Ašeradens pagaidām nekomentē, kurš "Vienotības" pārstāvis būs ekonomikas ministrs

Komentāri [8]

 
Teleskops
Glumiķis mūk, jo ģeogrāfija nav ekonomika! Nu varēs PĻERZĀTPA SAEIMAS GAITEŅIEM UZ PILNU KLAPI!. Nuzraujaties uz šiem sarosītu n žuļikiem!
12.oktobris, 8:33 Atbildēt
:D
Laba ziņa Latvijai, ka aizgāja no amata. Pats sevi paslavēja, kurš tad cits, ja ne pats. :D
12.oktobris, 8:47 Atbildēt
Juriks
Ebreju izcelmes cilvēks ,radīs visas iespējas ,lai tiktu pie siles,nakošas vēlēšanās,komjaunatnes darbonis,,vienotibai,,bez Smiltēna pazudīs kā rita rasa.
12.oktobris, 8:59 Atbildēt
XX1
Vienotības trīs kandidāti - ginekologs, mākslīgais apsēklotājs un mūziķis. Visi pārliecināti sorosmīļi un vienotībmīļi, tātad pilnīgi piemēroti ekonomikas ministra amatam. Diemžēl šādi Latvijā ministrus izvēlas jau vairāk kā 25 gadus. Cik tad nesen ekonomikas ministrs bija mūziķis Pavļuts, pirms tam ģeogrāfs Vilks, Centrālās bankas pirmais vadītājs bija fiziķis Repše utt.
12.oktobris, 10:22 Atbildēt
Anna
Vai pareizi nebūtu jāraksta " kas būs..." , nevis "kurš " ?
12.oktobris, 10:24 Atbildēt
absurds
Kādas Vienotībai vispār tiesības kaut ko pieprasīt?! 0% reitings, pilnīgs fiasko līdzšinējā darbībā un Latvijas novešana līdz krīzei, totāla korumpētība. Tur par cietumu jārunā nevis ministru krēsliem.
12.oktobris, 10:34 Atbildēt
Novēlējums
Lūdzu ieceliet par Ekonomikas ministru personu, kurai VISMAZ ir ekonomista vai radniecīgas sfēras izglītība (ir priekšzināšanas)!!!!!
12.oktobris, 10:46 Atbildēt
iespēja
Būtu lietderīgi ekonomikas ministriju apvienot ar finanšu ministriju, tad katrs saprastu kur valstī rodas nauda un kā to pareizi tērēt un būtu daudz skaidrāka bilde par nodokļu pozīcijām un to ietekmi uz ekonomiku..
12.oktobris, 11:30 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!