Reperis Eminems paziņo, ka Tramps ir rasists, kurš izraisīs karu

Ekrānšāviņš
  • Ekrānšāviņš
1 / 1

Liela ažiotāžu izpelnījusies amerikāņu repera Eminema priekšnesums otrdien vakarā notikušajā hiphopa balvu pasniegšanas ceremonijā "BET Hip Hop Awards", kur mākslinieks frīstailā izteicis savas domas par ASV prezidentu Donaldu Trampu.

Eminems priekšnesumā repoja par Trampu kā rasistu un aicināja savus fanus neatbalstīt ASV prezidentu. Mākslinieks Trampu uzskatot par nekompetentu un aizspriedumainu.

Eminems norādījis, ka labprātā atbalstītu iepriekšējo prezidentu Baraku Obamu, jo tas, kurš tagad valda ofisā ir kamikaze un tas pasaulē izraisīs kodolenerģija holokaustu.

Komentāri [4]

 
Posts baltai rasei
Visi melnie, itīpaši muslimi ir Okupējuši Eiropu! Viņu šeit ir desmitiem, ja ne simtiem miljonu! Kuri jau dzīvo te 20/30/40 gadus! Un Mēs/baltie viņiem pakļaujamies! Baltie jau vergo priekš viņiem! Šeit, in EU centrā, itīpaši muslimi, pieķēza un lepnu skatienu aiziet! Un aiz sevīm nesavāc! Un baltie, iet viņiem aiz muguras un visu šai.. vāc, tīra! Tiem melniem islams neatļauj tīrīt, savākt visu aiz sevīm! Neticiet? Atbrauciet, padzīvojiet, pastrādājiet ar viņiem kopā! Jūs pārliecināsieties! Viņi šeit jūtas, kā karaļi! Neaizskaramie! Jo šie, te F, baltie auni, to visu ir pieļāvuši! Mēs, šiem baltajiem esam kautkāda trešā šķira! Mēs priekš viņiem, gandrīz visiem esam krievi! Viņiem tuvākas ir viņu bijušās koloniju tautas! Runa iet par Holandi, Beļģiju un arī par britu salām! Tur britos, kautkādi indusi, Nigērijas nēģeri ir vērtīgāki, nekā Baltijas baltie cilvēki! Es paldies Dievam sen, sen jau nēesmu vairs britos!
12.oktobris 2017, 1:19 Atbildēt
/
palasiet par obamu. mišelai bija kauns rādīt saviem vecākiem jaukteni, jo viņu ģimene lepojās ar tīru melno krāsu, vai tad tas van rasisms un stulbums tā rakstīt biogrāfijā?
11.oktobris 2017, 14:00 Atbildēt
Neslāvs
Praktiski visi melnie reperi ir rasisti.
11.oktobris 2017, 12:31 Atbildēt
Skatīt visus 4 komentārus >

Mūzika Vairāk >

Kaut kas traks!