Kā apzagt autoru un izdevēju? Izrādās, ka ļoti vienkārši

Komentāri [5]

 
"Neatkarīgās lasītāji, protams, atceras sirdi plosošo stāstu par rakstnieku Laimoni Puru, kurš mūža beigas vadīja lielā nabadzībā un rūgtumā par notiekošo, publiski pieprasot savu eitanāziju."

Tagad laikam kāds mērglis, kuram toreiz bija nospļauties uz viņu, pieteicies par mantinieku un ir ļoti sašutis, ka viņa makā neripo nauda!
15.maijs 2017, 18:18 Atbildēt
Melnā Roka
Tas, bez šaubām ir Kremļa pirksts
16.maijs 2017, 11:27 Atbildēt
vēsture
kad tad radās tie autoratlīdzības iekasētāji? kas ir tās autors? Sanāk, ka ja es nopērku grāmatu veikalā un iedodu to lasīt 20 savām draudzenēm, tad es arī pārkāpju?
16.maijs 2017, 13:44 Atbildēt
Ja nav LV domēnvārds
tad sankcijas pret tādiem pirātiem ir grūti īstenojams. Var, protams griezties policijā, kam sekos policijas vēstule partneriem Krievijā, Ķīnā vai Nigērijā. Sekas paši varat iztēloties. Wordpress ir tāds kā dainu skapis, kurā katrs indivīds/firma var īrēt savu plauktiņu un likt tajā visu ko. Ja skapja īpašniekus nopietnāk padrebina, tie var slēgt attiecīgo kastīti.
16.maijs 2017, 13:45 Atbildēt
Uldis
Autortiesību aizstāvjiem derētu aizdomāties vai mums būtu Dainu skapis, ja Baronam liktu maksāt par katru četrindi. Tehnoloģijām attīstoties mums ''rakstnieku'' kā kādreiz Blaumanis par dzejdariem rakstīja - vesels bars. Lielākā daļa tagad varbūt pati piemaksātu, lai tos lasa. Grāmatas ērtāk lasīt papīra formātā, par to vēl varētu maksāt, bet ja nav ar ko, vienalga jālasa bibliotēkā. Kad grāmatas bij lētas, tās pirktas dažreiz tā arī palika nelasītas, ja izrādījas neinteresantas vai nesaprotamas Autors tak raksta lasītājam un ja par to vēl kāds maksā, tad tas ir labi. Ja nemaksā, bet izlasa, tad taču arī nav tik slikti, jo bija vērts papīru smērēt. Tautas dziesmas cilvēki vienkārši iegaumēja, pasakas un teikas arī. Tās gadsimtus pārdzīvoja. Cik tagad autorus lasa, kas bija populāri pirms 50-100 gadiem?
23.maijs 2017, 0:33 Atbildēt

Kultūra Vairāk >

Kaut kas traks!