Izklaide

21.mai
Izstādē "Kaktusi un citi sukulenti 2018", kas Latvijas Dabas muzejā norisināsies no 23. līdz 27. maijam, būs eksponēti ap 600 dažādu sugu kaktusi un citi sukulenti, kuru dzimtene ir Brazīlija, Paragvaja, Bolīvija un Argentīna.
 
21.mai
Pagaidām gan nav nekas dzirdēts par tās turpinājumu, taču, cerams, tas būs kaut ceturtdaļu tikpat iespaidīgs kā pērn.
 
21.mai
Patīkamā, nepiespiestā un teju vai ģimeniskā atmosfērā līdz pat pirmajiem gaiļiem piektdienas rītā kafejnīcā Ļeņingrad pagājušās nedēļas nogalē tika atzīmēts kāds notikums – mūzikas žurnālista un dīdžeja Kaspara Zaviļeiska grāmatas klajā nākšana.
 
21.mai
Kāpēc mēs izvēlamies lietas, kuras izvēlamies? Ko šī izvēle atklāj par mūsu personību? "The Daily Net" aicina uzzināt par sevi nedaudz vairāk.
 
21.mai
Lai cik tas būtu neticami, nākamgad mūžam jaunā latvju supergrupa "Prāta vētra" varēs atzīmēt savas pastāvēšanas trīsdesmitgadi.
 
21.mai
XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku mēģinājumos dalībnieku bērni bez identifikācijas kartēm nevarēs atrasties, pirmdien preses konferencē sacīja svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.
 
21.mai
Britu prinča Harija un amerikāņu aktrises Meganas Mārklas kāzas ASV televīzijā sestdien noskatījās vairāk nekā 29 miljoni cilvēku, liecina tirgus pētījumu kompānijas "Nielsen" svētdien sniegtā informācija.
 
21.mai
Viena mūziķa ieraksts sociālajā tīklā izraisījis veselu lērumu sūdzību par Andreju Šikoru – alus svētku Latviabeerfest organizatoru. Viņš mēdzot nesamaksāt. Un pats arī to nenoliedz – par nekvalitatīvu izpildījumu vai nesakārtotiem papīriem viņš maksāt vienkārši negrib. Un nemaksā.
 
21.mai
Prinča Harija un amerikāņu aktrises Meganas Mārklas (tagad jau Saseksas hercoga un hercogienes) sestdien Vindzorā notikušās kāzas vēsturē ieies kā ceremonija, kurā britu karaļnama senās tradīcijas atsvaidzinātas ar vairākiem jauninājumiem.
 
20.mai
Cilvēkiem patīk vienam otru izāzēt, pasmeties par to un vienkārši izdarīt kaut ko stulbu!
 
20.mai
22 gadus vecās Demijas un viņas vīra Lūka kāzu ceremonijas fotosesijā uzņemtās bildes papildinājusi arī sunīte Heizela, kura teju katra attēla uzņemšanas brīdī centusies "ielīst kadrā."
 
20.mai
Šodien "Arēnā Rīga" uzstāsies britu mūziķis Džeimss Blants, informēja koncerta rīkotāju pārstāve Danute Vareikaite.
 
20.mai
Sestdien, 19.maijā, notika prinča Harija un Meganas Mārklas laulību ceremonija, pēc kuras 200 īpaši izraudzīti viesi varēja mieloties ar konditores Klēra Ptakas gatavoto kāzu kūku. Tā rotāta ar 150 svaigiem ziediem, gatavota no sviesta un citrona svaigā krēma.
 
19.mai
Džeidija Kūlija ir deviņus gadus veca suņuka saimniece. Par spīti tam, ka dzīvnieciņš ir akls, viņa saimniece pierādījusi, ka arī tad suņuks var dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.
 
19.mai
Sestdien, 19.maijā, pēc notikušās kāzu ceremonijas Saseksas hercogs Harijs un hercogiene Megana pameta Vindzoras pili, lai dotos uz galveno svinību vietu Frogmoras namā.
 
19.mai
Šodien Lielbritānijā notika prinča Harija un Meganas Mārklas kāzas, kuras apmeklēja arī vairāki pasaulē zināmi cilvēki- sers Eltons Džons, aktieris Džordžs Klūnijs un viņa sieva Amala, tenisiste Serēna Viljamsa un citi.
 
19.mai
Kannu kinofestivāla galveno balvu - "Zelta palmas zaru" - šogad saņēmusi japāņu režisora Hizokazu Kore-edas filma "Shoplifters", kas tiek dēvēta arī par "mūslaiku Oliveru Tvistu".
 
19.mai
Šonedēļ kārtējā modes nedēļa notikusi Austrālijā, kur līdzīgi kā citviet pasaulē, tērpu radītāji nekautrējas demonstrēt drosmīgas modes kolekcijas.
 
19.mai
Šodien teju visā pasaulē cilvēki sekoja līdzi Lielbritānijas prinča Harija un viņa mīļotās Meganas Mārklas kāzām. Portāls nra.lv apkopojis šīs dienas spilgtākos brīžus.
 
19.mai
Pekinas Olimpiskajā parkā šajā pavasarī krāšņi uzziedējuši lotosa ziedi.
 
19.mai
Vindzoras pils Sv.Jura kapelā šodien notika Lielbritānijas prinča Harija un viņa mīļotās, amerikāņu aktrises Meganas Mārklas kāzas. Vien pāra īpašajā dienā beidzot tapa zināms, kurš ir elegantā līgavas tērpa radītājs.
 
19.mai
Sestdien, 19.maijā, Lielbritānijā tiek svinētas prinča Harija un aktrises Meganas Mārklas karaliskās kāzas.