Komentāri / NEATKARĪGĀS LASĪTĀJI solidarizējas ar ārstu streiku

5 komentāri

vvienīgi
daļai ārstu pietika gribas, lai protestētu pret bezjēdzībām. pārējie pagaidā tikai noskatās un gaužas kabatas lakatiņos. pienācis varbūt laiks arī citiem nestrādāt par necienīgu darba algu, jeb tie grib sagaidīt trūkumu pensionāra statusā, kad visādi valdes un citi locekļi būs tai pat laikā laimīgi pavadījuši savas darba dienas ar milzīgām algām un nekādu atbildību sabiedrības priekšā ?
4.jūlijs 2017, 22:59 Atbildēt
HHa
Kur tad komentāros ir tas milzu atbalsts ģmenes ārstu streikam?
4.jūlijs 2017, 23:10 Atbildēt
AAtbalstu
Malači! Tā turēt!
5.jūlijs 2017, 6:56 Atbildēt
ppaciente
Mēs atbalstītu slimnīcu un " ātro"mediķu streiku, tikai ne ģimenes ārstu. Tāda institūcija kā ģimenes ārsts ir jālikvidē. Alga viņiem jau tagad nav mazā. Cik simtus katru mēnesi nelikumīgi iegūst nerakstot čekus par saņemto pacientu iemaksu.Par recepšu un nosūtījumu rakstīšanu tas jau ir pat par daudz. Lai nebūtu pašiem jāārstē, pat neizmeklējot, iesaka zvanīt ātrajai palīdzībai.
5.jūlijs 2017, 8:21 Atbildēt
sstreika neatbalstītājs
Bērns mokās ar nerimstošu klepu jau mēnesi. Uz gultas malas sēžot, viņš izmisumā jautā - Kāpēc man tās zāles nepalīdz? Pēc 2 mēnešu klepošanas ğimenes ārste apjēdz, ka tas nav vis bronhīts, tas ir garais klepus. Un iesaka svaigu priežu gaisu. Pēc 3 mēnešiem organisms saviem spēkiem ir ticis galā ar garo klepu, bet pacients saslimst ar depresiju. To arī ğimenes ārste neatpazīst. Pēc tam visi psihiatri brīnās, kāpēc viņa vismaz neizrakstīja stiprākas pretklepus zāles. U.tjpr. Lai taču tie ğimenes ārsti vispirms iemācās ārstēt un pēc tam prasa vairāk naudas!
17.jūlijs 2017, 17:20 Atbildēt
Komentāri 5