Latvijas austrumos 12 stundās nolijusi vairāk nekā puse mēneša normas

F64 Photo Agency
  • F64 Photo Agency
1 / 1

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka aizvadītajā diennaktī Latvijas austrumos 12 stundu laikā nolijusi vairāk nekā puse mēneša nokrišņu normas.

Jau šīs nedēļas sākumā sinoptiķi prognozēja, ka šī nedēļa būs lietaina, ceturtdien daudzviet pūtīs arī brāzmains vējš. Šī brīža prognozes liecina, ka arī nākamā diennakts Latvijā būs lietaina.

LVĢMC

Nedēļas izskaņā virs Latvijas pastiprināsies neliels augsta spiediena atzars, tādēļ stipri nokrišņi vairs nav gaidāmi, bet neliels līdz mērens lietus līs galvenokārt valsts rietumu daļā. Brāzmainie rietumu, dienvidrietumu vēji pakāpeniski pierims un iegriezīsies no austrumu puses. Debesis biežāk skaidrosies, un gaisa temperatūra nakts stundās pazemināsies līdz +7, +12 grādiem, bet dienas laikā termometra stabiņš pakāpsies līdz +13, +17 grādu atzīmei.

Komentāri [1]

 
būtu laiks tās normas pārskatit
citādi pie katra lietutiņa to vien dzird-nolija pus mēneša norma, nolija mēneša norma. ja jau gadiem ilgi līst vairāk nekā pirms 100 gadiem tad nevajag 100 gadus vecas normas par standartu pieņemt
13.septembris 2017, 14:32 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!