Paskat tik! Prinča Džordža ēdienkarte skolā atgādina šika restorāna piedāvājumu

Reuters/Scanpix
  • Reuters/Scanpix
1 / 1

Kā iepriekš ziņots, skolas gaitas "Thomas’s School" skolā uzsācis britu karaļnama atvase princis Džordžs. "People" ziņo, ka prinča skolas ēdienkarte vairāk līdzinoties pieczvaigžņu restorāna ēdiena kartei.

Septembrī ēdienkarte sastāv no vairākiem izsmalcinātiem ēdieniem. Piemēram, princis var baudīt pagatavotu jēra gaļu ar ķiplokiem un salātiem vai svaigi pagatavotu laša fileju ar salsas mērci, tītara un šķiņķa pīrāgu, kartupeļu kariju, mencu siera mērcē.

Prinča skolas ēdienkarte mainīsies atbilstoši gadalaikiem un sezonālajiem produktiem, lai nodrošinātu maltīšu daudzveidību.

Ikdienas pagatavotajam salātu bāram, skola piedāvā otro brokastu uzkodas, svaigi pagatavotas zupas un maizes izstrādājumus. Tāpat galvenajā ēdienā ir iespējams baudīt zupas un veģitārus ēdienus. Tāpat neiztikt bez desertiem, kā, piemēram, krāsnī pagatavotiem auzu pārslu cepumiem, kuri pasniegti ar banānu piena kokteili vai tortes gabaliņu ar tropu augļiem.

Komentāri [19]

 
....
Interesanti, kurā gada laikā tropu augļi Anglijā skaitās sezonāli? Un vispār, savādi gan, kā tie vienkāršās tautas bērni pamanās izdzīvot- bez sezonālajiem tropu augļiem un banānu kokteilīšiem.?...kur skatās bērnu tiesību aizstāvji..... šito lasīt bezdarbnieku ģimenē augošam bērnam ir cilvēktiesību pārkāpums.
13.septembris 2017, 20:42 Atbildēt
Skolnieciņš
Vo,vo!!! Piekrītu!
13.septembris 2017, 21:18 Atbildēt
Sulīgā Anda
Tad jau mazajam princītim sūdiņi arī nāks karaliski ārā!Pidrila mazais!
13.septembris 2017, 16:19 Atbildēt
latvijas pārstāvji
arī viņiem palīdz prinčoties ...
13.septembris 2017, 6:55 Atbildēt
Skatīt visus 19 komentārus >

Izklaide Vairāk >

Kaut kas traks!