Komentāri / NRA ANALIZĒ, vai valstij izdevīgi pārdot telekomunikāciju milžus "LMT" un "Lattelecom"
 

10 komentāri

xxx
NRA labāk varētu paanalizēt, vai valstij bija izdevīgi pārdot Ventspils Naftu, Latvijas kuģniecību, Lattelekom , Latvijas Gāzi utt utjpr. Par cik pārdeva, un ko ieguva vai zaudēja.
11.augusts 2017, 7:31 Atbildēt
NNu gan
Kurā vietā esat redzējuši, ka zamazinot ietekmi uzem 51 proc varēsiet ko noteikt. Jebkuras kapitāliskās valsts miljonārs jums pateiks , ko tas nozîmē, turklāt ar spēlētāj reģionā, kur valda viens no tiem. Kāpē c ir jā tiek vaļā no kapitāla, kurš dē j zelta olas. Nevajag aizmirst, ka sonera ir tik ieinteresēta iegūt vairākumu, ka ir gatava izlîst caur adatas aci. Vai tie kas saka ka apvienojot ir labāks rezultāts kādreiz ir piederējis kapitāls kuru var mērit miljonos. Vini ir darbinieki kuriem viegli salikt uz papīra scenārijus jo priekšnieki prasa strādāt, bet viņi neriske ne ar ko. Tie kuri riske un var pazaudet visu stratēgisko informativas telpas modrosinataju ar visu infrastrukturu ir latvijas valst. Tikai valsts amatpersonām vajag saprast cik svarīgi, ka valstij pieder sava informacijas parraides inrastruktura. Un acis aizmalet ar to, ka apvienojot būs labaka attistība ir mulkības. Un cenas pateretajam nekad vesture nav kritusa apvienojot 2 uznemumus.
11.augusts 2017, 7:55 Atbildēt
VVilis Draudziņš
Tas ir Izdevīgi oligarham Raimondam Vējonim un viņa lauciniekiem no cūku fermām.
11.augusts 2017, 9:37 Atbildēt
ggatis
Jebkura peļņu nesoša uzņēmuma pārdiošanā ieinteresēti korumpēti valsts pārvaldes un privatizējamā uzņēmuma vadītāji.
11.augusts 2017, 9:52 Atbildēt
ffisch
nak lielas zives- mazas lai pamuk.....!
11.augusts 2017, 11:34 Atbildēt
aaha
nu nedrīkst valsts atteikties no tai piederošiem sakaru kanāliem! Tikpat labi varētu likvidēt armiju un valsts aizsardzību nodot kādai apsardzes firmai!
11.augusts 2017, 10:54 Atbildēt
VVEF kulturas pils
KPMG Baltics konsultāciju pakalpojumu direktore Evija Miezīte un Privatizācijas aģentūras valdes priekšsēdētājs Vladimirs Loginovs - vai ir jautajumi pastalniekiem?
11.augusts 2017, 11:11 Atbildēt
RRolf Nonnenmacher (* 6. Juli 1954 in Stuttgart)
Gemeinsam mit Telefónica, Telekom und Vodafone vertreibt ProSiebenSat.1 Digital eigene Smartphonetarife für die Sender ProSieben und Sat.1, sowie fyve als Eigenmarke. Die jeweiligen Mobilfunkanbieter sind Leistungserbringer, während ProSiebenSat.1 Digital für die Vermarktung der einzelnen Tarife zuständig ist. Seit September 2014 gibt es mit chixx einen eigenen Tarif für die Zuschauer des Frauensenders Sixx. Dieser wird im Telekom-Netz durch die Woodman GmbH (Leistungserbringer) realisiert. Die Vermarktung erfolgt über Sixx.

simfinity ist der Smartphonetarif von Fernsehsenders Sat.1 gemeinsam mit Telefónica Deutschland[49]
ProSieben Smart ist der Smartphonetarif von ProSieben, gemeinsam mit Vodafone.[50]
Fyve ist ein Mobilfunkdiscounter, welcher das Netz von Vodafone nutzt.[51]
chixx ist ein Mobilfunkdiscounter, welcher das Netz der Telekom nutzt.[52]
nyze war ein Mobilfunkdiscounter, welcher die Netze von Telefónica Deutschland nutzt, sowie Zugriff auf die konzerneigene TV-App bietet.[53] 2016 wurde das Angebot eingestellt und seitdem die bisherige Webadresse auf simfinity weitergeleitet.[54]
11.augusts 2017, 11:31 Atbildēt
bbaseins
Privatizācijas aģentūras (PA) valdes loceklim Jurim Vaskānam ir problēmas ar otrās pakāpes pielaides saņemšanu valsts noslēpumam, pirmdien vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”.

Tajā norādīja, ka Vaskāns anketu pielaides saņemšanas Drošības policijā iesniedzis martā, taču iestāde to vēl nav amatpersonai izsniegusi.

Pēc “Panorāmas” vēstītā, Drošības policija izmeklē iespējamu informācijas noplūdi PA.

Informācija datubāzē “Lursoft” liecina, ka Vaskāns PA valdē strādā kopš šā gada 5.martā. Aģentūras valdēs strādā arī tās priekšsēdētājs Vladimirs Loginovs un valdes loceklis – Alvis Mitenbergs.

PA darbības mērķis ir nodrošināt valsts īpašuma privatizācijas pabeigšanu un, mainot valsts īpašuma objektu īpašnieku, radīt labvēlīgu vidi privātā kapitāla darbībai Latvijas tautsaimniecības attīstības interesēs, kā arī sašaurināt darbību, ko valsts veic kā komersants.
11.augusts 2017, 12:32 Atbildēt
ooskars
Da vini jau sen ir pardoti un ne jau zviedriem.
11.augusts 2017, 19:52 Atbildēt