Komentāri / Prezidents: Pienācis laiks pielikt punktu nepilsoņu statusa piešķiršanai
 

10 komentāri

ppretiigi
un visi vejonim juta liidzi, kad vins bija slims.. kauns un negods. krievu nopirktaa mauķele
7.septembris 2017, 14:29 Atbildēt
yyyy
Vai nebūtu laiks deokupācijai, Vējoņis?
7.septembris 2017, 14:32 Atbildēt
//
novelciet kastroli no savas okupētās galvas un ieraudzīsiem migrantu plūsmu, kura ģeometriskajā progresijā iznīcina valsti! Ko Jūs darat, kad ieved izvarotājus-āfrikāņus Latvijā? Pārmetiet tādiem streipiem, freibergām, kuri neatgriezās 70.gados Rīgā kā armēņi Erevānā lai nesavestu cittautiešus
7.septembris 2017, 14:42 Atbildēt
OOts
Nu ko tu melo ....pàris desmiti àfrikàņu nu nekādi nevar sacensties ar krievijas parstàvjiem latvijā ....
7.septembris 2017, 15:03 Atbildēt
ļļuļa
valsts nodevējs un pleskavas krievelis vējonis grib, lai latvijas pilsonību iegūst milzums latvijai nelojālu cilvēku un lai viņi var sarīkot referendumu par latvijas pievienošanu krievijai. jeb citiem vārdiem sakot prezidenta izstrādājums gatavo krimas scenāriju. nav jau brīnums, visa viņa partija ar brigmaņiem un dūklaviem ir vieni vienīgi veci komuņagas un dirsā līdēji maskavai.
7.septembris 2017, 14:35 Atbildēt
SStienis
Nomierinies. Otrkārt, ir jādomā par to, lai šie bērnu mācītos skolās valsts valodā, kas nozīmē, ka valsts skolā mācībām būtu jānotiek tikai valsts valodā.
7.septembris 2017, 14:56 Atbildēt
OOts.
Kad visas Latvijas skolas màca latviski tad droši var ieviest šo Vējoņa priekšlikumu....savādāk tà ir kaitniecība ....
7.septembris 2017, 15:05 Atbildēt
ddomas
Ja tā padomā, tad jaundzimušie varētu būt paaudzei, kas lielākoties dzimuši pēc neatkarības pasludināšanas. Tiem visiem tā kā vajadzētu būt pilsoņiem. Tādā gadījumā ir jautājums, kuri ir tie vecāki, kuri vēl nav ieguvuši pilsonību?
7.septembris 2017, 14:43 Atbildēt
iiesākums
vispirms ir jāpieliek punkts nepilsoņu statusam kā tādam- visiem nepilsoņiem ar likumu jānosaka termiņš veikt savu brīvu izvēli pilsonības jautājumā- vai nu iegūt likumīgā kārtā latvijas pilsonību, vai kādas citas ārvalsts pilsonību!
pēc šī termiņa beigām varēs uzsākt arī vējoņa iniciatīvas realizāciju, bet ne tagad, jo viņš vēlas iejūgt zirgu ratu aizmugurē!
7.septembris 2017, 15:22 Atbildēt
ttā tam jābūt
nu mūsu valsts kā jau parasti izceļas ar izcilu "gudrību".Sķiet ka ,ja virs Lielbritānijas teritorijas lidmašīnā piedzimst bērns,viņš jau automātiski ir Lielbritānijas pilsonis.Bet pie mums kaut kāds murgs.Latvijā dzīvojošiem vecākiem piedzimst kaut kāds tur nepilsonis...Es domāju ka arī spriedze starp tautībām Latvijā pazustu.Vējonis malacis,pareizi spriež.
7.septembris 2017, 16:08 Atbildēt