Sorosieši uzvar konkursos, noklusējot sorosisko pagātni

Komentāri [70]

 
Mantrausis
Nekad nav bijis skaidrs, kālab ļaudis, kas savulaik izmantojuši iespēju tikt pie stipendijas un mācīties, no NRA saņem zīmogu. 90. gadu sākumā SFL daudzus aicināja pieteikties, bija konkurss un - viens - tās ir idejas, otrs - tā ir nauda un iespējas!
Kas attiecas uz rakstu – par būtisku paviršību liecina divu Vitu sajaukšana rakstā – Vita Anda Tērauda un Vita Matīsa abas ir darbojušās SFL, bet, ja lasa rakstu rūpīgi, tajā runāts par vienu Vitu, bet minētas abas! :)
10.augusts, 6:47 Atbildēt
Tieši tā
Ļoti labi pateicāt. Un pat liels Paldies Sorosam un viņa fondiem, kas deva iespēju mācīties un iegūt augstāko izglītību talantīgiem Austrumeiropas jauniešiem prestižās austskolās, jo paši viņi nebūtu varējuši samaksāt par izglītību. Mācīties nevarēja tikt katrs, jo bija jāiztur lieli konkursi un viss notika godīgi. Kāda gan varēja būt Sorosa ietekme mācību laikā kopīgi ar visiem citiem studentiem. Tieši NRA politika un attieksme nav skaidra, vai arī paši padevušies kaut kādu nelabu politisku spēku spiedienam.
10.augusts, 7:33 Atbildēt
vienīgais
Vienīgais nelegālais spēks ir Lembergs. Jau tā vien pietiek, ka viņu, Lembergu, atradis jauneklis, kurš zem mātes gultas matrača atradis atstāto mantojumā miljons, ko jauneklis uzdāvinājis Lembergam, kurš tādā veidā ticis pie 1.miljona, bet pats jauneklis drīz vien nomiris, kā stāstīja Lembergs. Ai, ai, ai!. Laikam no želabām. Cik ir "nomiruši" no Sorosa naudas, cik no "lapsenes" kodiena?
13.augusts, 23:03 Atbildēt
Apmāns
Nauda nekad netiek dota par velti. Pienāks laiks, un būs jāatbalsta , jāparaksta ... Par velti ir tikai siers peļu slazdā .
10.augusts, 10:12 Atbildēt
Ķirbis
Kur tik pretigas slampas rodas ?
10.augusts, 6:57 Atbildēt
Joske
Ja Soross ir iecerējis, ka jau ne visai tālā nākotnē Latvijā nebūs vairs neviena cilvēka, bet tikai sorosieši, tad tā arī būs.
10.augusts, 6:59 Atbildēt
Feiss
Nožēlojams NRA rakstelis! To, ka Lembergs, Brigmanis , dūklavs un daudzi citi bijušie komunisti acīmredzami vēl pašlaik veic savu posta darbu mūsu Latvijā praktiski šīs avīželes saturā neredzam! Tiešām nožēlojami! Attopieties beidzot, kam kalpojat!
10.augusts, 7:20 Atbildēt
Antifeiss
Taisni otrādi! Paldies NRA par savlaicīgo un aktuālo rakstu, lai zinām, ar ko mums darīšana un ko varam no tās Sorosa Initas sagaidīt. Skaidrs, ka neko labu-kosmopolitismu, velkamismu, latviskuma iznīcināšanu.
10.augusts, 22:22 Atbildēt
Skolnieciņš
Kā viņa dzīvoja? Initai Paulovičai ir trūcīgā statuss! Hā-hā! Jo kā var dzīvot, strādājot brīvprātīgo darbu un nesaņemot algu. Kā? Initas Paulovičas ğimene ir ilgadējie trūcīgie, kas pārtiek no pabalstiem! Hā-hā! Nabadze!
10.augusts, 7:21 Atbildēt
Skolnieciņš
Initas kundze, kad melo, tad domā ko melo! Initas Paulovičas meliem ir īsākas kājas nekā viņas kājstarpei! Bez algas neizdzīvot!
10.augusts, 7:22 Atbildēt
fui
kauna nav nemaz
10.augusts, 7:34 Atbildēt
crusader
Nāks vēlēšanas, atcerieties šos sātana pakalpiņus, nevienu balsi par viņiem! Šo sērgu jāapkaro tāpat kā latvāņus.
10.augusts, 8:29 Atbildēt
Agronoms
Kā zināms, latvāņus visefektīvāk iznīcināt ir tos regulāri appļaujot. Vismaz četrreize sezonā. Un pēc gadiem pieciem - nebūs!
10.augusts, 8:37 Atbildēt
vw
Ja tā varētu ar oligarhiem.    !!!
10.augusts, 11:17 Atbildēt
Ik
Labi vai slikti ir sorosīdi, taču Pauloviča kandidējot slēpa arī to, ka ir Providus pafomes pr-ja. Kādēļ tas jānoklusē?
10.augusts, 9:28 Atbildēt
kl
Apskatījos Providus mājas lapā - nav tur Paulovičas. Varbūt izņēmuši jau?
10.augusts, 11:51 Atbildēt
informācija
Jaunā sekretāra vietniece ir kordiriģente, sociālā darbiniece un starptautiskās politikas attīstības speciāliste. Interesanti, ka starptautiskās politikas attīstības speciālistes kvalifikacija ir iegūta viena gada laikā ASV!
10.augusts, 10:09 Atbildēt
plus
CV ir norāde, ka ir mācījusies starptautisko politiku, bet nav norāde par iegūtu kvlifikāciju šajā jomā.
10.augusts, 10:34 Atbildēt
vēl informācija
Šitās studijas viņai bija par Sorosa naudu
10.augusts, 11:48 Atbildēt
students
Interesanti, vai Latvijā var studēt maģistratūru bez bakalaura kvalifikācijas politikā?
10.augusts, 12:46 Atbildēt
bratka
kad šitā avīžele mitēsies ar tiem sorosīdiem. saprotu, ka biedrs lembergs labprātāk redzētu te putinoīdus nevis sorosīdus. ļaudis, izlasiet Delfos Oto Ozola rakstu , kā demokrātiskā ceļā putins tiks pie Latvijas .
Ja gadījumā lembergu tomēr iesēdinās (kas maz ticams) , kur liksies visi šitie Atkarīgās skribentiņi. žēl, ka te strādā arī cienījamā Elita V. , ļoti žēl!
10.augusts, 10:14 Atbildēt
Gregs
Vē3lu šai cienījamai avīzei ilgu mūžu!
Pietiek redzēt "bēgļu" laivas, kuras finasē Soross, lai saprastu, ko grib Soross.
Viņs grib islamizētu Eiropu, kur vietējiem vairs nebūtu teikšanas. Tāpēc arī tiek uzspiests liberālisms un politkorektums. Politkorektums , vienkārši runājot, ir melošana, kad melnu sauc par baltu un otrādi.
10.augusts, 22:31 Atbildēt
klar
Putins netiks pie latvijas ne demokrātiska ceļa ne cita ceļa jo te visu tas Džordžs Soros jau nopircis. Vai tas nav redzams aklajam kas te ir saimnieks. Kas tas Ozola kungs ir kāds pravietis vai kas tur pareģis kāds. Soros tā ir reāla lēna nāve un nauda pāri līķiem. Tā ir Sīrija, afganistāna, irana un tt. Nosauc man kādu valsti kur tie fondi būtu ieguldīti kādas valsts atīstībai nu tāpat vien ko. Ja neesi viens no fondistiem tad ieskaties pagātne vel Afganistāna. Ar tādu pašu lozungu izmeklējot agresoru tanki ir jau pie mums. Scenārijs tur ir labi redzams.
11.augusts, 0:50 Atbildēt
Jebkurā gadījumā-
- labāk, lai Latvijā ir jeņķu, nevis (draudzīgās un neagresīvās) austrumu kaimiņvalsts karaspēks!
11.augusts, 12:31 Atbildēt
vw
Slikts tulkojums.
11.augusts, 8:50 Atbildēt
vladis
Cik tad tagad cilvēku norāda ,ka bijuši kompartijas biedri. Vai tad var
Sorosu salīdzināt ar ,teiksim,Brežņevu. Soross niecība vien ir. Vai ne ,Aivar?
10.augusts, 11:09 Atbildēt
vw
Soross pats ir baigi slikts,bet metodes,veidi,kā tikt pie piķa tie gan ir vērā
ņemami.
10.augusts, 11:14 Atbildēt
Nra draugs
Ko nu ķēmojas, NRA ka šņakst intervē Sorosa fonda turpinājuma Dots priekšnieku Ījabu. Kur te principialitāte. Te daudz nopietnāk- Ījabs Sorosa ideaoloģiju izplata pašas NRA lappusēs!!!
10.augusts, 11:33 Atbildēt
huhu
tavā pasaulē medijs tik drīkst intervēt vai paust vienu pusi :))) kā žurnāls IR.
10.augusts, 15:04 Atbildēt
ESMAIJA
Paliek baisi to visu lasot un vēl vairāk par šiem komentāriem ... un tie esot Latvijas patrioti, kas cīnās par tiesiskumu un godīgu politiku!!!!????
10.augusts, 12:28 Atbildēt
Jā, baidies!
Drīz tavs saimnieks sēdēs un tu paliksi bez viņa "stipendijām"
10.augusts, 18:18 Atbildēt
no dziļiem lauku rajoniem
Allaž nāk prātā - kas tas Soross īsti ir par putnu? Kāpēc viņu tā lamā? Ko viņš īsti grib no Latvijas?
Finansējis cilvēku izglītošanos, bet ko tad viņš prasa pretī? Tā saprotami to neesmu nekur lasījis.
Drusku saprotamāks šķiet Sorosa nebeidzamais konflikts ar Lembergu. Soross maksā stipendijas, Lembergs arī. Lemberga mērķi ir skaidri un pamatā piepildījušies. Bet Sorosa mērķi man nav skaidri - ko viņam īsti vajag? Kas ir viņa mērķis attiecībā uz Latviju. Vai viņš arī grib Latviju pievienot kādai citai valstij kā Lembergs Krievijai? Kurai?
Tas, ka Lembergs greizsirdīgs uz Sorosu, jā, tas ir skaidrs.
Bet ko grib Soross no saviem stipendiātiem? Vai un kā tie stipendiāti viņam pateicas vai kalpo?
Būtu pateicīgs, ja kāds to paskaidrotu tā, lai arī cilvēks no dziļiem lauku rajoniem varētu saprast.
10.augusts, 13:29 Atbildēt
vw
Soross grib Puzes ezera otrā krastā savu pili uzbūvēt.Pēc tam uz piepūšamiem matračiem ezera vidū uztaisīt nelielu kariņu ar vietējo
iezemieti.
11.augusts, 12:18 Atbildēt
Hm > no dziļiem
Neņem galvā! :-)
Latvāņi vienmēr dusmīgi uz to, kurš viņiem dod naudu. Ņem naudu un dusmojas. Par vis kaut ko. Par to, ka būs jāatdod, par to, ka devējs izvirza prasības - par visu ko!
11.augusts, 12:50 Atbildēt
smash
Pievienojos. Tikai dumji laukji domā, ka nauda kapitālismā tiek dota par velti. Šie cilvēki, kam dod naudu tiek rūpīgi atlasīti. Jūs esat kādreiz ar to pašu iespējamās misijas vadītāju runājuši. Viņa Jūs rūpīgi 2 stundas klausīsies, lai dzirdētu tikai noteiktas ideoloģijas - liberālās, kandidātu. Un pēc tam tikai virzīs uz skolotāja amatu šo cilvēku. Es pat varu nosaukt kā Soross visu naudu ieliktu šajos kandidātos ir atpelnījis. Piemēram, Lolitas Čigānes partija ieviesa sankcijas pret Latvijas komercbankām piespiežot viņām patriekt daļu klientu. Tā vairāki simti miljonu naudas no Latvijas nonāca Lielbritānijas bankās. Kas tas ir iztērēt pāris tūkstošus kandidāta jumpstartēšanai politikā, ja pēc tam iespējams pļaut miljonus.
10.augusts, 15:06 Atbildēt
TR
Nū, par velti, kā zināms, ir tikai siers peļu slazdā. Naudiņa jānopelna. Un sapnis par komunismu, kur visiem viss būs par velti jau izsapņots. Nekas nesanāca, visi rāvās uz to sātana kapitālismu. Tā kā jāstrādā vien būs, ej, kur iedams. Vai nu pie Sorosa, vai pie Pūķina, vai pie Lemberga. Iekaliet to savās galviņās. Jāstrādā.
10.augusts, 19:41 Atbildēt
:)
A kāpēc nav norādīts ka Atkarīgā ir Lemberģiska?
10.augusts, 15:29 Atbildēt
Karl Schranz
Kurš tad to nezin? Vai tu ir dumš, ka uzdod tādus jautājumus?
NRA ir Lemberga laikraksts, Diena ir Šlesera un Šķēles laikraksts, IR ir sorosītu žurnāls, Besti Segodnja ir Kremļa rupors Latvijā u.t.t.
Arī kapitālismā nav tādas lietas kā neatkarīga prese, jo kas maksā, tas pasūta mūziku. Verstehen?
10.augusts, 22:25 Atbildēt
Schmolls
Arbeit macht frei..nu nez vai citaadi..
12.augusts, 3:57 Atbildēt
Lille
Ko Soross Latvijā ir paņēmis sev, atšķirībā no mafijas varoņa Lembja? Nepatīk jau NRA šādi jautājumi. Dzimtcilvēku saieta nams tas NRA.
10.augusts, 17:01 Atbildēt
Gregs
Jautājums ir jauzdod otrādi. Lemberagam par labu liecina Ventspils ar visu augstskolu, ražošanu, kultūras un sporta iestādēm. Viņš finansēja arī jahtas "Milda"unikālo braucienu. Bet ko Soross? Pludina Eiropā islama migrantu masas ar nolūku iznīcināt nacionālās valstis, atbalsta kosmopolitismu, praidus , polikorektumu un citas liberālās cūcības.
Labi, ka ir NRA, kas nepūš liberālu un sorosistu stabulē. Liberālisms Latvijia ilgtermiņā nozīmē iznīcību!
10.augusts, 22:18 Atbildēt
ejs
Nepiekritīšu. Ventspils savu labklājību ir uzbūvējusi uz citu mazāk politiski agresīvu pašvaldību rēķina atņemot viņām naudu. Jahtas Milda brauciens šodien tiek uzskatīts par kukuli M.Gailim pēc mandāta nolikšanas par izdevīgu privatizācijas lēmumu uc lēmumu pieņemšanu. Soross ir ASV valdības ietekmes aģents, kas par savas ietekmes veidošanu saņem ASV valdības pasūtījumus un pēc tam, kad vajag ASV valdībai izdarīt pakalpojumu piezvana banānu republikas delnai vai citiem aktīviem, kas viņiem te ir, lai uztaisa politisko troksni. Līdzīgi kā Venecuēlā tagad. Nez kāpēc nemieri sabiedrotajās valstīs nekad netiek atspoguļoti ziņās??
10.augusts, 22:39 Atbildēt
vladis
Labi,ka ir pilis ezeru krastos.
11.augusts, 8:46 Atbildēt
Lauķis
Mēs zinām Sorosa ļaudis.Laiki mainīsies un mēs viņus nomarķēsim kā viduslaikos- visiem par biedinājumu. Nodevēji un globālistu kolaboranti saņems savu algu, ilgi nav palicis.
10.augusts, 18:00 Atbildēt
Švīts
Marķēsim komuņagas, ilgi nav palicis, NATO puikas jau šeit. Nodevēji un lielkrievu kolaboranti saņems savu algu.
12.augusts, 11:20 Atbildēt
fakts
Lembergs uzvar vēlēšanās noklusējot komunistisko pagātni.
ej.uz/h7hk
10.augusts, 18:12 Atbildēt
viltus ziņa
Nekad nav noklusējis. Ir par to pat ļoti atklāti stāstījis pavisam nesen intervijās
14.augusts, 18:57 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!