NEATKARĪGĀS LASĪTĀJI solidarizējas ar ārstu streiku

F64
  • F64
1 / 1

Neatkarīgās lasītāju zvani.

Gunārs Lauks izteica pateicības vārdus Neatkarīgās žurnālistiem Elitai Veidemanei, Arnim Kluinim un Ilzei Šteinfeldei par «Jūrmalas šmuces atspoguļojumu Neatkarīgajā». Lauka kungs, kā arī daudzi citi lasītāji pauda solidaritāti ar ģimenes ārstu streiku: «Ārsti pareizi streiko! Jau sen tā vajadzēja! Slimnīcās notiek zagšana. Kāpēc neko nestāsta, kā noslēdzās lieta par zagšanu Bērnu slimnīcā? Tur zaga gan saziedoto, gan valsts naudu. Kad pielika algas, tad ierindas ārstiem un medmāsām pielika santīmus, bet visi labumi tika priekšniekiem un administrācijai.» Gunārs Lauks pauda cerību, ka varbūt streiks aizsāks pozitīvas pārmaiņas Veselības ministrijā.

Lasītājs Dainis Dandēns zvanīja, lai pateiktu, ka viņš tic t.s. oligarhu sarunām. Kopīgi vienojāmies, ka būtu korekti, ja tie, kas sarunas publiskoja, padarītu publiski pieejamus visus sarunu audiofailus. To var veikt kaut vai ar Wikileaks starpniecību. Kamēr audiofaili nav publiskoti, tikmēr paliek nekliedētas bažas, ka žurnāls IR vienkārši muļķo sabiedrību.

Haralds Kalns aicināja atjaunot Saeimas plenārsēžu translāciju LTV. Uz redakciju piezvanīja arī žurnālistikas leģenda Miervaldis Mozers, lai atgādinātu, ka šogad jauno žurnālistu konkursam Žurnālistikas cerība apritēs 25 gadi. Miervaldis Mozers aicināja visus lasītājus, skatītājus un klausītājus būt vērīgiem un izcelt talantīgākos jaunos žurnālistus.


http://news.lv/Neatkariga_Rita_Avize_Latvijai/2017/07/04/neatkariga-klausas

Komentāri [5]

 
streika neatbalstītājs
Bērns mokās ar nerimstošu klepu jau mēnesi. Uz gultas malas sēžot, viņš izmisumā jautā - Kāpēc man tās zāles nepalīdz? Pēc 2 mēnešu klepošanas ğimenes ārste apjēdz, ka tas nav vis bronhīts, tas ir garais klepus. Un iesaka svaigu priežu gaisu. Pēc 3 mēnešiem organisms saviem spēkiem ir ticis galā ar garo klepu, bet pacients saslimst ar depresiju. To arī ğimenes ārste neatpazīst. Pēc tam visi psihiatri brīnās, kāpēc viņa vismaz neizrakstīja stiprākas pretklepus zāles. U.tjpr. Lai taču tie ğimenes ārsti vispirms iemācās ārstēt un pēc tam prasa vairāk naudas!
17.jūlijs 2017, 17:20 Atbildēt
paciente
Mēs atbalstītu slimnīcu un " ātro"mediķu streiku, tikai ne ģimenes ārstu. Tāda institūcija kā ģimenes ārsts ir jālikvidē. Alga viņiem jau tagad nav mazā. Cik simtus katru mēnesi nelikumīgi iegūst nerakstot čekus par saņemto pacientu iemaksu.Par recepšu un nosūtījumu rakstīšanu tas jau ir pat par daudz. Lai nebūtu pašiem jāārstē, pat neizmeklējot, iesaka zvanīt ātrajai palīdzībai.
5.jūlijs 2017, 8:21 Atbildēt
Atbalstu
Malači! Tā turēt!
5.jūlijs 2017, 6:56 Atbildēt
Skatīt visus 5 komentārus >

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!