Izvērtē elektrotīkla pieslēguma jaudu un samazini kopējās izmaksas par elektrību!

Komentāri [18]

 
lapa
spekulantu un neliesu banda tikusi pie sprices.
8.februāris, 12:29 Atbildēt
G
Tie ir meli, jo daudziem cilvēkiem šie pieslēgumi ir no iepriekšējās sistēmas, tas ko saka Sadales tīkli izrādās ir blefs, jo ja tiek pie naudas tad tik rullē.
8.februāris, 12:59 Atbildēt
Antiņš
Kā tad darīsi, ja vajadzēs jaudu atkal lielāku? Skriesi pie šiem pamuļķiem, lai palielina pieslēguma jaudu? Par šito "skraidīšanu" ir jāmaksā, tas nav par velti! Un katra šo pamuļķu darbība, gar tavu sadales "kasti" ir kaut kā salaušana. Man no trim fāzēm ir palikušas divas, bet šiem esot viss kārtībā! Piecas reizes sadali "uzlaboja", kamēr salauza!
8.februāris, 13:38 Atbildēt
oik-ā maksātājs
Saņemieties,lai ieriebtu tiem OIK asinssūcējiem.
8.februāris, 19:28 Atbildēt
klients
KLIENTI! Ar maziem patēriņiem un nelieliem attālumiem var kooperēties ar kaimiņiem un atsēgt pakalpojumus vispār. Dārza būdiņas, garāžas, skaitītāju kastes uz zemesgabaliem u.t.t.
9.februāris, 11:18 Atbildēt
Jozefs
1992. gada par kw maksāju 2 santimi, un Latvenergo strādāja ar milzīgu peļņu, šodien ieskaitot visus OIK , nodokļus, Sadales tīklu ''pakalpojumus'' un elektrības cenu maksāju 18 cent /kw. Notiek latvijas cilvēku apzagšana caur nepamatoti augstiem elektrības tarifiem. Ja vēl pieskaita nepamatoti dārgos iepirkumus un kukuļus. Man paziņam viņa balķu būdiņā uzstādija supermodernu skaitītāju, kur rādītājus var nolasīt attālināti, viņa būdiņa nemaksā tik daudz cik skaitītājs.
9.februāris, 11:50 Atbildēt
efb
Mīž acīs un saka, ka līst lietus... Tāds mans vērtējums par šo afēru!
13.februāris, 20:40 Atbildēt
aivarsz
Jautājums: kas tas ir - PUBLICITĀTES MATERIĀLS ??? mani interesē,kurš ir AUTORS,kurš rakstījis šīs muļķības,dumjības,NELIETIS,kurš atbalsta zagšanu,krāpniecību. Kāpēc viņš slēpjas ??? Nu tāpēc ,ka ir NOZIEDZNIEKS tā ir mana atbilde untā es vērtēju autoru. Komentēt idiotismu netaisos.
14.februāris, 7:28 Atbildēt
ivars
Zagļu banda.
18.februāris, 22:14 Atbildēt
IM
Jaudas komponente - tas ir forši.
Drīz visiem būs ikmēneša jaudas komponentes no visiem. Nemaksā dakterim jaudas komponenti - nav tev tur ko iet, jo dakteris tev nepieciešamo jaudu nav sev ierēķinājis. Gribi pie daktera. Noslēdz līgumu (par līguma slēgšanas maksu) un maksā ikmēneša dotā daktera jaudas komponenti. Tāpat gribi iet uz konkrētu veikalu - noslēdz līgumu un maksā veikala jaudas komponenti.
A kā savādāk?
19.februāris, 9:58 Atbildēt
Elektriķis
Tukša dirš na, samazināt jau var,bet ko darīt, kad būs vajadzība palielināt?
19.februāris, 12:35 Atbildēt
Ome
Ieteic izvērtēt,bet vairs neviens nerunā par samazināšanu OIK,visi raksti internetā ir pazuduši par OIK..?!? Tagad tik bankas un sports. OIK ne Kučinski interesē ne Ašeradenu,kāds pieprasa demisionēt,pat lauksaimnieki apklusuši....Ak,tauta,cik ilgi vēl cietīsiet un spēsiet nest šo smako slogu...
20.februāris, 11:53 Atbildēt
lapa
vel kampara laika tika dalitas zalas energijas biletes - ko tautai butu jaapmaksa dubulta . tagad viss notiek dzive , varam but pateicigi dambrovska valdibai , tiesi vini so visu izveidoja - slepus no tautas . bet mazo hesu ipasnieki katru menesi suta otkatus saimas partijam.
20.februāris, 12:14 Atbildēt
lapa
ungarija valdiba uzsaka sadu pasu aferu , tauta atri vinus atkoda - izgaja ielas un likumu izdeveji aizbega asti kajstarpi iespiedusi . slikti ir tas , kad latvija tauta ir saskelta - nav vairs vienota .
20.februāris, 12:19 Atbildēt
nu ja
Tagad tie kuri virtuvē lieto elektriskās cepeškrāsnis un elektriskās plīts virsmas ir muļķi ?
21.februāris, 8:33 Atbildēt
efb
Šālē dillēs...
22.februāris, 16:45 Atbildēt
qosk
Тарифы за электричество уже слишком высоки, но,к счастью, есть вариант как платить в двое меньше! Эту хитрость узнал из статьи инженера-электрика abrevia.me/savingbox Поставил себе, счет реально уменьшился, при том же потреблении! f
23.februāris, 1:28 Atbildēt
vw
Nadirs,zaķit!
23.februāris, 10:08 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!