DP: Krievija un Islāma valsts cenšas izskalot Latvijas iedzīvotāju smadzenes

Komentāri [28]

 
?
kam smadzenes skalo asv propoganda un sorosa fonds ?
20.aprīlis, 8:36 Atbildēt
Un
Kas ir sorosa fonds? No rīta gāju pa Rīgu, neredzēju.
20.aprīlis, 8:48 Atbildēt
apciemo ijabu !
sorosa fonda prezidents ijabs tev paskaidros ,kas ir sorosa fonds !
20.aprīlis, 9:42 Atbildēt
Pēteris Cikuzīts
ja salīdzina ar nevarīgo, trulo , vienveidīgo, apnicīgo un pat kaitinošo volstrītas-pentagona teroristiska grupejuma propogandu (tā tiek veidota tepat netalu vācijā, tad caur Poliju izdalīta "the Baltic dependancy" teritorijai, kuru starp citu biezi vien rammšteinā bāzetie ļurbas sauc vnk par Ostlandi, tad jāsaka ka KF bāzetie rotšildsalašņu un cita volstrītas skama jūdeļu vankšķi (kam jāimitē antagonisms, konfrontācija, pat zināma disonance starp neesošiem pretiniekiem), tād jāteic, ka šad tad tie ir kreatīvāki, atraktīvaki un idiosinkrātiski defektīvāki..
20.aprīlis, 8:41 Atbildēt
Oliņtēvs
Latvieši neizrāda iebildumus, kaujinieciskumu un "paliek savās vietās".
20.aprīlis, 8:47 Atbildēt
Drošāk, ļaudis!
Un tā nav Latvijas brīvība, bet izlikšanās, ka esam brīvi.
20.aprīlis, 8:49 Atbildēt
>8.36
platē robs?
20.aprīlis, 9:10 Atbildēt
antra
jus jau sen esat izskalojusi, nekas vairs nav palicis jusu tautai pratos, tikai zagt!
20.aprīlis, 9:22 Atbildēt
oj, mamme
tu par visiem nerunā, Jude !
20.aprīlis, 9:24 Atbildēt
Garlaicīgi
Sāksim ar to, ka vairumam tur nemaz nav ko skalot.
20.aprīlis, 9:27 Atbildēt
!
ja apmekle makdonaldus un skatas amerikanu muviz,tad smadzenes izkalst.
20.aprīlis, 9:58 Atbildēt
nemurgojiet
un ar ko te Rīgā nodarbojas, tā saucamais, izcilības centrs un ko vēsta Hodorkovska uzturētā Medūza?Kāpēc Latvijā vajadzīgi tādi centri?Tās smadzenes jau tā izskalotas visiem ,ka tur vairs nekas nav palicis pāri.
20.aprīlis, 9:41 Atbildēt
!
vini ideologiski megina attaisnot 500 000 Latvijas iedzivotaju skaita samazinasanos kops 1991 gada.
20.aprīlis, 9:55 Atbildēt
letiņš
liela vajadzība pēc savas valsts man nav ,man vienalga ,kas te valda žīds vai čigāns un ja nepatīk var doties uz angliju ,ameriku vai kaut vai brazīliju .
20.aprīlis, 9:47 Atbildēt
mani
neviens neskalo, man pofig...
20.aprīlis, 11:42 Atbildēt
mhm
Tik atklātu smadzeņu skalošanu, kā šis raksts, sen nebiju lasījis, nu kaut mazliet būtu nokaunējies.
20.aprīlis, 11:57 Atbildēt
lapa
krievi uzbruk , savelciet bikses , saimas deputatiem paceliet algas
20.aprīlis, 15:26 Atbildēt
garāmejot
Krieviem veselā saprāta ir vairāk nekā jeņķu nozombētajiem letiņiem: "Krievijā Jehovas lieciniekus pasludina par "ekstrēmistiem" un aizliedz tos".
20.aprīlis, 22:30 Atbildēt
Masoni
Nu visticamāk šeit Latviešu Krievu iedzīvotājiem visvairāk ir izskalotas smadzenes,protams ja viņiem ir ko skalot,jo viņiem visticamāk smadzeņu arī nav,tikai katram 100 krievam ir smadzenes,bet tas tā.
Mēs cīnīsimies tā pat kā to darījām vienmēr,pat ja valsts sabruks,vienmēr Latvija ir izdzīvojusi un izdzīvos,vienīgais ka varbūt valsts valdība,iekārta pamainīsies,bet tauta vienmēr būs stipra,tā tam būs būt.

Krievi protam sabruks savos melos,tā pat kā sabruka PSRS,Krievijas Impērija,tas ir tikai laika jautājums.
Islāma valstis kādreiz radīja lielas problēmas,kad vēl pastāvēja Osmāņu impērija,bet pašlaik viņi ir tikai teroristi,kuriem nav ko darīt.
20.aprīlis, 22:49 Atbildēt
Media Guru
Liekot vienlīdzības zīmi starp islāma valsti un Krieviju, atlicis tikai viens solis līdz karam. Šie kurinātāji naivi cer, ka 5 minūtes pirms sākuma saimnieki viņus ar visiem aktīviem nogādās drošā vietā Austrālijā. Vai arī cer, ka dabūs savu tiesu kara laupījuma pēc uzvaras. Starp citu, no Irākas neko nedabūja, lai kā publiski fantazēja toreizējais ministrs Kastēns. Bet visas pazīmes liecina, ka šoreiz uzvaras vietā gaidāmas šausmīgas beigas.
20.aprīlis, 22:51 Atbildēt
DP
ja nevankšķēs uz Krieviju, tad nesaņems aldziņu...bet vecene mājās rūc, sīkais želojas ka paziņās šo apņirdz, ieraut paklusām arī gribvās..neko darīt- jāvankšķ:(((
21.aprīlis, 9:28 Atbildēt
Ava
Tada sajuta...ka vairs nav par ko runat.Tauta grimst nabadziba,naudu terejam svetkiem..krievi grib uzbrukt..ajajai..tik daudz ko seit njemt..Nabadziga ktievija...visu vajag tai...Kas notiek valstii,par to klusejam,ka smagi slimi cilveki nevar fabut pamatveselibas uzlabosanai lidzekljus,pensionari skaita katru centu,bezpajumtnieki,izbadejusies berni..tas ta...nekas.Bet krievija gan tada ka liels vilks,kurs grib sarkangalvitei piradzinjus atnjemt.
20.aprīlis, 23:28 Atbildēt
G
Tikai naivus cilvēkus var nozombēt, domājams, ka daudzi cilvēki turas pie mūsu valsts vērtībām.Arī valdībai jāpadomā pie kādas cilvēku neapmierinātības noved viņu lēmumi, kas pasliktina cilvēku dzīvi.
21.aprīlis, 8:53 Atbildēt
viktors
drošības policija uzskata ka visa Latvija pilna ar kremļa aģentiem cilvēku ir ļoti daudz kuri neapmierināti ar zemām algām bērnu pabalstiem pensijas kuri iet pēdējos gados ārkārtīgi zemas cenas tiek nepārtraukti celtas tajā paša laikā katru gadu būtiski paaugstina deputātu algas es uzskatu ka galvenie Kremļa aģenti sēž saeimā jo viņi dara tā lai tautā rastos neapmierinātība un pēdējais satversmē rakstīts ka visiem tiesības izteikt viedokli ne jau tikai biezajiem
21.aprīlis, 9:07 Atbildēt
Nu kā to var nesaprast!?
Ja es būtu latviete, kas dzīvo krievijā, bet sekotu tikai latviešu medijiem, mans naids pret krievijas valsti būtu neizsakāmi milzīgs.
Es droši vien piedalītos opozīcijas mītiņos un darītu visu likuma ietvaros, lai grautu krievijas valstiskumu. Un protams, ka izvairītos no nodokļu maksāšanas krievijai, ignorētu krievijas ceļu satiksmes noteikumus, sadzīves normas utt.
Tad kāds pārsteigums pat Latvijā dzīvojošiem nelojāliem atklīdeņiem, kuri skatās tikai kisiļeva TV (jo citu valodu, izņemot kirilicu, nepārzina) un dievina vienīgi savu dievekli putinu? Vai no tādiem var sagaidīt cieņpilnu attieksmi pret Latvijas valsti?
21.aprīlis, 9:12 Atbildēt
Cilpa
Protams, ka nevar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pirmais rādītājs ir valoda - ja nav iemācījies latviešu valodu, tad 99% informācija par Latviju netiek saņemta. Cilvēks dzīvo kā akls/kurls invalīds.
Toties tā informācija, kas nāk krievu valodā, ir absolūti melīga un naidīga. Rezultātā tādam cilvēkam pat nav izvēles iespējas, kā tikai dzīvot pilnīgos maldos...
21.aprīlis, 9:32 Atbildēt
pljerduks
Nav te daudz ko pētīt- vienreiz jāsāk darboties!
Ulmaņlaiku politpārvalde strādāja labāk!
21.aprīlis, 11:13 Atbildēt
lapa
vienotibas gruppejums censas izskalot tautai smadzenes , ir jasavelk jostas , uzbrukot krievi , algu pielikums bus tikai saimai , japerk brunojums , armijai 2 procenti . pareja tautas dala var izbraukt un bankas atnems visiem ipasumus. laimes zeme.
21.aprīlis, 12:11 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!