STEIDZAMI: Saimnieka nāvi pārdzīvojis suns ilgojas pēc jauniem saimniekiem

facebook/ Dzīvnieks meklē mājas
  • facebook/ Dzīvnieks meklē mājas
1 / 1

Sociālajā medijā facebook ir ievietots palīgā sauciens saistībā ar kādu Aļaskas malamuta šķirnes suni, kurš ir pārdzīvojis saimnieka nāvi un kuram tiek meklēti jauni saimnieki.

Tiek vēstīts: "SOS! HELP ! Notika nelaime, nomira saimnieks un mūsu draugs Eris malamuts palicis viens pats. Diemžēl kā bieži gadās saimnieka radiem viņš nav vajadzīgs. Suns dzīvo viens pats mājā, kur nomira saimnieks. Radi un kaimiņi viņu pabaro, bet palikot viens pats viņš gaudo un skumst. Kaimiņiem tas nepatīk un bija jau izsaukts pvd. Viņš nav pieradis būt pie ķēdes, brīvi apsargā teritoriju. Steidzami meklējam cilvēku, kurš vēlas iedot viņam vietu savā mājā un savu mīlestību. Viņš ir ļoti mierīgs, draudzīgs, vesels. Palīdzēsim sunim nodzīvot atlikušo dzīvi mīlestībā un savā mājā. tel 26-352-774 Jūrmala"

Komentāri [1]

 
Elizabete
Aļaskas Malamuts ir brīnišķīgs ģimenes mīlulis, viņam ļoti patīk cilvēki un vienmēr grib būt blakus savam saimniekam. Man pašai ir šīs šķirnes suns, līdz ar to esmu iepazinusi viņa dabu. Brīdinu, ka viņš var nesadzīvot ar kaķiem un citiem suņiem, bet kuces viņš dievina. Iesaku cilvēkiem, kuriem ir dārzs ar sētu, viņam vajadzīga liela teritorija un labi cilvēki blakus, savus saimniekus viņš dievina!
20.aprīlis 2017, 0:59 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!