzsvēra iekšējo skaistumu un to, cik svarīgi ir mīlēt sevi, būt harmonijā un saskaņā ar sevi."

Kaspars Krafts/F64 Photo Agency

Mirdzums acīs, sirsnība, labestība, iekšējais līdzsvars ir tas, kas padara mūs skaistus arī no ārpuses. Tiklīdz iekšējie procesi darbojas saskaņotā mehānismā, tas atspoguļojas arī vizuālajā tēlā, kustībās, un dzīves uztverē. Pēc vīriešu domām, ir pārāk daudz neīsta skaistuma, un sievietēm vajadzētu lietot mazāk mākslīgos līdzekļus, piemēram, matu, skropstu un nagu pieaudzēšanu. Arī pašas sievietes piekrita - ja būtu iespējams mainīt sabiedrībā iestrādāto viedokli par šī brīža skaistuma standartiem, būtu daudz vieglāk izpaust savu dabisko skaistumu.

Komentāri [12]

 
to > Laimīgā šķirtene
Psc...vienas ... desas dēļ turēt mājās veselu cūku?
---------------------------
nepatīkami teikt, bet tā ir pabaismīga realitāte!
RETI kurš večveidīgais 2-kājainais radījums izskatās pēc ...ĪSTA veča!
21.maijs 2017, 19:44 Atbildēt
sandra
Protams,ka iekšējais skaistums ir pamats, tomēr 1.kārt uzmanību pievērš ārēji vispirms un tad tikkai runājot novērtē iekšējo būtību. Un sievietei arī ir Svarīgi kā Vīriets Runā, izskatās un strādā.
21.maijs 2017, 13:26 Atbildēt
donnabella
Ja vecim ir liels maks,tad cisiņš var arī nebūt :) :) :)
18.maijs 2017, 22:04 Atbildēt
Skatīt visus 12 komentārus >

Izklaide Vairāk >

Kaut kas traks!