Elīna Maligina atklāj, kā sokas pēc šķiršanās no vīra un par dzīvi Vīnē

elinamaligina_com/instagram
  • elinamaligina_com/instagram
1 / 1

Sarunā ar modes mākslinieku Dāvidu, māksliniece Elīna Maligina atklāj, kā ar meitu pavada dienas Vīnē, kā arī, kā viss rit pēc šķiršanās no miljonāra Valērija Maligina, ziņo žurnāls "Kas Jauns".

Elīna atkal, ka Latvija pēdējo reizi bijusi pirms aptuveni divarpus mēnešiem un tuvākajā laikā nedomā vairs atgriezties. Uz Austrijas galvaspilsētu Vīni ieradusies vien ar vienu koferi un meitu. Māksliniece vairs neredzot, ko varētu darīt Latvijā. Meita iet Vīnes bērnudārzā un labi apguvusi vācu valodu, pašai Elīnai valodas zināšanas vēl jāatsvaidzina, taču problēmas nesaskata.

Arī uz Dāvida jautājumu, kas notika laulības dzīvē ar Valēriju Maliginu, Elīna norāda, ka viņai vienkārši pietika: "Par saviem bijušajiem saku vai nu labu, vai neko. Tā man Džilis mācīja. Un par savu otro vīru arī saku tikai labu, neraugoties uz visādām patikšanām, nepatikšanām un kas pagadās dzīvē. Dzīve arī ir dzīve - tā nesastāv tikai no rožu dārziem."

"Presē bija rakstīts par piekaušanu, darīšanām ar Austrijas policiju... Es tikai domāju, kas tie par tādiem ģimenes draugiem, kas tādu informāciju vispār nes ārā. Tas, ko varu pateikt par to, - viss ir mierīgi, viss ir atrisināts, nav pamata tautai uztraukties ne par ko. Nācija var gulēt mierīgi, jo viss ir kārtībā," atklāj māksliniece.

Avots: kasjauns.lv

Komentāri [10]

 
mo
Latvijā slabo palikt? Un meitu tepat bērnudārzā laist? Nē, madāmai takš vajag europā dzīvot, tas nekas, ka tik glupa, ka valodas nezin. Diez, kā viņa tai vīra kompānijā varēja lietas kārtot, ārvalstu valodas nezinot? Viena tukša, sekla un nekam nederīga vecene. Izbrauca uz veča naudu pasaulē, nu tagad tjp laimīgā. Žēl to meitēnu, kas meita.
11.oktobris 2017, 22:54 Atbildēt
Ziedīte
nē, bez jokiem , šī ziņa ir interesanta, jo tas ka Elločka vālēja Maliginu -Rabinoviču ar straponu , tas ir aizraujoši !
11.oktobris 2017, 16:19 Atbildēt
kā vnm
negatīvs (komentārs) izkritis no aijas un ginta mauķelsonu ip.
sanāk, ka ja meitene uztin veci, tas nosodāmi, bet ja alfonss piesūcās tantei, tad nekas?
abos gadījumos taču klienti priecīgi maksā, tikko vēl ir kāda cerību druska.
11.oktobris 2017, 15:29 Atbildēt
Gints un Aija
ak tu kučka mūs apvainosi? te darbs prokuroram, tikai tam !!!
11.oktobris 2017, 16:17 Atbildēt
Anda Mauķelsone
Nerūc!Andiņa tevi mīl un TU TO zini!;)
11.oktobris 2017, 16:19 Atbildēt
Skatīt visus 10 komentārus >

Izklaide Vairāk >

Kaut kas traks!