NEATKARĪGĀS LASĪTĀJI: Latvju skolas bez latviešu valodas!

Komentāri [3]

 
lapa
noziedzigais vienotibas gruppejums uzsplauj latviesu tautai . tauta neklausis briseles komandam - mes busim neatkarigi - latvija - lietuva un igaunija - luk kur baltijas nakotne - ne smirdigaja un sapuvusaja eiropa.
14.septembris 2017, 11:09 Atbildēt
999
Ezoteristu, Vatikāna pederastu "darbiņš".Negrib izstrādāt gramatiskas izmaiņas latviešu valodā, kas izskaustu pretrunības. Merķelis bauriem mācīja, ka jāizturas ar mīlestību pret Dievu, Dabu un cilvēku. Es teicu, ka jāizturas par.
:) Bet, ļaudis teiks, ka jāmāca tāpat, ka iepriekš: "Latvietis pret latvieti".
14.septembris 2017, 11:17 Atbildēt
Jusis
Speciālistu viedokļus vajadzētu publicēt un tad diskutēt. Diskutēt par tēmu ,minot argumentus par un pret ,ne kauto neadekvātu ierakstīt par smirdošo Eiropu.Šodienas LA ir labs speciālistes raksts par 6 gadīgo apmācību ,pavisam cits skatījums ,nekā publicējas ziņās un komentāros par latviešu tautas iznīcināšanu. Tā jau bija par Latvijas vēstures mācīšanu skolā ,speciālistu viedokļos neviens neieklausījās. Komentētāji ,protams ,bija par ,jo kurš tad iebildīs ka skolās māca Latvijas vēsturi. Nu reformēja un ,rakstīšu rupji, dir..ā esam ar Latvijas vēstures mācīšanu skolā. Speciālistos un profesionāļu domās jāieklausās.
14.septembris 2017, 11:33 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!