NVA: Jauniešiem trūkst izpratnes par notiekošo darba tirgū

Komentāri [14]

 
Antiņš
NVA būtu jāsadarbojas ar ASV, Kanādas, Austrālijas darba tirgiem, lai mūsu jauniešiem nebūtu jāvazājas pa Britāniju, Vāciju kur mūsējos neieredz un uzskata par otrās šķiras cilvēkiem un maksā 2x mazāk, kā vietējam.
18.aprīlis, 13:20 Atbildēt
mm
Beidz melot par Vāciju. Te cilvēkus ciena, un ja viņš strādā saņem tikpat cik vietējais (tik jautājums, vai vietējais gribēs to pašu darbu, kuru dara iebraucējs). Par sociālajām garantijām un veselības aprūpi arī nevar sūdzēties.
18.aprīlis, 13:56 Atbildēt
Māris
Lai nu kur,bet Vācījā ievēro cilvēktiesības,ja uzraujies uz citām rasēm,tad apriori. Valsts nodrošina valodas kursus u.t.t Ja kaut minimāli saproti un atbildi,pat Audi darbu var dabūt,no14.eiro h.ja pa tiešo. Ja no zeit firmas tad min.plus transporta nauda. Nezinu,man šeit būs pensīja. Servus lv.
18.aprīlis, 14:17 Atbildēt
mm
Par Vācijas arodbiedrībām arī vari google painteresēties, ja nu tevi dikti diskriminē darba vieta, varbūt, būsi jaunais miljonārs.
18.aprīlis, 13:58 Atbildēt
brauciet uz ASV
kurs tad liedz? Jums organizēt darbu nozīmē piedzīvot kaunu, nekur parazītus neieredz. Tikai neperspektīvas valdības tādus baro. Sportam derat. Kam vēl? Zirga līmenis.
18.aprīlis, 13:52 Atbildēt
...
galvenais bezdarba iemesls ir nevēlēšanās strādāt,darbu par minimālo atrast nav problēma.
18.aprīlis, 14:07 Atbildēt
janis
vissmieklīgākais ir tas, ka jau tā pieticīgā Latvija gatavo darbiniekus attīstītām valstīm, un tad vēl tā programma, kur daliba ir bez maksas, rezultāti nekādi, bet programmu administrējošie apmierinātībā laizās, tā pat kā latviešu saima.
18.aprīlis, 15:42 Atbildēt
Māris
Protams tie nva pasākumi ir uz papīra,nekā reāla. Gulbenē atbild nav naudas,tad kaut kādi iepirkumi. Subsidētā darba vieta ir-2000eiro zaudējums darba devējam gadā. Vienu vārdu sakot FUFELIS,kā viss mūsu valsts aparātā. Un vēl attieksme brrrr,romāna cienīgs temats.
18.aprīlis, 18:14 Atbildēt
Dienas anekdote
Divi policisti stāv pie dzīvokļa durvīm, kurā slēpjas bīstams recidīvists.

Viens saka:

Ej pirmais, es tevi atriebšu.
18.aprīlis, 18:19 Atbildēt
Badathors
Nevis, pieticīgā Latvija, bet 12. gs. okupētā. Okupanti godā (The God) celti vēl joprojām.
22.aprīlis, 14:39 Atbildēt
melnais humors
Nezinu, kurš - NVA klerks vai žurnālists - ir rakstījis virsrakstu, bet ir acīmredzami, ka cilvēkam ir problēmas ar latviešu valodu.
26.aprīlis, 22:39 Atbildēt
jauniets
Tie laiki, kad jebkurš darbs bija godājams, ir pagājuši, tagad strādā tikai sliņķi un neveiksminieki.
27.aprīlis, 20:01 Atbildēt
8 kajis
jauniesiem jasaprot ,ka latvija darba nav un nebus.
Vakar, 15:02 Atbildēt
absolutas mulkibas
sankcijas strada.latvija ir nato okupeta.darba nav un nebus .nva padomus dod pamulkes babas,kuram pasam izdevies ieklut parazitu statusa.
Vakar, 15:09 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!