Rīgā šonedēļ uzstāsies "The Devil & The Universe"

Publicitātes foto
  • Publicitātes foto
1 / 1

Šo sestdien, 22. aprīlī, mazliet raganīgā pavasara noskaņā, Rīgā, “Nabaklab” , pirmo reizi Latvijā viesosies austriešu “goatwave & dark ambient” apvienība “The Devil & The Universe”.

Austriešu grupa “The Devil & The Universe” savulaik radās apvienojoties mūziķiem Ešlijai Deijauerai (Ashley Dayour) un Deividam Fisteram (David Pfister), kuriem abiem ir iepriekšēja pieredze vairākās gotiska stila grupas, kā trešajam pievienojoties Stefanam Elsbaheram (Stefan Elsbacher).

Apvienība diezgan mistisku dažādu stilu miksli, kurā zinātāji piesauc tādus žanrus kā “which house”, “drone”, “dark ambient”, “minimal synth”, “ancient”, “industrial” un “gothic”. Jāpiebiklst, ka nozīmīgs iedvesmas avots grupas daiļradē ir dažāda veida okultās tēmas - jau grupas nosaukums tapis iedvesmojoties no Taro kārtīm. Līdz šim izdevuši albumus „ Imprint Daath” (2013), „Haunted Summer” (2014) un „Benedicere” (2015), kā arī virkni singlu un vairākus minialbumus.

Rietumniekiem būs vareni iesildītāji mūsu ziemeļu kaimiņu izskatā - igauņu “industrial & deathbeat” duets “Forgotten Sunrise”, kas pastāv jau no 1992. gada. Iesākuši kā “death metal” apvienība, ar laiku grupa savā skanējumā pakāpeniski iejauca arī triphopa, tehno, folka, “drum’n’base”, “shoegaze” un indīpopa elementus, tādejādi kļūstot par to labi pazīstamo hipnotizējošo duetu, kas viņi ir pašlaik. Abas grupas koncertā uzstāsies ar jaunu, iepriekš neatskaņotu muzikālo materiālu. Koncertā spēlēs arī dīdžeji. Pasākums norisināsies divās zālēs, uz ekrāniem tiks demonstrētas mēmās filmas.

Komentāri [0]

 

Mūzika Vairāk >

Kaut kas traks!