Komentāri / Čakša: Saprotu, ka lauku ģimenes ārsti gatavi strādāt un neturpināt protestus
 

5 komentāri

LLīgai Kozlovskai
Nepaļaujaties uz mutiskiem solījumiem,savādāk būs kā ar nodokļu reformu,apčakrēja visus un visos līmeņos.Ejat līdz galam,otras iespējas vairs nebūs.TURATIES !
7.jūlijs 2017, 18:51 Atbildēt
DDakteris
Kozlovska ir ZZS saeimas deputāte un streiku pieteica Ģimenes ārstu asociācija, tā kā var vienoties cik grib. Zzs darīs visu, lai saglābtu varu
7.jūlijs 2017, 19:37 Atbildēt
ppacients
Cik gadu desmiti var veselibas sistēmā pumpēt milionus! Cik bija ministru, kuri "cīnījās" par naudu! Bet neviens nedomāja par tautu.Kura ir pamesta likteņa varā.Simtiem milionus par šiem gadiem bija iedalīti veselibas ministrijā.Esam tur no kurienes viss iesakās.Es ticu sanitārēm, māsiņām ,ārsta palīgiem, ātras palīdzības darbiniekiemun, dakteriem.Kuri pilda savus Dievam dotos pienākumus,bet Saeima deputatus,ministrus un lidzskrējējus laiks likt cietumā.Žēl ka ka nav Kalciema kieģelnieka(Ulmana laikā bija katorga) tur viņiem būtu īsta vieta.
7.jūlijs 2017, 19:45 Atbildēt
VViss kārtībā
Čakša saprot!
7.jūlijs 2017, 23:36 Atbildēt
aaļoša
..un kas notiks ja Valsts lauzīs līgumus ar ģ. ārstiem ? vai pasaule ies bojā?! Tāpat par visu jāmaksā.....nu samaksās nedaudz vairāk...uzskatu ka šo ārstu rīcība ir cūciska attiecībā pret pacietiem - klientiem ! Tāds ir man viedoklis .
8.jūlijs 2017, 9:20 Atbildēt