"Tet" palīdz klientiem elektrību lietot gudrāk

Komentāri [15]

 
Vladis
Pliku drātsstrāvu jau Lattelekom jau nepārdod.Tikai komplektā ar drātssakariem.
8.februāris, 14:12 Atbildēt
G
Vai šim kungam vispār ir sajēga par ko viņš runā? Vai nav tieši tāpat kā Sadales tīkla dāmas, kuras mulst un stostās, ja uzdod konkrētus jautājumus?
11.februāris, 9:29 Atbildēt
pljerduks
Mācās no sabiedriskām ēstuvēm- kartupeļi ,karbonāde, mērce,salāti atsevišķi- kad sarēķina kopā- mati ceļas stāvus,bet vēl iespējas nav izsmeltas-ir vēl sāls un garšvielas.....!
11.februāris, 14:29 Atbildēt
.
Kārtējaus ''salmu kūlējs'', Vācija redz no Krievijas pa lēto gāzi iepirks-mūms to nevajag. Šis te gvelž par kautkādiem papildus savienojumiem ar ziemeļvalstīm kad Krievijas energosistēma blakus, ar gatavām līnijām un sadales punktiem.
Nu ko neizdarīs un kādus iemeslus neatradīs lai nobendētu Latvijas ekonomikas paliekas.
16.februāris, 1:21 Atbildēt
ALISE
Tālāk no šīs iestādes ,rēķinus piesūta nepareizi reizēm ir paaugstināti, elektroniski atbilde -zvaniet operatoram 8711 un par katru zvanu no klienta noplēš 1.50 euro. lai izlabotu viņi savas kļūdas par pagajušo mēnesi , jau paspēja noplēst 3euro.
16.februāris, 8:36 Atbildēt
Vai nav apnicis
Klau, TETņiki! Ko dod tie jūsu piedāvājumi, ja galu beigās viss maksā tieši tikpat!? Piedāvājiet normālas cenas, ja jau tirgojat elektrību, nevis skalojiet prātus ar dažu centu starpību mēnesī!
16.februāris, 9:54 Atbildēt
!
Kad atnāk uz e-pastu šo muļķības, sūti šo vēstuli uz "!'', tad kādu laiku šiem e-pasts neies! Tā šiem var ieriebt!
16.februāris, 15:40 Atbildēt
Antiņš
Patērēju 75 kw mēnesī, maksāju 32. eiro mēnesī, jo man vajadzīgs 3-fāzu pieslēgums. Ko šitais pamuļķis man var pamācīt?
16.februāris, 15:38 Atbildēt
aivarsz
Jāsaprot ir VIENS -galvenais ! -Elektrība kā tādas cena,tas ir SĪKUMS !!! DIVAS TREŠDAĻAS NO APMAKSĀJAMĀ RĒĶINA IR IDIOTU IZDOMĀTĀS POZĪCIJAS : 1.TIRDZNIECĪBAS PAKALPOJUMS
2.PIESLĒGUMS PA R AMPĒRIEM. 3. MAKSA PAR ELEKTROENERĢIJAS SADALĪŠANU4.ATJAUNOJAMIE OIK. 5.KOĢENERĀCIJAS OIK 6.JAUDAS OIK PAR AMPĒRIEM
Pedējā 6.pozīcija ir DUBULTAIS MAKSĀJUMS ,JO PAR AMPĒRU PIESLĒGUMU JAU VIENREIZ SAMAKSĀTS !!! Ir acīmredzama KRĀPŠANA !!! kāpēc to neredz Ekonomokas ministrija ????????
19.februāris, 18:04 Atbildēt
=)
neredz jo ir apmaksātas un uzpirktas - tieši par mūsu naudu blēži uzvārās un uzpērk amatpersonas, kuras nepilda savus tiešos darba pienākumus.
21.februāris, 19:56 Atbildēt
alex
Тарифы за электpичество уже слишком высоки, но,к счастью, есть вариант как платить в двое меньше! Эту хитрость узнал из статьи инженера-электрика abrevia.me/savingbox Поставил себе, счет реально уменьшился, при том же потреблении!
22.februāris, 1:56 Atbildēt
Vavulis
Dibinu vāvuļu biedrību, par biedru var kļūt ikviens, kas spējīgs pusdienu vāvuļot neko nepasakot, aicinu visus interesantus
23.februāris, 8:40 Atbildēt
-====
nu tak visi klienti muļķi - mēs iemācīsim jūms iebāzt kontaktdakšu rozetē. Un kā jūs mīlīši dzīvojāt līdz šim bez plāniem un liekēžiem, kas sastāda tādus ''ekonomiskus'' plānus vai vai dzīvojiet kā eiropā - pie svecītēm toties eiropa skan gordo!
23.februāris, 11:58 Atbildēt
.
Laikam šitam ekspertam bērnībā vējiņš galvu izpūta.
Un kur tie Latvenergo kabineti visiem kopā ar ekspertiem palika kuri vairāk kā 10 gadus skaloja smadzenes kā ir jāekonomē? Pēc 2009 gada tie pazuda un Latvenergo sāka sūkstīties ka elektroenerģijas patēriņs krītas un jāceļ cenas. Un ko tu te muļka ekspert virini muti par ekonomiju? Jo mazāk tērēšu jo ātrāk tādu stulbeni izmetīs no darba.
23.februāris, 23:25 Atbildēt
G
Gudri lietot, tas nozīmē nelietot veļas mašīnu, mazgāt veļu ar rokām un berzt ar veļas dēli, ūdeni smelt no akas ar spaini, ledusskapi likvidēt, neko nesaldēt, ēst visu ko atrod brīvā dabā, malku zāģēt ar fuksīti, vakarā spuldzes vietā aizdegt svecītes, citādi ar mazo jaudas pieslēgumu var nodedzināt māju.Mūsdienu cilvēks lieto elektrību, nevis dzīvo akmens laikmetā, cienījamais ejiet vēlreiz skolā, Jūs esat slikti apguvis fiziku, ir bijis netalantīgs fizikas skolotājs, kurš nav spējis neko prātīgu iemācīt.
Vakar, 11:03 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!