Gerkens noliedz baumas par šķiršanos no sievas

Emīls Desjatņikovs/ F64 Photo Agency
  • Emīls Desjatņikovs/ F64 Photo Agency
1 / 1

Vairāki Latvijas žurnāli pēdējo nedēļu laikā rakstījuši par nesaskaņām miljonāra Raimonda Gerkena ģimenē. "Kasjauns.lv" vēsta, ka izteikti pat pieņēmumi, ka miljonārs grasoties šķirties no sievas un tas, iespējams, saistīts ar mājas pārdošanu.

Žurnāls "Privātā dzīve" raksta, ka par nopietnu strīdu iemeslu ģimenē kļuvusi ģimenes māja ezera krastā, kuru vēloties iegādāties krievi no Maskavas. "Raimonds Gerkens villu būtu gatavs pārdot, tomēr sieva esot pretējās domās, atsaucoties uz publikāciju "Privātajā dzīvē" vēsta "Kasjauns.lv"."

Miljonārs sarunā ar "Kasjauns.lv" gan norādījis, ka par šo lietu izteikties vairs nevēloties un piebilst, ka izskanējusī informācija ir melīga un viņš netaisās ne pārdot māju, ne šķirties no sievas, ar kuru laulībā nodzīvoti jau vairāk nekā 40 gadi.

AVOTS:kasjauns.lv

Komentāri [7]

 
Mūdzis alias Pavasarīgais
gerķis atrada kas viņam "izskaloja pagrabu"?
18.aprīlis 2017, 19:57 Atbildēt
mirga
Jābrīnās nevis ka škiras, bet ka mūžam neškiras.. 40 gadi ooo, tas jau ir kaut kas prieks miljonāra. malacis!. SATICIGA ĢIMENE UN MILESTĪBA IR LIELĀKĀ BAGĀTĪBA, NE MILJONI...Tāpēc dzivojiet tā, lai visi par jums brīnitos.
18.aprīlis 2017, 18:10 Atbildēt
adel
Nu malacis, ka sievu novērtē augstāk par savu naudas maku.varbūt ka arī saprot, ka jaunajam tikai vina naudas maks vajadzigs ne vins pats...
18.aprīlis 2017, 18:06 Atbildēt
Skatīt visus 7 komentārus >

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!