BŪTISKĀKAIS, kas jāzina par gāzes tirgus atvēršanos

Komentāri [14]

 
Antiņš
Gan jau tas pats, kas ar elektrības tirgus atvēršanu: gāze maksās, kā iepriekš, bet par pieslēgumu būs summiņa 3x lielāka par gāzes patērēto un vel par gāzes transportēšanu būs jāmaksā. Tas viss domāts, lai latviešus izdzītu no privātmājām un sadzītu kopuškās, jeb barakas sāks celt?
13.aprīlis, 13:12 Atbildēt
Jā ,jā
Un vinu majas varetu izvietot milijoniem islamistu ko pa naktim ievestu nodeveji !
13.aprīlis, 13:14 Atbildēt
Raimonds
Gāzes cenas pieaugums būs. Viņš nevar nebūt. Jo šī tirgus atvēršanas mērķis ir mazināt vai vispār likvidēt gāzes piegādes no Krievijas, aizstājot tās ar alternatīvu gāzi. Bet nekas lētāks Latvijai par Krievijas cauruļvadu gāzi nevar būt ... citas piegādes būs par 60% dārgākas. Tātad tas ir tikai tuvākās nākotnes jautājums. Par visu maksāju es dārgi ... arī par pataloģisko naidu pret Krieviju .
13.aprīlis, 14:13 Atbildēt
Kaučuks
:) ASV firmas iegūst dabasgāzi Krievijā.
13.aprīlis, 16:29 Atbildēt
vendetta
Vašingtonas konsensa 10.pants:
10.Kapitāla financializēšana (financialisation) - jebkāds atbalsts iespējai pelnīt ar finanšu kapitālu, spekulatīvās ekonomikas lomas aizvien lielāks pieaugums.
17.aprīlis, 11:06 Atbildēt
Nejēga
Skaidrs,ka dzīvosim vienos priekos, gāze kļūs dārgāka, cenas augstākas, viss kļūs dārgāks, palielināsies NKP. Augam un attīstamies. Būs brīnums, ja manis teiktais nepiepildīsies.
20.aprīlis, 9:39 Atbildēt
G
Nav izprotams, kā var pārdot to, kas nepieder, tad šiem visiem it kā pārdevējiem ir jābūt akcionāriem, viss pārējais izskatās pēc blefa.
23.aprīlis, 8:53 Atbildēt
latvijas lauku labumu tirgus
Katram ir noteikta sava vieta un laiks. Neiet jau runa par to, ka edot veseligi Tu dzivosi muzigi. Bet, jasaprot, vai Tu esi Cilveks, vai lops. Un, vai Tu ed, lai dzivotu, vai dzivo, lai estu. Un, ja esi Cilveks ar lielo burtu, tad ir svarigi saprast, ka kermenis ir Tavas Dveseles templis un to jatur goda un ciena. Vesela miesa, vesels Gars ! Jatic, ka tik daudz ir skaidrs. Un, atkartojot, Tu esi tas, ko ed. Ja ed suudus, tad, pats tads ari esi. Tas ir jasaprot. Un, ja ed veseligi, tad sapratne par lietam norit straujak, tad visu daudz labak saproti un labak un pilnvertigak vari analizet un izprast notiekoso Pasaule, un tadejadi ari izpildit savu misiju uz Zemes, taja no Dieva noliktaja laika nogriezni, kas Tev atvelets jau piedzimstot. Vai tagad ir skaidrs. Parlasi un atkarto, kamer sapratisi. Katram Dzive ir sava misija un uzdevumi, kas japaveic. But stipram un atteikties no atkaribam, tas ir loti loti butiski. Smalkas zinasanas un pasaules izpratne butu jamaca katra gimene un par to ir jaruna ar berniem un jamaca skolas. Ja vecaki pasi nesapot, vini neko ari nevar iemacit un nodot talak garigaja mantojuma saviem berniem. Musdienu kaitiga partika izpilda blokades funkcijas, lai bremzetu garigo attistibu un sapratni par smalkajam lietam un garigo atklasmi.
25.aprīlis, 1:44 Atbildēt
C.E.N.Z.Ū.R.A ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS
Latvijas Republikas SATVERSME.

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
...
89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

=======

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
29.aprīlis, 23:20 Atbildēt
Jānis
Būtībā jāzin viens-cenas kāps astronomiski Ap gāzes tirgu jau sapulcējušās rīmu kompānijas karotēm rokās Visi gribēs pasmelt un peļņu gūt ,bet par izrītā katla saturu maksāsim mēs,bet tie tur rīmas saņems maksu vēl pr to ,ka rija
1.jūnijs, 9:29 Atbildēt
Kendjuks
Krievijas gāze par ASV cenu.
11.maijs, 22:27 Atbildēt
inčukalns
kritīs pirmais. Par parādiem Latvijai atņems energokompānijas. Amerikāni savāks visu, kam ir vērtība. Ilgi vairs nav. pazemes gāzes kratuve -ideāls ģeopolitiskais ierocis..Bet nu pasmaidiet- tvriga.com/arzemes/265-putins-un-geji-dusa
7.jūnijs, 14:14 Atbildēt
jāzina
tikai to, ka no 1.jūlija dabas gāzes cena atkal pakāpsies....
10.jūnijs, 16:51 Atbildēt
Gogo
Būtiskākais ir tas, ka liberalizējot gāzes tirgu tāpat kā elektrības, cenas celsies. Pretēji kapitālisma teorijai, kas ir fufelis.
Šodien, 22:05 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!