Ražotājs lūdz "airBaltic" veikt jauno lidmašīnu dzinēju pārbaudes; konstatētas problēmas

Mārtiņš Zilgalvis/F64 Photo Agency
  • Mārtiņš Zilgalvis/F64 Photo Agency
1 / 1

ASV aviorūpniecības uzņēmums "Pratt & Whitney" lūdzis divas lidsabiedrības, tostarp "airBaltic", veikt lidmašīnās "CSeries" izmantoto dzinēju daļu priekšlaicīgas pārbaudes, jo to radītās problēmas jau vairākkārt likušas veikt avārijas nosēšanās.

Korporācijas "United Technologies" meitasuzņēmuma "Pratt & Whitney" izplatītajā paziņojumā teikts, ka iepriekš paredzētā dzinēja "PW1500G" regulārā apkope papildināta ar sadegšanas kameras pārbaudi, taču sīkākus paskaidrojumus uzņēmums atteicies sniegt.

Savukārt Kanādas aviorūpniecības uzņēmums "Bombardier", kura ražoto lidmašīnu "CSeries" ekspluatācija tika uzsākta 2016.gadā, paziņojis, ka "Pratt & Whitney" aicinājis Latvijas lidsabiedrību "airBaltic" uz Šveices lidsabiedrību "International Air Lines" veikt dzinēju sadegšanas kamera pārbaudi pēc 2000 lidojuma stundām.

"Bombardier" arī paziņojis, ka tā saņem uzlabotas sadegšanas kameras, kas tiks izmantotas to lidmašīnu dzinējos, kuras piegādātas Dienvidkorejas nacionālajai lidsabiedrībai.

Mārtiņš Zilgalvis/F64 Photo Agency

Tomēr nav saņemtas ziņas par problēmām, kas būtu radušās "CSeries" lidmašīnās uzstādītajos dzinējos "PW1500G".

Problēmas fiksētas dzinējos "PW1100G", kuri izmantoti lidmašīnās "A-320NEO".

Komentāri [12]

 
Anete
Ņemot vērā, augstās biļešu cenas, viņiem būtu jāpiedāvā zelta podus nevis iespējams bojātus dzinējus.
9.aprīlis 2017, 7:37 Atbildēt
Antiņš
Vajadzēja pirkt krievu Super-Džetus, tiem labie franču dzinēji.
8.aprīlis 2017, 21:52 Atbildēt
No Ams
Mēs, Mana ģimene, Mēs lidojam uz šejieni ar airBaltic! Ērti un labi. Es piem., man ir noveicies, nēesmu lidojis turpu, šurpu ar tiem vecajiem Bombardier, ar propelleriem. Man sieva vienu reizi atpakaļ lidoja. Nepstīkami, maziņa un vēl uz stundu aizkavējās izlidošana. Bet tas noteikti nebija atkarīgs no airBaltic. Mums jāpakļaujas Gigantiem! KLM, Lufthansa u.c. Bet cerams, ka nekad Mūsējie airBaltic neizgāzīsies! Itīpaši šeit Ams lidostā! airBaltic turaties! Un tehniskā puse Strādājiet! Un Gausa kungs lai ar rungu vaktē! Slaistus, paviršību momentāli atlaist! Mums/airBaltic ir jābūt Labākajiem! Drošākajiem!
8.aprīlis 2017, 17:50 Atbildēt
Skatīt visus 12 komentārus >

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!