Komentāri / Rasnačs: Pašvaldības piegriež skābekli iedzīvotājiem
 

63 komentāri

FFiksais
Ar ko šī rīcība atšķiras no Šustiņa un Berijas zvēribām 40-gados? Kā tas iespējams, ka tiesu izpildītāji var nopelnīt miljonus izputinot iedzīvotājus un uzņēmējus? Kas šī ir par valsti? Vai tāda var pastāvēt?
20.aprīlis 2017, 8:03 Atbildēt
LLēnais
Šī valsts ir nolemta. Šī valsts nav izdevusies. Patreiz Latvija pastāv tapēc ka 25% budžeta ir ES subsīdijas. Šī valsts ir kaps...
20.aprīlis 2017, 8:50 Atbildēt
NNepateicīgā Latvija
Esi delfu elfs vai nato izcilnieks, ja raksti , ka valsts nav izdevusies'? Kāpēc tricini gaisu?.Budžets pildās, skolas optimizē, penšiem pensijas maksā regulāri, Arī nodokļos briest revolūcijas, tāpēc rezultātā visi dzīvosiem labāk. Karogs un himna taču nav aizliegto sarakstā, Tos tāpat kā EU pasi taču var ielikt kabatā!. Kur problēma?
20.aprīlis 2017, 9:05 Atbildēt
JJens Z
Rasnača spriedelējumi ir vienkārši smieklīgi: sak', nek. īp. nod. likmes valdība atstājot pašvaldību rokās. Tātad t.s. 'nacionālās' apvienības ministram nav nodoma grozīt likumu, lai samazinātu it kā 'prokremliskas', it kā konkurējošas partijas iespējas piem., Rīgā, ekspropriēt latviešus. Tādai NA patiešām nav vietas Rīgas domē.
20.aprīlis 2017, 8:13 Atbildēt
YYe
Pie sienas
20.aprīlis 2017, 8:36 Atbildēt
NNiknais
Valdība var noteikt neapliekamo minimumu
20.aprīlis 2017, 8:32 Atbildēt
SSmaidīgais
viņi labāk gribētu noteikt apliekamo maksimumu;)
20.aprīlis 2017, 10:44 Atbildēt
ssolon
Pašvaldības jau ir vien tādu pašu bezatbildīgu indivīdu kopums kā valsts pārvalde (valdība). To vien dara, kā palielina savu liekēžu armiju un atalgojumu sev. Liekēžu armijai pieaugot, protams, ir nepieciešami papildus līdzekļi tās omulīgai eksistencei (un kur nu vēl - regulārs atalgojuma pieaugums - tas taču arī prasa saasinātu domāšanu lai izdomātu aizvien rafinētākus nodokļu veidus un to iekasēšanas kārtību!!!), secīgi - pašvaldības tikai turpina valdības iesākto ...
20.aprīlis 2017, 8:38 Atbildēt
NNĪNS
biedri Rasnač, jums un jūsu partijai pēdējais laiks pazust no skatuves, jūsu spriedelējumi ir smieklīgi un nekaunīgi, personīgi jūsu un jūsu partijas nopelns ir lielais nekustamā īpašuma nodoklis, jums neviens vairs netic un par jums un jūsu partiju vairs nebalsos, ko jūs un jūsu partija ir devusi pamatiedzīvotājiem latviešiem, neko labu, tikai bezdarbu, nabadzību, nedrošību, izdzinusi latviešus svešumā, ak jā jūsu varenais smieklīgais sauklis - latvieti saturies krievi nāk, tā kā biedri Rasnač atā, atā, atā un āmen
20.aprīlis 2017, 8:38 Atbildēt
YYes
Uz kapiem vai uz sibiriju
20.aprīlis 2017, 8:44 Atbildēt
JJānis
KO nu Rasnačs tagad bēdā Valstī viss kārtībā ārkārta ssituācija ,kas bija radusies ""šmutku "'glabāšanā nepārvestā skapja dēļ,ir novērsta Šitā konflikta dēļ Tieslietu Ministrijas korofejs atrada pat pantu ,ka ārkārtas situācijā varot pat kofiscēt valsts īpašumu(mašīnu) un ieskapējot kukuli(naudu) pārvest puslīdz labās kvalitātes apakšbikšu glabātuvi jeb skapi pavisan oficiāli Līdz brīdim ,kamēr skapis nejukšot ārā ,neesot prognozējama jauna ārkārtas situācija valstī Viss noritot atbilstoši Tieslietu sistēms bezdarbības prognozēm
20.aprīlis 2017, 11:00 Atbildēt
NNav tā
NA un SaSkaņa ir devusi Latvijai ap 400 000 emigrantu - vai tas nav skaisti, ka šāds cilvēku skaits ir izglābies no ēdināšanas ar karogu par "latvisku Latviju(?)", no Latvijas sašķelšanas latviešvalodīgo un krievvalodīgo daļā?
Pēc VDK metodikas skaldīt un valdīt.
20.aprīlis 2017, 11:44 Atbildēt
vvectēvs
Kungi! Būs taču reiz arī vēlēšanas.
20.aprīlis 2017, 8:44 Atbildēt
RRasnač
tu man draudi, baur?
20.aprīlis 2017, 8:45 Atbildēt
vvectēvs
Noteikti. Mūsu politiķi godīgi ir nopelnījuši ar kāju pa mīkstu vietu. Latvija nodzīta Eiropas pašā apakšā, un tas viņu nopelns.
20.aprīlis 2017, 8:48 Atbildēt
llūgsna
Ha ha ! Un atkal savēlēs tos pašus zagļus ,mafiozus un kukuļņēmējus Viss šis ļaundabīgais audzējs ,ko par valdību sauc ,no apakšas līdz augšai ir izstrādāts tā ,ka to praktiski nevar izārstēt pat izgriežot (neievēlējot) sapuvušos audus Nav taču citu vietā ko likt Ja arī kāds godprātīgs cilvēks iekļūst ,tad viņu jau irmajos mēnešos aprij vecā audzēja rijīgās metastāzes Nav nākotnes šai valstij,ir lēna un mokoša izmiršana vai izklīšana pasaules plašumos Te esam beztiesiski vergi kungu labklājības un naudasmaka pildīšanai Ak,Kungs,kas esi debesīs un pārraugi visu ,kas notiekvirs zemes ,piegriez vaigu šai neliešu paverdzinātajai zemei un atpestī to no viltus labdariem,kas sava savtīguma vārdā kurli pret tautas ciešanām kļuvuši,kam tavs vārds mutē ,bet nelieša un velna darbi sirdī.Āmen
20.aprīlis 2017, 10:46 Atbildēt
MMinistrija
rasnač nav pārdevies rotšildmēsliem vai citiem Volstrīta sžurku un teroristu varzas pēcpuses "izdalījumiem"?
20.aprīlis 2017, 8:45 Atbildēt
vvectēvs
toties savam makam kalpo, aizmirstot, kas viņus darbā pieņēmis.
20.aprīlis 2017, 8:50 Atbildēt
ppolitiķi savu brāķi
cenšas piesiet pašvaldibām. lēmumu ka kadastrs jāpiesien mistiskajai "tirgus vērtibai"jau ir ari paša rasnača izlolots un pieņemts. politiķi uzkrauj pašvaldibām arvien vairāk pienākumu, bet naudu lidz nedod. tā vietā lūk NĪN nolema uzdzīt grieztos. vienlaikus dodot pašvaldibām iespēju + piemerot atlaides". ja pašvaldiba šis atlaides piemēros, tad pirmkārt paliks zaudetājos salidzinot ar pašvaldibām kas atlaides nepiemēro, otrkārt nepietiks līdzekļu visu funkciju veikšanai(tāpat jau nepietiek) . bet pie valdibas pēc papildu naudas nevar pat vērsties, jo tas pats rasnačs pirmais bļaus= jūs piešķirāt atlaides NĪN un tāpec jums naudas nepietiek, iekasejiet visu un nauda būs.
valdošā koalīcija veikli nostājas bezzaudejuma pozicijā- lielajā nodoklī vaino pašvaldibu, un tani pat laikā no naudas ar nav jāšķiras. BET LIKUMU UN LĒMUMUS JAU PAŠI PIEŅĒMA, NEVISS PAŠVALDIBAS
20.aprīlis 2017, 9:02 Atbildēt
mmm
Gluži manas domas!
20.aprīlis 2017, 10:45 Atbildēt
hhā hā hā
aizdzen pēdējos sakarīgos, parazītiem/zagļiem jau neko nepiegriež, tie viņu ievēlētāji un dementas penšas, izņemot Pierīgu un arī Ventspili ( kas attīsta ekonomiku, to hūte tomēr saprot)
20.aprīlis 2017, 9:07 Atbildēt
>>8.38
tā pērk vēlēšanas un tad nīkst uz līdzfinsējuma. To vajadzētu noņemt uz nulli.
20.aprīlis 2017, 9:08 Atbildēt
bbēda mana liela bēda...
Mūsu varneši ir Latvijas valsti noshēmojuši līdz kapam. Sargā mūs NATO, finansē un līdzfinansē ES. Noteikumus diktē Brisele un Vašingtona.
Vēl tikai jāuzdejo un jāuzdzied pirms Latvijas simtgades dižkapa. Latvieši jau ir dziedātāju un dejotāju tauta..
20.aprīlis 2017, 9:31 Atbildēt
PPastalnieks
Nedrīkst ļaut pašvaldībām griezt to skābekli un NĪN ir jāatceļ vispār, lai pašvaldību vadoņi sāktu attīstīt komercdarbību, nevis dzīvot uz NĪN ieņēmumiem.
20.aprīlis 2017, 9:35 Atbildēt
JJānis
Visai šai lietai ar NĪN sekos kārtējais un ',šķiet,pēdējais pašdeportāciju vilnis Kur tad lai paliek cilvēki .kam tiesas un bamkas būs atņēmušas pēdējo mājokli ,pēdējo jumtu virs galvas un būs izmesti klajā laukā zem egles Vai ir ticība nākotnei ,vai cilvēki var paredzēt ,ko ar viņiem izdarīr rīt ,parīt? Vai cilvēki ,ceļot māju ,iegādājoties dzīvokli, zināja ,ka uzkraus tādus nodokļus ,ka nesanaksājamības dēļ nāksies visu pamest un padarīs viņus par mūža parādniekiem? Kam lai tic šajā valstī? ko lai uzsāk darīt ,ja neko par rītdienu nezini?
20.aprīlis 2017, 10:27 Atbildēt
mmm
Problēma tāda, ka bez līdzekļiem nekur normāli neaizbrauksi. Tāpat pašdeportējoties vajag naudu gan lai aizbrauktu, gan dzīvesvietu dabūtu. Ja ir paziņas, kas palīdz, tad vēl. Un problēma arī ar to, ka musļiki visur salīduši, ka drīz nebūs uz kurieni pašdeportēties :(
20.aprīlis 2017, 10:44 Atbildēt
mmm
Beidzot es tev piekrītu!
20.aprīlis 2017, 10:41 Atbildēt
!!
Būtu Tev Janka, 8. klašu vietā augstskola, visam vienmēr piekristu!
20.aprīlis 2017, 13:22 Atbildēt
RRa
Vai tad pašvaldība pieņem likumus? 100 galvas sastrāda brīnumus un tagad nezina kā attaisnoties, bet cieš jau tauta...
21.aprīlis 2017, 9:32 Atbildēt
ssēlis
Vai nebūtu pienācis laiks šo "Rabarberu Džo"aizvākt no Tieslietu ministrijas, kauns ,ka tādas niecības vadībā ministrija ar tiesām kļuvusi par apsmieklu visas tautas acīs! Skuju taku, Rasnač!
20.aprīlis 2017, 10:49 Atbildēt
NNormunds
Būtu labāk, ja Rasnačs tiktu galā ar savu saimniecību un savu Nacionālo apvienību (partiju NA), kura kopā air TM koriģē nodokļu sistēmu caur "kadastrālo vērtību", kas ir krimināļs risinājums - paaugstināt kadastrālo vērtību 10 - 20 reizes, kas notika 2008.gadā un tagad, redziet, to "iesaldēšot" - par 10 % paaugstinot. Ha, hi!

Tieslietu ministrija ir jāreorganizē, jālikvidē kā " Lemtnespējīga administrācija" kopā ar provokatīvo NA, kopā ar Valsts zemes dienestu (VZD) un Maksātnespejas administrānciju. Tas taču ir terors, kas notiek ar šim kadastrālo vērtību kategorijām un darbibu.
"Tauta pret Šlitki" biedriba ir aplama. Vajadzēja Tauta pret Teslietu ministriju", "Tauta pret Senata spriedumiem" vai citādi,
20.aprīlis 2017, 11:38 Atbildēt
HHm
Tiešām, interesanti Rasnačs pats izstrādā likumus, kuru ioetvaros pašvaldībām jādarbojas, bet pēc tam pārmet pašvaldībām, ka tās to dara!!!
Īpaši pārmetumi, protams, Rīgas domei ( tām citām tās summas esot mazākas). Protams, ka mazākas! Bet Rīgas dome pelnījusi vislielākos pārmetumus - lai gan dara tieši to pašu, ko citas pašvaldības - jo tur taču pie varas Saskaņa!!
Ļoti savdabīgi!
20.aprīlis 2017, 11:43 Atbildēt
AArtys
LV vislielākā problēma ir tā, ka ir zaudējusi valdības galvenā JĒGA- valdība par atlīdzību apkalpo iedzīvotāju naudu. Bet, pie mums ir otrādāk, valdība domā, ka iedzīvotāji ir slogs VIŅU naudai. Dīvaini, vai ne!!
20.aprīlis 2017, 12:49 Atbildēt
llapa
valdiba apzinati izdod likumus kas pasvaldibai gribot vai negribot liek iet ragos ar saviem vietejiem iedzivotajiem , rasnacs ar savam rokam neko nedara , vinam vinas itka tiras.
20.aprīlis 2017, 13:14 Atbildēt
:::
Kamēr ir kašķis par iedzīvotāju ''vieglo naudiņu'' no Nekustamā Īpašuma Nodokļa, kurš ir drausmīgi milzīgs/nospiedošs, tikmēr ir jāievieš NĪN atcelšana nekustamajam vienīgajam īpašumam, kur dzīvo. Starp citu, man pēc šīs ''jaunās laupīšanas sistēmas'' būs jāmaksā pēc pilnas programmas ... izdevīgi būt nabagam, bet cik ilgi??? Tāpēc: rokas nost no mana īpašuma!
20.aprīlis 2017, 13:27 Atbildēt
kkāpēc Pierīga pilna ar uzņēmumiem
bet nomales nīkst uz līdzfinansējumu, murgo par alkahola tirdzniecību un vēl ceļ par pusmiljonu muzeju alkaholam? Tikai glupie tur palikuši, vai kā?
20.aprīlis 2017, 18:29 Atbildēt
OOscar
Rasnač nekaunīgi melo! Viss sākas no Saeimas un valdības, pašvaldības ir pakļautas! Cik saprotams, Rasnačs aizstāv NĪN un latviešu izdzīšanu no savām tēvutēvu mājām. Diemžēl ar to viņš ir parakstījis nāves spriedumu NA vēlēšanās. Nekad nevarēju iedomāties, ka NA tik pretīgā, nodevīgā veidā nostāsies pret savu tautu...
20.aprīlis 2017, 19:30 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Kāda muldēšana!

Tie visi taču ir L A T V I E Š U biedrību jautājumi!

Kadēļ apmaksāts ierēdnis par to spriež?

Un ierēdnis, kurš aizliedza likumīgos Rīgas Latviešu Biedrības 1938. gada atjaunotos S T A T Ū T U S! ( Pirms viņa Egīls Levits!)

Tikos ar Rasnaču personīgi - ignorance un pretlatvisks C I N I S M S!

Lasīt manu rakstu internetā :"Mosties, celies, strādā"!

Dievs, atbrīvo Latviju no bandītiem!
20.aprīlis 2017, 19:59 Atbildēt
GGoda tiesnesis
Lūdzu izlasiet Ervīna Jākobsona rakstu "Laikmetu zīmes" - " Bērtuļa nakts" Rīgas Latviešu biedrībā.

Tikai nenoģībstiet! (Drausmīga P A T I E S Ī B A par komunistu un čekistu noziegumiem pret latviešiem) !
20.aprīlis 2017, 20:07 Atbildēt
GGoda tiesnesis
oj, es nopirdos :(
21.aprīlis 2017, 8:36 Atbildēt
KKomunists uzdodās par goda tiesnesi - KGBešnņiku trollis atstrādā pavēli.
Lasiet Valda Freimantala rakstu internetā:"Mosties, celies, strādā"!

Uzzināsiet patiesību par Māmuļas iznīcināšanu un politisko ,PRETLATVISKO spēku N O Z I E G U M I E M!
21.aprīlis 2017, 15:36 Atbildēt