Jaunākais

0:23
Realitātes šovu superzvaigzne Kima Kardašjana atklājusi, vai apsvērtu iespēju kļūst par ASV prezidenti.
 
Vakar, 22:54
Garijs Keins kompensācijas laika pirmajā minūtē guva savus otros vārtus spēlē un nodrošināja Anglijas izlasei 2:1 uzvaru pār Tunisiju.
 
Vakar, 22:33
Atsaucoties MicRec un Mārtiņa Freimaņa fonda aktīvistu ierosinājumam, rudenī sākās darbs pie veltījumu albuma mūziķim un dzejniekam Mārtiņam Freimanim, kurš 33 gadu vecumā pameta šo pasauli, atstājot aiz sevis daudz lielisku dziesmu, dzejoļu un nepabeigtu ideju. Nu šī izlase ir laista tautās – pavisam 15 Mārtiņa dziesmu, kuras savās versijās un aranžijās iespēlējuši daudzi pazīstami mūziķi.
 
Vakar, 22:13
ASV prezidents Donalds Tramps pirmdien devis rīkojumu Pentagonam izveidot jaunus ASV "kosmosa spēkus", kam ir jākļūst par ASV bruņoto spēku sesto daļu.
 
Vakar, 22:00
Sākoties FIFA 2018 Pasaules kausa čempionātam futbolā, kas šogad mēneša garumā norisināsies Krievijā, miljoniem fanu un atbalstītāju dosies sekot līdzi tā norisei klātienē. FIFA 2018 laikā notiks 64 futbola spēles, kuras apmeklēs aptuveni 2,4 miljoni futbola fanu, turklāt čempionāts notiks 12 dažādās pilsētās visā valstī. Kamēr Krievijā Pasaules kauss ir tikai sācies, ceļojumu eksperti apkopojuši piecus padomus, kuriem vērts pievērst uzmanību pirms došanās uz futbola čempionātu.
 
Vakar, 21:43
30 mim. 4 personām.
 
Vakar, 21:28
Mūsdienās alus veidi ir tik dažādi, un katram savs raksturs – cits gāž no kājām ātri vien, kāds dara vieglu prātu, cits liek filozofiski aizdomāties, bet vēl kādu var lēni malkot kaut visas dienas garumā, līksmi triecot ar draugiem un ļaujot burbulīšiem plīst pret aukslējām.
 
Vakar, 21:13
Latvijas iedzīvotāju noskaņojums ir būtiski pasliktinājies, atzina "Baltic International Bank" korporatīvās komunikācijas vadītāja Teika Lapsa, atsaucoties uz jaunākā "Baltic International Bank Latvijas barometra" pētījuma datiem.
 
Vakar, 20:56
Horvātijas Futbola federācija savā mājaslapā oficiāli paziņojusi par 30 gadus vecā uzbrucēja Nikolas Kaliniča izslēgšanu no valstsvienības, lai arī Pasaules kausa finālturnīrā pagaidām aizvadīta tikai viena spēle.
 
Vakar, 20:52
16. jūnijā neilgi pēc pulksten 3.00 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci, vērojot vecpilsētas atpūtniekus, pamanīja, ka vairāki no viņiem skatās uz kādas ēkas otro stāvu.
 
Vakar, 20:44
Andrejs (vārds mainīts) ir zēns no bērnu nama. Viņam ir tikai 2 gadiņi. Janvārī viņa dzīvē notika tas, ko vēlas katrs bērniņš – būt ģimenē, mīlēts un lolots. Andrejs satika savu audžumammu Svetlanu, informē ziedot.lv
 
Vakar, 20:29
Jau nedēļu daļa sabiedrības pieteikusi boikotu "Circle K Latvija", tajā nepildot degvielu, tādejādi protestējot pret augstajām degvielas cenām. Šodien uzņemums sociālajā vietnē atbildējis boikotētājiem.
 
Vakar, 20:17
Iestājoties nedēļai, kuru tās nogalē vainagos Līgo svētki, daudzi kļūst aizvien ieinteresētāki par tautiski pareizām svinēšanas tradīcijām, par latviešu mūziku, folkloru un vēsturi. Īstais brīdis aprunāties ar etnomuzikoloģi Asnati Rancāni – meiteņu apvienības Tautumeitas un vairāku citu projektu virzošo spēku!
 
Vakar, 20:00
Cepuri, kas savulaik piederējusi Napoleonam Bonapartam un kuru 1815.gadā pēc viņa sakāves pie Vaterlo, šodien izsolīs Lionā, vēsta BBC.
 
Vakar, 19:50
Volgogradā, kur pirmdien tiks aizvadīta Anglijas un Tunisijas futbola valstsvienību spēle Pasaules kausa izcīņā, organizatoriem galvassāpes sagādā insektu bari, cīņā pret kuriem pat iesaistīts helikopters.
 
Vakar, 19:44
Viena no čempionāta favorītēm Beļģijas izlase izdarīja to, ko nespēja Argentīna, Brazīlija un Vācija - turnīra pirmajā spēlē paņēma sev pienākošos trīs punktus.
 
Vakar, 19:30
Lietuvas Īpašās izmeklēšanas dienests (STT), kas veic pirmstiesas izmeklēšanu par iespējamu korupciju Nacionālajā asins centrā, paziņojis, ka pagājušajā nedēļā veicis procesuālas darbības arī Latvijā.
 
Vakar, 19:13
Vācijas valdība varētu piedāvāt finansiālu atbalstu Eiropas Savienības (ES) valstīm, kas uzņem atpakaļ imigrantus, kuru pieteikumi par patvēruma piešķiršanu reģistrēti šajās valstīs, pirmdien paziņoja kanclere Angela Merkele.
 
Vakar, 19:05
"Čekas maisus" atvērt vai neatvērt, publiskot vai nepubliskos - tāds ir jautājums, kuru nevar atrisināt jau ilgus gadus. Runas daudz, darbi maz. Par šo tēmu šķepus lauž ne tikai politiķi, bet arī savu viedokli izsaka tauta.
 
Vakar, 18:55
Kāds vīrietis vārdā Gints "Bez Tabu" sūdzību dēlī publicējis nesen piedzīvoto pieredzi attiecībā uz mediķu darbu.