Samanta Tīna zina, kādēļ šogad "Jaunajā vilnī" nepiedalīsies Latvijas pārstāvis

F64
  • F64
1 / 1

Kā iepriekš ziņots, 7.aprīlī Maskavā, Krievijā, noslēdzās populārā dziesmu konkursa "Jaunais vilnis" atlase, un šogad tajā netiks pārstāvēta gandrīz neviena Eiropas valsts, tostarp arī ne Latvija.

Portālam kasjauns.lv latviešu dziedātāja un pērnā gada "Jaunā viļņa" konkursante Samanta Tīna atklāj kādēļ konkursam nav apstiprināts Latvijas pārstāvis: "Esmu informēta par to, kas un kā tur notika. Zinu arī iemeslus, kādēļ netika paņemti konkursanti no Latvijas. Vienkārši - nav ko ņemt! Nav spēcīgu dziedātāju, spēcīgas personības. “Jaunais vilnis” ir šovs. Tur vajag personāžus, ar kuri uzrunās publiku. Bet starp dalībniekiem no Latvijas, kuri šogad pieteicās atlasei un bija Maskavā, neviens neatbilda žūrijas locekļu prasībām."

“Protams, ir mazliet skumīgi, ka jauniem talantiem no Latvijas nav iespēja sevi pierādīt šāda mēroga konkursos. Tie nekad par sliktu nevienam nav nākuši. Taču nav arī ko piešķirt šim konkursam pārāk lielu nozīmi. Nav pasaules gals. Netika, netika... Un, zinot, ka daļa latviešu „Jauno vilni” neatbalsta, daļa ir neitrāli un daļai ir vienaldzīga latviešu dalība šajā konkursā, tad es domāju, ka nekas traks nav noticis," portālam kasjauns.lv saka dziedātāja.

Viena no Samantas Tīnas uzstāšanās reizēm pērn "Jaunajā vilnī".

Komentāri [4]

 
versakums
vienreiz beidziet visur bazt to bezsmadzenu mauku es vinai pat vafeli sukat nedotu
17.aprīlis 2017, 22:03 Atbildēt
latviete
Protams, ka uz Krievijas un citu bijušo PSRS valstu fona, Latvijai ļoti grūti izcelties....
Krievija ir un paliks spēcīga kultūras valsts un žēļ, ka pat šajā jomā nespējam saglabāt saprātīgas attiecības ar kaimiņiem...
Pateicoties internetam - ir iespējams klausīties arī Krievijas māksliniekus un es to daru bieži....
Īstenībā, tautām un mākslai šīs politiķu nospraustās robežas noteikti nav vajadzīgas...
17.aprīlis 2017, 16:30 Atbildēt
Latvietis
Spēcīga kultūra! Kultūra kura atpaliek no pārējās pasaules par 20 gadiem.
17.aprīlis 2017, 17:05 Atbildēt
LVANTIGLOBALISTI
Pilnīgi vienalga kas notiek bezsmadzeņu konkursā.Vatņiku častuškas klausīties var tikai paši vatņiki.Ja uz turieni kādu sūtīs,tad pašus netalantīgākos.Tur viņi iespějams izcelsies.
17.aprīlis 2017, 15:19 Atbildēt

Mūzika Vairāk >

Kaut kas traks!