Lasītākie

Vakar, 15:30
Kāpēc mēs izvēlamies lietas, kuras izvēlamies? Ko šī izvēle atklāj par mūsu personību? "The Daily Net" aicina uzzināt par sevi nedaudz vairāk.
 
Vakar, 21:08
Kad norimušās karalisko kāzu kaislības, aizvien plašāku vērību gūst fakts, ka to laikā nevienā brīdi nesmaidīja prinča Harija vecmāmiņa - Anglijas karaliene Elizabete II...
 
Vakar, 20:15
21.maijā tikušas publicētas trīs oficiālās fotogrāfijas no, nu jau, Saseksas hercoga Harija un hercogienes Megans kāzām.
 
13:11
Atklātība nākušas vairākas būtiskas detaļas, kuru dēļ visticamāk izjuka viena no Latvijas turīgāko cilvēku Oļega Fiļa laulība ar sabiedrības dīvu Santu Zāmueli.
 
11:00
19 gadus vecais Rojs Rodžers Linkevičs ir bijušais dziedātājas Agneses Rakovskas asistents, kurš ar savu izskatu un viedokli pārsteidza Jauniešu Saeimas pasākumā, ierodoties augstpapēžu kurpēs un parūkā.
 
9:58
Pagājušajā nedēļā ziņojām par kārtējo pavērsienu Valērija Maligina mantojuma lietā, kad viņa atraitne Elīna un abas vecākās meitas vērsās pie medijiem. Tagad atklātībā nākušas vēl vairākas detaļas.
 
7:07
Pārītis Vācijas pilsētā Frankfurtē internetā izplatīja maldinošas ziņas par vardarbīgiem musulmaņiem, ziņo The Sun, bet tagad tam visam pienākušas traģiskas beigas.
 
5:30
Viens no bijušās valsts kontrolieres Ingunas Sudrabas līdzgaitniekiem, kas dibināja partiju No sirds Latvijai – Gunārs Kūtris – nākamajās Saeimas vēlēšanās kandidēs no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta.
 
10:08
Par prasību bankām ziņot Valsts ieņēmumu dienestam (VID) par katru klientu, kas gada laikā būs apgrozījis vairāk nekā 15 tūkstošus eiro, iedzīvotāji ir sašutuši – valsts lūkosies arī godīgi nodokļus maksājošo maciņos, iegūstot sensitīvu informāciju.
 
15:02
Aculiecinieks no sava dzīvokļa fiksējis ģimenes skandālu Krievijas pilsētā Ļipeckā, kur gaišā dienas laikā tēvs fiziski izrēķinājies ar savu divus gadus veco dēlēnu, vēsta ārvalstu mediji.
 
Vakar, 15:20
Nedēļas nogalē Rīgā notikušais maratons pulcēja ne tikai skrējējus, bet arī skatītājus. Bet, kā izrādās, notiekošo no Vanšu tilta nav bijis ļauts vērot.
 
8:00
Pagājušajā nedēļā plašsaziņas līdzekļos izskanēja ziņa, ka zemkopības ministrs Jānis Dūklavs nobremzējis ukraiņu investora vēlmi atvērt olu rūpnīcu Valkā, kas radītu 160 darba vietu un ieguldījumus vismaz 50 miljonu apmērā. Ministru par to nikni sunī visi, kam nav slinkums, un jo īpaši Valkas mērs Vents Armands Krauklis, piesaucot pat iespējamu politisko korupciju, kuru viņš gan nevarot pierādīt.
 
Vakar, 22:11
Kļuvis zināms, ka garnadžu dēļ vairāki simti Rīgas maratona dalībnieku aizvadītajā nedēļas nogalē netika pie medaļām.
 
13:50
Latvijā šogad pirmajā ceturksnī pamata darbavietā neto darba algu (pēc nodokļu samaksas) līdz 450 eiro mēnesī saņēma 34,9% darba ņēmēju, kas ir par septiņiem procentpunktiem mazāk nekā 2017.gada attiecīgajā periodā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes publiskotā informācija.
 
Vakar, 18:45
Pāvests Francisks turpina mēģināt lauzt ar katoļu baznīcu līdz šim saistītos uzskatus, nākot klajā ar kārtējo negaidīto paziņojumu.
 
Vakar, 23:09
Latvijas tenisistes Aļonas Ostapenko menedžeris Edgars Buļs publicējis video, kurā viņa treniņu aizvada pavisam neparastos apstākļos.
 
14:32
Kāds vīrietis sociālajā tīklā Facebook publicējis fotogrāfijas, kurās redzams, kā tārpi "apskādējuši" viņa auto.
 
11:42
Vasarā tiek pārbaudīti siltumtīkli, lai novērstu bojājumus, kas ziemā var sagādāt nepatīkamus brīžus – nāksies remontēt, cilvēkiem nebūs karstā ūdens un apkures.
 
Vakar, 18:15
Brīdī, kad mēs runājām ar ekonomikas zinātņu doktoru, Banku augstskolas profesoru un Ventspils augstskolas viesprofesoru Ivaru BRĪVERU, viņš vēl bija arī Saeimas deputāts (LRA). Neatkarīgā lūdza Brīvera kungu sniegt aptverošu Latvijas ekonomikas vērtējumu.
 
Vakar, 16:58
Rīgas apgabaltiesa pirmdien nolēma piemērot ar brīvības atņemšanu nesaistītus drošības līdzekļus prokrieviskajam aktīvistam Vladimiram Lindermanam, kurš atradās apcietinājumā kopš 10.maija, kad par šādu drošības līdzekli lēma Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa.
 
13:36
Par 1326 Indijas valstspiederīgo kopienas esamību Latvijā atgādina tie divi cilvēki, kas apcietināti par sievietes izgrūšanu pa 8. stāva logu.
 
18:22
«Esmu putiniskā neoboļševisma režīma pretinieks jau kopš pirmajām Krimas avantūras dienām, esmu publiski uzstājies pret Krimas aneksiju, kā arī pret dienvidaustrumu Ukrainā izraisīto karu, kas ir noziegums gan pret krievu, gan pret ukraiņu tautu,» teic krievu disidents Dmitrijs Savins, kurš 2016. gadā Latvijā ieguva bēgļa statusu, nu dzīvo Liepājā, mācās būt par latviešu patriotu un aktīvi pauž viedokli savā videoblogā.