Komentāri / Migrantiem joprojām nevēlas izīrēt dzīvokļus, tomēr darbu atrast ir vieglāk
 

19 komentāri

VVai
varētu publicēt šīs nodokļu naudas "izsaimniekotājas" Sandras Zalcmanes ienākumus un cik no šiem nelegālajiem imigrantiem šī "žēlsirdīgā samariete" ir izmitinājusi pie sevis?
14.jūlijs 2017, 9:54 Atbildēt
JJa ,ja
Cik si slampa ir izmitinajusi sava dzivokli? Kur rad paliek tie 160 velnkamisti ,sabidribas atkritumi ,kas ģiba vai nost pec siem salašņām ,kur judas straujuma un kazlauskas? Paraduet taču savu lielo milestibu reālos darbos !
14.jūlijs 2017, 17:36 Atbildēt
KKaimiņos
privātmājā apmetās "tā dēvētie romieši", kas apkures problēmu risināja māju no viena gala jaucot nost un kurinot, nemaz nerunājot par visu pārējo, nez kādus "pozitīvus pārsteigumus" varēs sagaidīt no šiem mums svešās ticības, kultūras un dzīvesveida nelegālajiem imigrantiem?
14.jūlijs 2017, 10:07 Atbildēt
IIr vēl arī cits progress
Viņus patiešām sākuši saukt īstajā vārdā - migranti, kas viņi arī ir, un ir beiguši māžoties ar patētisko "bēgļa" nosaukumu, kuram te nav vietas nevienā acī.
14.jūlijs 2017, 10:19 Atbildēt
aapsurds
Vacija jau ari negrib iziret migrantiem telpas dzivosanai,pat no Baltijas valstim .
14.jūlijs 2017, 10:20 Atbildēt
nnekas traks
Vācijā negrib izīrēt telpas tikai tādiem migrantiem no Baltijas, kas ir neaudzināti un mazizglītoti, piemēram, raksta vārdu "absurds" ar "p", utt. Normāliem kulturāliem cilvēkiem no Baltijas šādu problēmu nav.
14.jūlijs 2017, 10:43 Atbildēt
hheh
Visvairāk nekur nevēlas migrantus no Putlerstānas.
14.jūlijs 2017, 12:02 Atbildēt
uun galvenais ir kas
Galvenais ir tas, ka krievu Rietumeiropā un it īpaši Vācijā ir ievērojami vairāk kā baltiešu. Pat nebūdami Eiropas Savienībā, vsemi pravdami ņepravdami spiežas virsū tiem pūstošājiem Rietumiem, ko paši tā lamā. Turklāt to dara visos līmeņos - sākot ar paša Putina meitām, kas dzīvo Anglijā un Nīderlandē, un beidzot ar nabaga batrakiem. Visa Rietumeiropā un ASV ir vairāk krievu nekā trijās Baltijas valstīs iedzīvotāju, skaitot kopā gan to, kas ārzemēs, gan tos, kas dzīvo uz vietas. Tad nav nekāds brīnums, ka Šveicē vai Austrijā ir kūrorti, kuros krievus vispār neuzņem un kas lepojas ar papildus servisu "russenfrei".
14.jūlijs 2017, 12:08 Atbildēt
GG
Bet vai obligāti šie pasaules staigātāji bija jāpatur Latvijā, jo 80% no viņiem tomēr ir ekonomiskie migranti. Vai Latvija vajag uz savu knapo budžetu vēl uzturēt svešus cilvēkus, kas nekad neintegrēsies ne mūsu sabiedrībā, ne kultūrā, un atkal būs mošeju un citi jautājumi, bet mums ir kristiešu zeme.
14.jūlijs 2017, 10:58 Atbildēt
PPatiesībā
visi 100% ir ekonomiskie un nelegālie imigranti klejotāji tādi paši kā "barbari", kas sagrāva Romas impēriju...bet nu katrai impērijai kādreiz pienāk gals...
14.jūlijs 2017, 11:09 Atbildēt
vvaldis
nevēlas izīrēt, tāpēc ka jau vāciešiem, frančiem ir bēdīga pieredze, kad tur kāds no izmitinātajiem kaut ko plāno uzlaist gaisā, sekas, aplenkts kvartāls, pretošanās gadījumā ugunsgrēks dzīvoklī (labākajā gadījumā), vai apšaudes rezultātā dzīvoklis pēc tam kā siets makaronu tecināšanai un vairāki dvieļgalvu līķi istabā
14.jūlijs 2017, 11:20 Atbildēt
ddirlevangers
TEC2 atradisies kada telpa ko siem pairet.
14.jūlijs 2017, 11:48 Atbildēt
ddomāt kā ir
Tā kā tie ir nelegālie migranti, tātad ir pārkāpuši likumu, proti, noziedznieki. Neviens nevēlas noziedzniekus. Kas te tik neierasts?
14.jūlijs 2017, 12:05 Atbildēt
UUrciks
Šī biedrība ir kārtējā, kura ar savu darbību veicina cilvēkau kontrabandu, lai arī vārdos izliekas darām tieši pretējo. Jo viņi vairāk rūpējas par pilnīgi visu šeit (Eiropā) nokļuvušo labklājību, jo Eiropa kļūst aizvien pievilcīgāks gala mērķis migrantiem. Attiecīgi arī ir pieaug pieprasījums pēc cilvēku kontrabandistu pakalpojumiem, un pieaug kontrabandistu peļņa no netīrā biznesa. Tā ka biedrības darbības rezultāti ir tieši pretēji pašu deklarētajiem. Savukārt, ja viņiem tiešām interesētu cilvēku kontrabandas apkarošana, tad rūpētos par cilvēku labklājību tur - Āfrikā vai Tuvajos austrumos.
14.jūlijs 2017, 12:19 Atbildēt
jjanis-
prom tos ekonomiskos turistus / fiksi un tulit/ terejiet nodoklu maksataju naudu- LAIVIJAS NABAGIEM//
14.jūlijs 2017, 14:03 Atbildēt
VVai
nav dīvaini, ka mums vēl grib piespiest justies vainīgiem par to, ka gribam dzīvot sakoptā tēvzemē ar savām tradīcijām un paražām, nevis atplestām rokām uzņem mums spilnīgi svešas ticības, dzīvesveida un kultūras likumpārkāpējus-nelegālos imigrantus???
14.jūlijs 2017, 14:13 Atbildēt
SStienis
Tikai tuvredzīgs cilvēks var izīrēt savu īpašumu migrantiem. izīrējot savu dzīvokli vai māju šādai ģimenei, ir liela iespējamība, ka mazināsies ne tikai konkrētā īpašuma vērtība, bet arī visas apkārtnes īpašumu vērtība vidējā termiņā. Tieši par šo tēmu nesen runāju ar draugu Beļģijā. Tur ir dzīvojamie rajoni, kuros īpašniekiem ir nerakstīta vienošanās neizīrēt dzīvokļus ieceļotājiem no Āfrikas un Tuvajiem Austrumiem, jo, lai cik labi nodomi kādam arī nebūtu, šie rajoni ar laiku kļūst nepatīkami visādā ziņā (netīrība, nolaistība, nedrošība un tml.), kas neizbēgami noved pie īpašuma cenas samazinājuma.
14.jūlijs 2017, 15:04 Atbildēt
llili
mes izmirstam.biju Latgale kapusvetkos,salidzinot 20 gadus atpakal uz kapiem bija tikai puse cilveku,kad priesters AICInaja pasvetit bernus,lai nak klat tikai 5 pienaca,jo vairak nebija. Sausmas,mes izmirstam,ko doma tie,kuri valda par so teritoriju kura mes dzivojam,jo valsts vairs jau sen ka nav,Dievs Latviju jAU IR atstajis.No arzemem mūsu tautiesi vairs nekad atpakal nebrauks,bet tur jau dzimst ...nu ne jau Latvijas pilsoni.
14.jūlijs 2017, 21:02 Atbildēt
PPuma
Es nesaprotu ,kur tadas zalcmanes rodas ,ko vinas ,doma ko dara ? Tas ir visistakais noziegums pret latviju ,latviesiem ,tautas kulturu ! Nu nevajag latvija nekadus klejojosus parazitus ,begli neskrien tukstosiem km no milotas dzimtenes ! Tie ir savu vakstu atkritumi ,nodeveji ,noziedznieki ,kas mekle kur parazitet uz citu tautu rekina ,tie nav un nebus latvijas draugi ,ja beg no kara ,iedit latgales laukos letu dzivokli ,lapstu ,zemes gabalu ,lai gul uz krasns un gaida kamer tiks atbrivota milota dzimtene un tad nach Haus !
16.jūlijs 2017, 19:07 Atbildēt