Komentāri / TŪRISMS: Atvērt dvēseli un uzlikt smadzenes uz bremzēm
 

9 komentāri

AAdel
Domaju.ka latviesi tamdeel nav sliktaki..tas tapec.ka katrai tautai sava mentalitaate..ja.visi busim vienadi. Tad jau nebuus interesanti.un tiersi sii kultuuru stskiriiba jau ir muusu bagatiba.negribetu piekrist ka tikai baltkrievi ir viesmiligi .. vienkarsi ari musu latgaliesi.tiesa.zemgali ir dabaa.smagi kurzemnieki lepni..nu jauki tie.baltkrievi .lai veicad bet atimuusu liigo ir unikali un skaisti ari dziesmusbertki perfektas dejas un iestudejumi sevi discipliblnee..bet par lukasenko diktatoru nejuusmoju uz.vina sirdsapzinad gul cilveeku naaves..
12.augusts 2017, 15:40 Atbildēt
AAdel
Puedodiet par kluudaam rakstu aatri no telefona..
12.augusts 2017, 15:43 Atbildēt
RRakstu kultūra
Piedot varu, bet saprast gan nevaru.
16.augusts 2017, 10:44 Atbildēt
aadel
Ja runajam par iejūtību un līdzzcietību tad tā piemīt krieviem.... Atceros bērnībā mana ome bija smagi slima un gulēja uz nāves gultas vina nevareja iziet lauka parunāties ar kaimiņiem... kaiminos dzīvoja latvieši, bet tie vi.nu neapciemoja, bet kaiminu krievietes vienmer atnaca un atnesa cepumus vai ābolus, parunajas, mierinaāa... mana krustmate ir krieviete un man daudz palīdzeja kad bernība kluvu bārene..nespēšu viņas labsirdību atmaksat līdz kapam.
12.augusts 2017, 16:10 Atbildēt
SSkolnieciņš
Bet skumji, ko Krievijas tautības piedzīvoja ar komunisma atnāksanu. Kulaku medības. Stučīšana. Tautas kūdīšana citam pret citu.
12.augusts 2017, 16:45 Atbildēt
AAdel
Jaa taa jau ir.cita opera..politika..protams ka padomju lakii nnesa lidzi cilveeku upuris izsuutiisanu utt..bet bija nari plusi.cilveeks bija.veertiba un vieglaaka.bija.dziive visiem bija darbs izglitiba medicina prt briivu.protams nebija varda.brivibas un pilni veikalu plaukti.bet tagad.viss ir bet cilvekiem nav naudas un puse latvijas aiznraukusi uz neatgriresanos.nu esam eiropas juugaa no viena gravja otraa jo vieni pastavet nespeejam.bet valdiibaa jau tie pasi komunisti kuri rauj tikai sev..seit nav ne kapitalisms ne socialisms bet sirogatiekarta izzagta un bezcetiba nonakusi valstele.
12.augusts 2017, 17:10 Atbildēt
ssise
Jā, man no Baltkrievijas brauciena arī ir patīkamas un jaukas atmiņas!!!
12.augusts 2017, 17:30 Atbildēt
kkurzemniece
Nezinu no kurienes tāds uzskats,ka kurzemnieki lepni.Mēs,tāpat kā visi esam dažādi- sirsnīgi,iedomīgi,labsirdīgi,laipni un nikni...Domāju,ka katrā tautā atradīsiet dažādus raksturus.Lai arī esmu kurzemniece,man nav problēmu uzrunāt cilvēkus uz ielas,autobusā vai lidostā.Tāpat nav grūti parādīt ceļu ,ja cilvēks to lūdz,un,ja neprotu ceļu paskaidrot,jo neprotu jautātāju valodu,tad pavadu līdz meklētajai vietai. Tādēļ domāju,ka tautība nav pie vainas,tas atkarīgs no katra cilvēka personības.
12.augusts 2017, 22:21 Atbildēt
ttramp, vai tev nepavēlēja likvidet rotšildmēslus, rižais skunks? Kusties!@
netīrās volstrītas žurkas likvidējot, arī asv tautele no bezdomu speķa stanķiem un cilpā iemānītiem seskiem kļūs par kaut cik noderīgiem Cilvēces locekļiem.
12.augusts 2017, 22:40 Atbildēt