Andris Bērziņš: Ja valdība neko nedarīs, autoceļiem draud pilnīgs sabrukums

Komentāri [38]

 
Mr.Susurs
Shi intervija izskatas vairak pec padsmitnieka filozofeshanas, bet to saka cilveks, kas pats ir bijis premjers. Lai Berzinsh man Latvija nosauc, kaut vienu celu, pa kuru nav bistami braukt ar 120 kilometriem. Visi to zin, ka Latvijas celi ir bistami, tadel jau ari maksimalais atrums Latvija tikai 90 kilometri. Lai Berzinsh man paskaidro, kadel arvalstis liek celus ar 25 gadu garantiju , bet Latvija pat 6 meneshi nepaiet un celam jau bedres? Varbut tadel, ka arvalstis ar celu buvi nenodarbojas visadi pashdarbnieki un amatieri, jo ja celsh bus nekvalitativs, tad cela buvetajs dabus vinu atjaunot jau par saviem lidzekliem. Bet mums Latvija ari tapat ir labi. Formali izremonte celu un pec gada sak jaunu remontu. Un ta desmitiem gadu. Naudina nak griezdamies, bet normalu celu , ka nav ta nav. Latvija baigi smejas, kadas tik visadas nekartibas ir Krievija, bet galigi neredz , kads bardaks ir Latvija. Ja Krievija buvetu celus ar tadu kvalitati, ka Latvija, tad vina butu tikai viens autocelsh, kuru visu laiku remontetu. Celsh no Maskavas uz Peterburgu :) Bet visa pareja Krievija butu ciemu granstceli.
14.februāris, 5:46 Atbildēt
Tenis
Kam Latvijai tavi stulbie ceļi ,pietiks ar dzceļu uz Berlīni!
14.februāris, 6:24 Atbildēt
Raimonds
RailBaltik ir paredzēts militārās tehnikas ātrai pārvietošanai Baltijas teritorijā gar Krievijas robežu ...
14.februāris, 7:49 Atbildēt
Es
Tikai tad kad šitos čekistus izsviedīs sūdukaudzē tikai tad ceļus salabos. Kamēr kampēji kamps tikmēr vasts mirs
14.februāris, 6:51 Atbildēt
Lauķis
Tas, ka Bērziņvečpapam interesē ceļi nav taisnība, viņam interesē ceļiem atvēlētā nauda! Ceļš interesē man un citiem lauciniekiem, kuram par savu naudu jāuzber kāda gants krava un ar savu traktoru jāaizlīdzina bedres, lai es vispār varētu aizbraukt līdz darbam un veikalam! Iedodiet man to naudu, kas pienākas katram ceļa km priekš mana ceļa un redzēsiet, kādā kārtībā tas tiks uzturēts, ne nopļenderēts, kā to dara LAU, kam darbu izmaksas ir ASTRONOMISKAS, tādēļ no tautas tiek slēptas.
14.februāris, 6:52 Atbildēt
autobraucējs
Latvijā ir normāli ceļi.
14.februāris, 7:31 Atbildēt
Igo
Kur pajoliņ Latvijā te redzi normālus ceļus? Ar tavu Rīgu vietām ir nomāli, bet izbraucot ārpus tās ir pilnīgi sajāti.
14.februāris, 7:41 Atbildēt
autobraucējs
Uz Ventspili, Liepāju, Kuldīgu, Ainažiem, Jelgavu ir labi ceļi!
14.februāris, 7:57 Atbildēt
!
Uz Jelgavu nav labi! Braucot no Rīgas, pēc stacionārā radara, zem gaisa tilta, labajā pusē ir iebrauktas rises, kas parādījās nākamajā gadā pēc remonta un turpina padziļināšanos. Uz Ventspili ir labs ceļš, bet tur nav braucēju, tāda pustukša šoseja.
14.februāris, 8:23 Atbildēt
Uz
Ventspili labam ceļam jābūt,lai oligarhu ''nevainības sargātājs''-M.Krautmanis nepalaistu kaut ko garām
14.februāris, 18:45 Atbildēt
Raimonds
Autobraucēj ... cik Latvijā ir kopējais autoceļu garums? ... un cik km no tiem sastāda Tevis nosauktie ... un arī daźi nenosauktie daudzmaz pieņemamie posmi? ... 1% ...?.... 5% ... ?
Ar izņēmumu nevar raksturot kopējo Latvijas autoceļu kvalitati.
14.februāris, 8:13 Atbildēt
Logičeskijs
Ceļi, pa kuriem dienā nobrauc 7 automašīnas- sabruks tā vai tā. Latvijas nākotne - ceļi, pa kuriem brauks tanki ( bruņutehnika ).
14.februāris, 7:33 Atbildēt
Raimonds
Valdībai naudas knapi pietiek tikai NATO čurātāju uzturēšanai ... par kādiem ceļiem Bērziņš te runā?
14.februāris, 7:45 Atbildēt
Tu
CCCP ?
15.februāris, 17:56 Atbildēt
Mikus
Pilnīgi riebjas! Vai NRA nevarēja pajautāt, kā tas nāk, ka Latvijā ceļu remonts ir 3x dārgāks kā Igaunijā. Kādreiz bija tāds jautājums, un, viens no tiem kundziņiem no Latvijas Ceļu būvētājs atbildēja, ka Latvijā ir savādāka zemes struktūra (varbūt nepareizi izteicos), tāpēc viss sadārdzinās. Ha, jāsmejas (skumji), vai tad Igaunija atrodas pavisam citos platuma grādos? Tātad, pie mums 3x vairāk tiek nozagts. Kāds (kuram vajadzētu) to redz, vai grib redzēt. Bērziņ, ko tu te muldi, kur tu biji agrāk!!!???
Ļoti labs piemērs robeža Ipiķi - Moisakjula. Kā ar nazi novilkts! Un tur zeme savādāka!?
Diez vai, bet gribētos cerēt, ka kāds izlasīs un Bērziņam arī šo pateiks.
14.februāris, 7:58 Atbildēt
Mikus
Atvainojos. Nevis redz, bet neredz, vai negrib redzēt.
14.februāris, 8:03 Atbildēt
ivars
Varbūt laiks pensijā?
14.februāris, 8:20 Atbildēt
murkšķis
Ierēdņi kā nieres taukos: Piemaksas tūkstošos [8]
14.februāris, 8:30 Atbildēt
nav vērts
ja ceļus remontētu ārzemnieki , piem. zviedrijas tad vēl , bet vietējie nav vērts miljoni prom , ceļš pēc pāris gadiem atkal caurumos...
14.februāris, 8:50 Atbildēt
zz
toties kādas aldziņas ir LAU 5 vai 10 tūkstoši mēnesī
14.februāris, 9:02 Atbildēt
īpaši stulbs
Ja Latvijas ceļu uzturētājs neko nedarīs, tad Kučinskim un visiem viņa korišiem, nākuj, lāpstas rokās un prom uz ceļiem!
14.februāris, 9:26 Atbildēt
Deslis
Riebjas šī onkas regulārā gaudošana. Tā kā ceļu švakbūves firmām nenāk cerētais piķis, tās jau sen nolīgušas šo bijušo premjeru, lai tas gaudo un pieprasa desmitkāršot valsts pasūtījumus šīm firmām. Ko viņš pats paveicis premjerēšanas laikā? Bet izeja ir viena- uzticēt remontus ārvalstu firmām un koncentrēties uz pašu ceļu segumu. Visādas bezjēdzīgas ceļa zīmes, joslas, lampas, milzu grāvji utt. apēd pusi naudas.
14.februāris, 9:40 Atbildēt
es
Vai tad bērziņa laikā ceļi bija labāki..liekulis
14.februāris, 9:44 Atbildēt
opis
Ko jūs Bērziņam virsū brūkat.Viņš nav ceļu būvētājs.Viš ir dziedonis.
14.februāris, 18:35 Atbildēt
savādnieks
Sodien sanāca brauciens no lielpilsētas uz lauku reģionu un gribot-negribot nācās salīdzināt;pilsētnieki dzīvo Eiropā,bet reģioni PSRS.Pilsētas ielas forši nobruģētas,mājas sakrāsotas,cilvēki enerģiski/aktīvi un daudzi PAT smaida.Bet reģioni nīkuļo savā bezdarbībā,ar aktīvāku kustību ap kādu lielāku veikalu un neizbraucamie ceļi ir spilgts psrs atgādinājums,ka laukos uz veikalu vēl jābrauc ar Belaruss.
14.februāris, 18:37 Atbildēt
slota
berzin, ej labak pensija!
14.februāris, 21:51 Atbildēt
2x
Andrit nesatraucies, uz vispārēja vājprāta fona LV, pie vienām sāpēm tautai uzliks tādunodokli, tāādu nodokli, ka vairs nebūs, kas brauc pa tiem ceļiem un problēma pati atrisināsies, jo ceļus tad vairs nevajadzēs, vai nav spīdoši, ko?
15.februāris, 0:00 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!