Guntis Belēvičs: Papildu miljoni veselībai nedrīkst pazust melnajā caurumā

Komentāri [39]

 
Valdis
Tie nedrikst pazust ne melnajā ,ne anālā caurumā ,tiem japazud belevica kabatās !
17.jūlijs, 6:18 Atbildēt
Dace
Nedrīkst, bet PAZUDĪS!!!!!!!!!!!!!!!
17.jūlijs, 7:36 Atbildēt
G
Lūk arī par to ir runa, naudu var prasīt, bet ir jābūt pamatojumam un pierādījums kā izlietota, nevis ķer summas no debesīm un tik prasa.Medicīnas nozarei jau sen ir vajadzīgs audits,lai saprastu kur ir izlietota iepriekš piešķirtā nauda.
17.jūlijs, 7:45 Atbildēt
Zinošais
Profesionāliem vadītājiem, kuri pārzin nozari audits nav vajadzīgs !
Tāpat kā cilvēkam nav vajadzības speciāli sēdēt rindās ārstu praksēs, pie analīžu laboratorijām, vai slimnīcu uzņemšanas nodaļās !
Bez audita ir skaidrs, ka sliktāk ir tāpēc, ka medicīnai atvēlam mazāk kā citur un nekāda iekšējā pārdale nevar aizlāpīt "iztrūkumu" kopējā finansējumā !
Tas ir vesais "rinķa dancis" ministre saka ka varētu domāt (! ! !) par papildus finasējumu, ja būs kvalitāte, aizmirstot, ka bez attiecīga finansējuma nekādu kvalitāti nevar nodrošināt. Analogi varētu piedāvāt ministrei - pastrādā par vidējo aldziņu un tad mēs paskatīsimies kā tev veicas ar reformām un padomāsim vai piešķirsim tev prēmiju !
17.jūlijs, 12:00 Atbildēt
Sērais
Ja pareizi saprasts tad medijos tiek pausta atziņa ka veselības nozarē nekāda reforma patreiz nenotiek un liekas ka "dotē"neapmierināto mediķu atalgojuma palielinājumu!
Parunājot ar mediķiem izskan...ka nav pat veikts pilns audits lai saprastu naudas ceļus.Administratīvais aparāts turpina plaukt un zelt un Stradiņu jaunais korpuss izskatās pēc klasiska naudas tērēšanas (pumpīša)parauga....jo tāds lieko telpu(glancēts foajē u.t.t)daudzums rādās nav pat vislabākajās Eiropas valstu slimnīcās!Vai tad patiesi ir vēlme tur audzēt palmas?
17.jūlijs, 8:09 Atbildēt
aptieķniece Mildiņa
Pat necerējies - pazudīs, tāpat kā pazuduši iepriekšējie! Treknie kļūs treknāki, bet liesie - liesāki; kāds citroniņš tiks arī tev!
17.jūlijs, 8:25 Atbildēt
Lily
Bet, PAZUDĪS!
17.jūlijs, 8:43 Atbildēt
Tchill y
pazuss pazuss... nikaa na pazuss!
18.jūlijs, 9:07 Atbildēt
4 tikai ir
Putra, Barča, Reizniece un Čakša.
17.jūlijs, 9:09 Atbildēt
savādnieks
Tik tālu...ļoti vērtīgs skaidrojums.Pamatots jautājums ir par EK 120 milj.,kā piesauca ,,Sērais'',tie aizies partiju tumbočkās,bet no 80.milj ,ierastā kārtā,centīsies ''nobarot'' draugus,radus un varbūt kādu mediķi (skata pēc).Par ģimenes ārstiem,jā zināmas neērtības viņu streikošana ieness,bet tam tā arī jābūt,ja privātā uzņēmējdarbība tiek sasaistīta ar valsts partnerību,bet veselības budžets tiek tērēts neadekvāti greznu slimnicu būvniecībai.Tas nu noteikti būtu nodalāms atsevišķi-ēku būvniecība,apsaimniekošana; VNĪ,bet veselības aprūpe atsevišķi,tad arī piesauktie skaitļi un realitāte nebūs tik atšķirīga
17.jūlijs, 9:27 Atbildēt
Reālists
Gan jau mediķu nauda pazudīs tieši tāpat kā pedagogu nauda -kas mainījies?Skolas tukšas,alga ap tūkstoti,mācību rezultāti nekādi.
17.jūlijs, 9:31 Atbildēt
redz kā
šim kungam nauda ko iztere pacientu ārstešanai ir pazudusi "melnajā caurumā". jo acīmredzot nav nekāda otkata. netiek viņa vai citu izredzeto maciņos. un tā jau nevar vai ne? ja naudu piešķirtu "zāļu iepirkumam"tad viss butu lieliski. vai atkal kādam iekārtu/aparaturas iepirkumam. vai kādai aģenturai kas nezin ar ko nodarbojas, tad šis kungs tiektu ka viss labi, bet ārstet slimos viņa uztverē ir zemē nomasta nauda
17.jūlijs, 9:47 Atbildēt
gunča
17.jūlijs, 9:48 Atbildēt
Zaļais patriots
Gatavojamies nākamajām Saeimas vēlēšanām, atkal būs zaļo zemnieku kandidāts veselības ministra amatam, varēs atkal raust savā un radinieku kabatiņā.
17.jūlijs, 10:15 Atbildēt
Belevičs
Dāvītim to labāko. Pārējiem - huiņ*u !
17.jūlijs, 12:41 Atbildēt
Dakteris
Pazudīs Revalda kabatā
17.jūlijs, 10:21 Atbildēt
jurjanis
To vajag prast - sabūvēt operāciju zāles, apgādāt ar miljoniem vērtām iekārtām gan tās, gan slimnīcas vispār un pēc tam konstatēt, ka trūkst medmāsu, to atalgojums zems! Lūk , kur melnie caurumi naudai - dažu personu ambīciju apmierināšanai, kam nav nekāda sakara ar tautas veselību.
17.jūlijs, 10:33 Atbildēt
Re kur aiziet nauda!
Austrumu slimnica neesot speejiiga veikt kirurgiskas operacijas. Tadel maksasot 1,5 miljonus privatajiem arstiem.
23.jūlijs, 9:54 Atbildēt
jurjanis
To vajag prast - sabūvēt operāciju zāles, apgādāt ar miljoniem vērtām iekārtām gan tās, gan slimnīcas vispār un pēc tam konstatēt, ka trūkst medmāsu, to atalgojums zems! Lūk , kur melnie caurumi naudai - dažu personu ambīciju apmierināšanai, kam nav nekāda sakara ar tautas veselību.
17.jūlijs, 10:33 Atbildēt
PRECĪZI !!!
.
18.jūlijs, 10:58 Atbildēt
Kika
Ğimenes ārstu algäm jābūt publiski pieejamām. Valstij nav jābāž nauda melnā caurumā, ja nezinam faktisko situāciju. Liela daļa no ğ.ā.spices ir šantāżisti!
17.jūlijs, 12:05 Atbildēt
>
Nadeirs !!!
17.jūlijs, 12:38 Atbildēt
Saskanīgs pāris
Melnais caurums un Belevičs.
17.jūlijs, 12:37 Atbildēt
labāk
būtu paklusējis! iepriekšējo melu autors.....
17.jūlijs, 18:15 Atbildēt
lol
lecīgs beļašs
17.jūlijs, 19:06 Atbildēt
Arājs suspectum
Pašam Belēvičam ar to medicīnas "aršanu" negāja, nu lielais padomdevējs.
17.jūlijs, 20:37 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!