SKARBS VIEDOKLIS saistībā ar gaidāmo Lielās talkas dienu

Komentāri [87]

 
Jau no bēnudārza
mazie jāradina savākt aiz sevis visas drazas,kas paliek pāri,citādi jaunatnei tagad nav nekādu pienākumu, bet tikai tiesības. Daba un dzīve mīl harmoniju. Iespējams pēc gadiem pieciem,šīs problēmas var mazināties, ja vien cienīsim cita cilvēka darbu.
21.aprīlis, 18:43 Atbildēt
Nesaprotu
Kāpēc te jāpublicē katra FB lietotājs - Latvijas ienaidnieka žults izvirdumi? NRA strādā kremļa interesēs?
21.aprīlis, 18:59 Atbildēt
Skolnieciņš
Komunisti subotniks būs rīt! Tautu tēvam, Vladimiram Ļeņinam, būs dzimene! Šo komunistisko svētku svinēšanā ir aicints ikviens latvietis!!! Tiksimies 22.aprīlī! Urā! Ja esi komunists, ej un talko! Lielā talka 2017 jeb komunisti dejo valsi ar slotām!
21.aprīlis, 19:16 Atbildēt
ES
"Tautu tēvs" bija Staļins. Ja kas. Ļeņins - proletariāta vadonis. Tas tā... iz vēstures
21.aprīlis, 22:19 Atbildēt
lala
Manā jaunībā talkas dienā uzlabojām apkārtni,,,izcirtām krūmus,,,,,grābām zāli,,,stādījām kokus,,,bija interesanti-katrai iestādei savs objekts.Tagad kad ražo čipšus un plastmases-to atkritumi pilna Latvija.Es necūkoju un nevākšu ko citi cūko!!!
21.aprīlis, 19:27 Atbildēt
lapa
tiesi ta.
21.aprīlis, 19:29 Atbildēt
Nolemtība Liktenis
Ir dažas lietas dzīvē, kurām nekad nebūs lemts mainīties:
1.devītajā maijā veķerani kaut rāpus aizrāpos pie staba
2.astotā martā varēs legāli izdrāzt savas kolēģes
3.un ļeņinam par godu organizētajā subotņikā varēs kārtējo reizi masveidā piedzerties un pievemt dabu
21.aprīlis, 19:29 Atbildēt
Puķe
Es piekrītu, ka cūkām pašām aiz sevis jāvāc, taču slaistu dēļ sūdos grimt nevajadzētu. Taču talka ir kaut kas daudz vairāk par tīŗīšanu, tā ir cilvēku draudzīga kopā būšana, tas satur kopā cilvēkus un tautu.
21.aprīlis, 19:36 Atbildēt
Nemaz nebūtu slikti
Arī makšķerēšana vai medības ir draudzīga kopā būšana. Es, kā sevi cienošs mākšķernieks, neko aiz sevis neatstāju. Bet ir redzēts, ka "augsti stāvoši" "lopi" savus sūdus maisiem izgāž turpat pie Rīgas apvedceļa. Un pēcāk aurē pa visu mūli - publiski aicina piedalīties talkā - un pēc tam Panorāmā skaita - cik maisus pa gadu piedirsuši.
Bet talkas dienā visi kopā mēs varētu palīdzēt vecajiem cilvēkiem kaut vai malku sakrāmēt (ja pašvaldība tādu piešķir). Un arī atalgojums par tādu darbu būtu - šķidrā veidā... Vecīši paldies pateiktu.
21.aprīlis, 20:37 Atbildēt
Aija
Gribot negribot,bet piekrītu.Vajadzētu sākt ar savu sētu,ar saviem bērniem!!!mācīt *aiz sevis atstāt tīru.un viss būs kārtībā.talkas dienas -tiešām atstāt tiem -kam tās visvairāk vajag-palīdzìbai vientuļajiem ,slimajiem.
21.aprīlis, 20:50 Atbildēt
Ome
Jā-rītu Ļeņina tētiņam dzimene un par godu viņam latvju bāleliņi ies talkot'Pilnīgi piekrītu Lielajam Garajam-viņš ļoti pareizi visu ir uzrakstījis. Es arī netaisos talkot.
21.aprīlis, 19:37 Atbildēt
Dzintars Vilde
Es arī nepiemēsloju apkārtni, attiecīgi nekāda talkošana.
21.aprīlis, 19:42 Atbildēt
Sulīgā Anda
Dzintariņ vai negribi patalkot manā pežiņā?;)Andiņa tevi mīl!:)Joprojām sapņoju par tav zirga izmēra locekli!Uh,kā gribās izjust viņu sevī!!!!!!!!!!!!!!!
21.aprīlis, 22:34 Atbildēt
Dz.Vilde to sulīgā Andiņa
Skūpstu Tavu vāverīti.
22.aprīlis, 8:27 Atbildēt
DZINTARS+ANDA=MĪLA
Dzintariņ,tu ar saviem mīlas pilniem komentiem liec man sulot...
22.aprīlis, 15:42 Atbildēt
piekrītu
Kas cūko,tas lai tīra. Ir pietiekami daudz dažādu uzraugu, pašvaldības policija,tad lai arī tie padara savu darbu,jo algu saņem, tad nebūs vienā dienā jāvāc ko cūkoja 365 dienas. Neatbalstu un nepiedalīšos nekad,
21.aprīlis, 20:01 Atbildēt
andris
atradusi kartejo reizi- LATVIJAS MULKUS- ar psrs LAIKU ENTUZIASMU/ / LAIKAA KAD LATVIJA KAPITALISMS- UN VISSS ATSTATS KATRA PASA ZINAA/ UN KAD NEKAS NAV BEZMAKSAS////
21.aprīlis, 20:02 Atbildēt
Exit
Riebjas uzspiesti masu pasākumi
21.aprīlis, 20:15 Atbildēt
nekas
daudz kur var piekrist šim viedoklim
21.aprīlis, 20:21 Atbildēt
ome
Kopš talku sākuma,neesmu to atbalstījusi!Kam to vajag,lai strādā Komunistiskā sestdienas talkā!
21.aprīlis, 20:24 Atbildēt
Andris
Latvija nav neviena kvadrātmetra,kuram nebūtu saimnieka vai apsaimniekotāja!kādēļ man jatīra cita īpašums???vai jastrādā kāda vietā,kas ir algots darbinieks,lai uzkoptu teritoriju???to es nesaprotu!laba kopā laika pavadīšana?-es varu pavadīt laiku kopā labā kompanijā arī bez talkas!!!labak pieprasīt,lai atbildīgie uzkopj savas teritorijas,uzlikt par nolaidību kārtīgus sodus-būs valstij piķis budžetā!
21.aprīlis, 20:25 Atbildēt
Aija
Kā punkts uz i
21.aprīlis, 20:53 Atbildēt
piekrītu
Pilnībā piekrītu, atstāsim iespēju simtlatniekiem un citiem dzīves pabērniem!

Nav ko izbraukt uz entuziasmu!

Neviens speciālists nestrādā par velti, bankas kredītu par to neatlaidīs ,bet nivilks 3 ādas!
21.aprīlis, 20:27 Atbildēt
Aivars
Ieviesusies tikai nekorekta kļūda- šī būs tiešām Dižā Ļeņina Komunistiskā talka. Nu ko ar mums post komuņagiem padareisi?
21.aprīlis, 20:38 Atbildēt
niks
pareizi dižā komunistiskā talka psrs bija laba dzīve to saka vecais traktorists
21.aprīlis, 21:03 Atbildēt
Skaidrīte
Es nemēsloju un nepiedalos..
21.aprīlis, 20:42 Atbildēt
m...
Aizgāju uz pirmo talku.Nu un.......savācām...prieks skatīties!Bet cik ilgi....divas nedēļas un atkal pietaisīts.Nu neceļas rokas citu sūdus vākt.Es nemēsloju bet citu mēslus arī nevākšu.Savu mājas apkārtni varu uzkopt kad gribu..kad ir jauks silts laiks un bērni un mazbērni ...visi kopā. 100% pevienojos Andra viedoklim
21.aprīlis, 20:44 Atbildēt
Rupučpele
Šito "komunistisko sestdienas talku" pirmsākumos mēs ar bērniem izrunājām - nemēslosim paši, bet citu sūdus nevāksim. Pie tā arī paliekam.
21.aprīlis, 20:45 Atbildēt
Līga
Cepuri nost! Tieši manas domas. Mēs arī paši nemēslojam, un aiz citiem vākt netaisamies.
21.aprīlis, 21:10 Atbildēt
Aaa
Es ar nemēsloju, bērnus mācu nemēslot.... Bet tracina, ka valsti par miskasti pārvērš.... Diez, cik daudzi mēslotāji piedalās talkā - domāju maz, ļoti maz!!!
21.aprīlis, 23:24 Atbildēt
Ina Fominova
Kaa man juus, nabaga latvieshus Latvijaa, zheel. Sabrauca marsieshi un piedrazoja juusu valsti, tagad veel kaut kaadi idioti sadomaajushi BEZMAKSAS sestdienas talku izsludinaat un juus nabadzinjus apbizhotos paverdzinaat. Turieties at rokaam in kaajaam pretii shai piespiedu colas bundzhu un konfekshu papiiriishu vaakshanai, ka kaads no jums bruku nedabuu.
P.s. Bet patiesais mans viedoklis ir - KAAAA es gribeetu shaadas talkas sariikot sheit Lielbritaanijaa, lai beerni piedalaas un vaac izmestaas drazas, jo taa vinji iemaaciitos nemest un attureet no meshanas savus vecaakus.
21.aprīlis, 21:05 Atbildēt
Roberts Skots
sāc ar to, ka atturi angļus no masturbēšanas, trollene dumjā...
21.aprīlis, 21:15 Atbildēt
balss
Nu ja, ka Skots, tad jau var atļauties jēlības runāt. Laikam pats ar to nodarbojies, vai vēlies , un tad nav kur citur to izpaust
21.aprīlis, 22:06 Atbildēt
Aaa
Kāds tavam teiktajam sakars ar talku....???
21.aprīlis, 23:25 Atbildēt
P'eteris
Un ko tad aizmuki no t'as Latvijas uz nu jau savu Lielbrit'aniju??
21.aprīlis, 21:46 Atbildēt
Saule
Es neatbalstu, ka skolas bērniem jālasa atkritumi gar ceļmalām. Fuiiii! Neapzinīgi ļaudis izmet visneiedomājamākās lietas un bērnelim tās jāsalasa!
21.aprīlis, 21:08 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!