VAKARA ZIŅAS: Punculis pēc laulības izjukšanas aizbēg uz Latgali

Komentāri [36]

 
gu
Ak Kungs! Knapi paspējuši apprecēties, un jau škiras! Bērnu spēlītes ar nopietnu lietu laulību! Un tik dzeltenajai presi ir ko rakstīt - tad precas, tad šķiras ... Lai dzīvo latgaļu puika, atradies slavenība, par ko jāraksta!
16.jūlijs, 17:35 Atbildēt
precīzi
100%tīgi piekrītu!
16.jūlijs, 18:11 Atbildēt
Diez kā nu tur būs
ar to katoļu baznīcā slēgto laulību. To var reizēm atzīt par nederīgu, ja ir izpildīti n-tie nosacījumi, bet nekad ne šķirt.
16.jūlijs, 18:01 Atbildēt
Joņs Bungoitojs
ar kozu muzykantim navar precātys un vāļ BAZNEICĀ!
16.jūlijs, 18:08 Atbildēt
Joņs Bungoitojs
ar kozu muzykantim navar precātys un vāļ BAZNEICĀ!
16.jūlijs, 18:08 Atbildēt
puncis
16.jūlijs, 18:16 Atbildēt
es
es pat tādu piena puiku čangali nepazīstu,neko mav dzirdējusi..lai tik dzied savā čangalienē,mums Rīgā tāpat pilns ar lauku dziedoņu šušaras!!!
16.jūlijs, 18:18 Atbildēt
Gunta
Nu muļķis gan tu esi, čiuli
16.jūlijs, 18:39 Atbildēt
Aiva
Tieši laukos vēl kaut cik ir saglabājušās patiesās dzīves vērtības. Bet, lūk, šāds vērtēšanas līmenis ir tikai pilsētas narkošu šušarām... :))
16.jūlijs, 20:27 Atbildēt
xx
nevajadzeja baznīcā precēties-teātris jau jauks bet jēga??
Dievs ir debesīs ne baznīcā.. un jo vairāk jau sevi pierādijusī katoļu baznīca, par ko lasām pagājušā nedēļa par paša lieltēva homiķu grupveidu izvirtībām... -zivs pūst no galvas...
16.jūlijs, 18:49 Atbildēt
Tiešām?
Tu tiešām visam tici, ko lasi jeb redzi uzrakstītu?
16.jūlijs, 21:46 Atbildēt
Palasiet pirms paaris gadiem....
ja nemaldos nenodziivoja pat gadu,kaazu bildes saliktas ne pa knapo.Bet kad komenteetaaji apsaubiija lielo miiu,tad sauca par mulkiem.Uztaisa lielas kaazas,selfijus prieksaa un pakaaa,par ko tad taas kaazas taisa,vecaaki vai krediiti,sitie visi ir stulbenparaziiti,Aishas,Abu Meri un sii stulbaa gimene.Nelekat tak savas kaazu bildes ieksaa stulbeni.
16.jūlijs, 18:53 Atbildēt
rija
interesanti,smiekligi komentari ,gudri jau mes esam ,cuili ir nevis latgali ,bet mes Ridzinieki,sigulda ,valmiera ,smiltene ,cesis u.tt.dzivojosie .
16.jūlijs, 19:03 Atbildēt
Roko Sifredi
cik veca ir tā reine? nav kāda sažuvusi nabadze?
16.jūlijs, 19:37 Atbildēt
higiēnists
varbūt līgavai bija slikta elpa?
16.jūlijs, 19:38 Atbildēt
zum
Cik ilga bija laulība? Gadu kaut nodzīvoja?
16.jūlijs, 19:41 Atbildēt
kāda sieva?
Nav tak nekāds brīnums, abiem Puncuļiem tak vairāk čaļi tīk. Vismaz jaunākais ik nedēļu sludinās un meklē sexu ar čaļiem :)
16.jūlijs, 20:36 Atbildēt
gaygay
Kāda jums starpība, kurš no Puncuļiem ar ko guļ? Ja jau guļ, tad viņiem stāv. Un dažiem komentētājiem te, laikam, nestāv vispār, tāpēc brīva laika ir gana, lai stulbības un riebeklības rakstītu.
16.jūlijs, 20:54 Atbildēt
ha,ha
Nevajag ziimeeties tik stulbi, tad nebuus riebiigi komentari.
16.jūlijs, 21:00 Atbildēt
es
krokod.ils puncuļs
16.jūlijs, 21:08 Atbildēt
lili
Man kauns par savu tautu,kura ir tik nedraudziga, nu ,ja JUms milie Ridzinieki ta nepatik ta Latgale,tad atdodiet to Krievijai,bet passi pienemiet tos teroristus musulmanus un vairojaties bus istie latviessi
16.jūlijs, 21:30 Atbildēt
Cienu talantīgus cilvēkus
TV dziedāšanas šovos iepazītās Puncuļu ģimenes vecākais dēls Ingars Punculis (23) pēc šķiršanās no sievas Baibas Reines pametis dzīvi galvaspilsētā un pārcēlies uz dzimto Latgali. Ingars joprojām aktīvi koncertē ar brāli Artūru (22), dziedot gan kāzu svinībās, gan citos godos. ================================= Ingar, par AGRU precējies ... Malači, ka turpināt koncertēt, jo esat TALANTĪGI cilvēki, ko redzējām ar TV šovā "Dziedošās ģimenes"...
16.jūlijs, 21:33 Atbildēt
laimīgs
Piekrītu! Puiši patiešām ir talantīgi...
16.jūlijs, 21:41 Atbildēt
ko cepaties
Ko cepaties? Uzrakstīja, uzrakstīja. Ko braucat puišiem augumā pat viņus nepazīstot? Cik man zināms, šie puiši ir ļoti atbildīgi pret sevi, darbu un ģimeni. Problēma ir tur, kad neviens nespēj izdabāt meitenei un ja jau nespēj izdabāt, tad fināls ir tāds, kāds ir. Ingars ir ļoti pieticīgs un nav prasīgs un Artūrs ir malacis, viņam noteikti neinteresē iepazīšanās čati vai arī puiši... Interesanti zināt, cik lielam fantazētājam jābūt, lai ko tādu sarakstītu? Gan jau ar tādu noslieci ir pats, ja ko piedēvē Artūram...
16.jūlijs, 21:40 Atbildēt
gay
Tāpēc jauzinu, k pašam ir :)
16.jūlijs, 22:39 Atbildēt
Lienīte
jā, reinei šausmīgi ožot elpa:(
16.jūlijs, 22:02 Atbildēt
Ralfs
Nu i debīls komentārs :D Lai tik kādu nomelnotu !!!Drausmas.Labi, ka Tev Lienīt viss kārtībā :D Meitene skaista, talantīga, tapēc skaudība d*rsu plēš :D
16.jūlijs, 23:15 Atbildēt
feja
virsraksts smieklīgs- aizbēdzis :))) talantīgs žurnālists, ko tu neteiksi :)))
16.jūlijs, 22:24 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!