Latviešu aktieri arī pērn saņēmuši atteikumu ASV darba vīzām

Komentāri [6]

 
Antiņš
Vajag prasīt ceļojuma vīzu uz pāris nedēļām un uzrādīt kādu zinātnisko grādu, tad amīši parasti iedod darba vīzu uz 10 gadiem.
21.aprīlis 2017, 16:59 Atbildēt
aivarsz
Ko var "cepties"par to,ka neiedeva darba vīzas ! Ja gribēja latviešiem ASV parādīt teātri latviešu dziesmu svētkos,tad vajadzēja braukt kā tūristiem uz Dziesmu svētkiem- INDIVIDUĀLI ! un tur ,neprasot naudu-bet par to,ka "atlaidīs "biļešu iegādi uz Dziesmu svētku pasākumiem-izrādīt to savu iecerēto lugu BEZ NAUDAS PRASĪŠANAS- par brīvu! un nebūtu nekādu problēmu.
21.aprīlis 2017, 18:55 Atbildēt
Raimonds
Nu tad lai neviens ASV ansamblis vai teātris arī nebrauc uz Latviju ... ja grib te nonākt, tad lai viņi arī brauc individuāli.
Tātad mums turpmāk ir jāaizliedz kolektīva amerikāņu iebraukšana Latvijā.
21.aprīlis 2017, 19:16 Atbildēt
Ērkulis Pūravs, PhD, privātdetektīvs
Par ko šūmēšanās? Latviešu dzimtcilvēka mentalitātei vienkārši nepielec, ka ir pasaulē valstis, kurās valda LIKUMI. ASV "Tēvzemes Drošības departaments" abās vīzu noraidīšanas reizēs skaidri un gaiši paskaidroja, ka latviešu teātrim spēlēt vācu un amerikāņu lugas neskaitās zem rubrikas "ETNISKI UNIKĀLS" kultūrvēsturisks priekšnesums!
21.aprīlis 2017, 19:54 Atbildēt
sliktu aktieru ASV kā malkas
..........
21.aprīlis 2017, 20:13 Atbildēt
Kašķe
varbūt vajadzēja apmaiņas vizīti prasīt? Viņi- ar saviem tankiem, bet mēs- ar teātri! bet vai viņiem interesē latvieši? Ne kā cilvēki, bet vēl jo vairāk kā tauta- ne tur, ne te mēs neesam viņiem nekas! Amerikkāniem ir tikai amerikānis- pārcilvēks un cilvēces kronis. Tāpēc jau tas, kas notika Irākā un citās valstīs, viņu acīm , ir apsveicami.Un nav ko līst pie viņiem. Kad Latviju pasludinās par 51 ASV š'tatu, tad viss būs uz vietas!
21.aprīlis 2017, 21:42 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!