FOTO: Iespējams dzīvot "Latvijas Mersedesu karalienes" apartamentos

City24
  • City24
  • City24
  • City24
  • City24
  • City24
  • City24
1 / 6

Jūrmalā, Bulduru prospektā tiek izīrēti izsmalcināti apartamenti, kuri piedāvā greznu dzīvi ikvienam interesentam.

Kā ziņo portāls delfi.lv, tad šie greznie apartamenti pieder Benitai Sadauskai, kura plašāk ir pazīstama, kā ''Latvijas Mersedesu karaliene''.

Sludinājumā portālā ''City24'' minēts, šī rezidence tiek izīrēta ilgtermiņā. Mēneša īres cena ir 8 500 eiro.

Kopējā šo apartamentu platība ir 608m², savukārt piemājas teriotrija ir 2265m² liela. Kopumā mājai ir trīs stāvi un deviņas istabas.

Šajā mājā ir ne tikai iespējams relaksēties un atpūsties pēc garas darba dienas, bet arī nodarboties ar sportiskām aktivitātem. Rezidencē ir vieta gan jogas nodarbībām, gan trenažieriem, kā arī saules peldēm uz plašās terases.

Šajā sludinājumā tiek uzsvērts, ka ēka atrodas lieliskā vietā, jo ir netālu no pludmales, pirmajā līnijā pie jūras un netālu no Rīgas centra.

 
 

Komentāri [7]

 
Kuzja
Varu maksaat 20 eu menesii.jo tiesaam peec gruutas darba dienas patiik relakseeties...vai auto ..protsms labas markas ar buys pie maajas iires ieklauts?
11.oktobris 2017, 23:47 Atbildēt
Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība]
Bagātie ir sektanti! Joga?
11.oktobris 2017, 21:37 Atbildēt
pravietis Ruņģis
šausmīga bezgaumība, turklāt iekārta liecina par to ka cilvēkiem kas tur mīt ir zemas debesis, pie kurām karājas elpas atsvaidzināšanas flakons un testamenta noraksts.
11.oktobris 2017, 21:00 Atbildēt
Mikeliino
Jaauzlaiz vidu jo latvijaa latviesiem nav nevienam taadas kosmiskas sumas pat prezidentam alga...lai nolaizas no maakonjiem padauza..es vareetu tur relakseeties par zaales applausanu.jaanolaizas no maakonjiem...te algas viderjaas ir ap 400 eu kur taadu iiri prasiit.jaarstee daunisms
11.oktobris 2017, 23:53 Atbildēt
Skatīt visus 7 komentārus >

Izklaide Vairāk >

Kaut kas traks!