Liepājā ugunsgrēkā mirst cilvēks

F64
  • F64
1 / 1

Vakar ugunsgrēkā Liepājā gājis bojā viens cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Vakar plkst.13.15 VUGD saņēma izsaukumu uz divstāvu dzīvojamās mājas ugunsgrēku Atmodas bulvārī, Liepājā. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka no ēkas pirmā stāva loga nāk liesmas.

Ugunsdzēsēji glābēji ar glābšanas maskas palīdzību izglāba vienu cilvēku, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem, bet pieci cilvēki no ēkas bija evakuējušies saviem spēkiem pirms VUGD ierašanās. Ugunsdzēsēji no piedūmotās ēkas iznesa vēl vienu cilvēku, kuram NMPD mediķi konstatēja nāvi.

Plkst.15.20 ugunsgrēks, kurā ēkas pirmā stāva dzīvoklī dega mēbeles 10 kvadrātmetru platībā, tika likvidēts.

Savukārt plkst.20.28 tika saņemts izsaukums uz Laipu ielu Talsos, kur vienstāva ēkai bija aizdegušies aizkari. Sadarbojoties ar pašvaldības policiju, ugunsdzēsēji no ēkas izglāba caur logu izglāba vienu cilvēku, kurš tika nodots mediķiem. VUGD pieļauj, ka ugunsgrēka iemesls bija bez uzraudzības atstāta svece.

Naktī plkst.23.29 VUGD saņēma izsaukumu uz Inčukalna novada Inčukalna pagastu, kur no divstāvu dzīvojamās mājas bija redzami dūmi. Ugunsdzēsējiem ierodoties, konstatēts, ka ēkas pirmajā stāvā bija degusi virtuve un ledusskapis 12 kvadrātmetru platībā. Pirms VUGD ierašanās iedzīvotāji ugunsgrēku likvidēja saviem spēkiem, bet tajā cieta viens cilvēks, kurš tika nodots mediķiem.

Kopumā VUGD aizvadītajā diennaktī saņēma 37 izsaukumus, no kuriem 19 bija uz ugunsgrēkiem, 13 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.

Komentāri [1]

 
Liene
Individuāli ražotas mēbeles pēc pasūtījuma - up-mebeles.lv/
20.novembris, 9:41 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!