No zvejas kuģa jūrā iekritis cilvēks; pazudušais nav atrasts

Attēlam ir ilustratīva nozīme /F64
  • Attēlam ir ilustratīva nozīme /F64
1 / 1

Ceturtdien Baltijas jūrā 85 kilometrus no Liepājas ostas pār bortu pārkritis zvejas kuģa apkalpes loceklis, un glābējiem nav izdevies viņu atrast, informēja Krasta apsardzes dienests.

Ap plkst. 18 Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs saņēma izsaukumu no zvejas kuģa "Daniels", taču sakaru pārtraukuma dēļ tālāka informācija par izsaukšanas iemesliem nesekoja. Pēdējās zināmās zvejas kuģa koordinātes bija 85 kilometri no Liepājas ostas.

Uz notikuma vietu norīkots patruļkuģis "Skrunda". Glābēji noskaidrojuši, ka viens no zvejas kuģa apkalpes locekļiem ir pārkritis pār bortu.

Vēlāk arī dots rīkojums Gaisa spēku aviācijas bāzes helikopteram un Zviedrijas bruņoto spēku glābšanas helikopteram doties uz notikuma vietu un pārmeklēt meklēšanas rajonu.

Meklēšanas darbos papildus tika piesaistīti zvejas kuģi "Briedis" un "Nautilus", kā arī kuģis "Balt Flot 12", kas devās uz Kaļiņingradu.

Naktī operācija tika pabeigta, bet cilvēks netika atrasts. Patruļkuģis "Skrunda" pavadīja zvejas kuģi "Daniels" līdz Liepājas ostai.

Komentāri [9]

 
.
Baro zivis .
14.aprīlis 2017, 21:19 Atbildēt
Jes
Uz nēģu svētkiem, uz Carnikavu.
14.aprīlis 2017, 15:01 Atbildēt
interneta vieni slimnieki
pie tam garigie.Te cilveks noslicis,a vinji raksta pantinjus. Laikam visu laiku dzivo psihenes.
14.aprīlis 2017, 13:54 Atbildēt
Joņs
+++
14.aprīlis 2017, 18:38 Atbildēt
Skatīt visus 9 komentārus >

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!