NRA pēta, vai 90.gadu sākumā tiešām daļa čekas maisu tika sadedzināti

Komentāri [15]

 
Mr.Susurs
Visas runas par chekas maisiem ir dalejs izdomajums. Nekadi ipashi svarigi dati vinos nemaz nevar atrasties. Un neviens ari nekadas agentu lietas nav dedzinajis. Tad ir jabut pilnigakajam ideotam, lai iznicinatu Zelta Vistu, kas dej zelta olas. Esmu pilniba parliecinats, ka visu augstako Latvijas amatpersonu chekas lietas ir kada ekonomiska grupejuma rokas. Jo Latvija tiek pienemti ekonomiski pilnigi absurdi lemumi, kas finansiali kaite valstij, bet toties dod finansialo pelnu atseviskiem ekonomiskajiem grupejumiem simtiem miljonu apmera. Lidz shim pienema absurdus lemumus un ari nakotne pienems. Jo paprove tikai nepienemt un uzreiz uzpeldes tava chekas lieta, kas automatiski nozime visas karjeras beigas.
14.februāris, 5:57 Atbildēt
autoram
Ja jau tu informācijas avotu atklāji čekistiem, tad varēji jau arī neslēpt no pārējiem lasītājiem.
14.februāris, 6:07 Atbildēt
Līdumnieks
jā, tās kulītes atrodās Novgorodā! Un drīz nāks laiks, ka pati Krievija paziņos kas ir kas.Vai tad paši neredzat, kurš ir "Kangars, kurš nav kangars" 95% augstu stāvošas personas ir ČEKAS darbinieki. Piem. Mārupes Novada Domes priekšsēdi ir 100%bij. ČEKAS stukač! Tika iesūtīts 1994.gadā Mārupē.Un vēl šo balt dien strādā savu kungu labā!
14.februāris, 6:14 Atbildēt
Raimonds
Viens no Latvijā atpazīstamākajiem čekas ziņotājiem bija Dainis Īvāns ... viņš vairākus gadus ar blakusnodarbošanos bija arī Latvijas Tautas frontes vadītājs ....
14.februāris, 7:31 Atbildēt
VD
Šis jau ir krimināls apgalvojums.
Es Daiņa vietā piedzītu no Tevis kādus 10 tūkstošus.
14.februāris, 17:05 Atbildēt
Raimonds
Šodien pēkšņi parādās kaut kāda pilnīgi no pirksta izzīsta informācija ... par kaut kādu čekas maisu dedzināšanu ... :))))
Nu un kādus melus vēl bijušie čekas darboņi RĪTDIEN neizdomās ... lai tikai novērstu čekas maisu publiskošanu ... ??? ... :))))
14.februāris, 7:29 Atbildēt
juhans
Padomju laikos strādāju vienā skaistā mājā pašā Rīgas centrā, kur stūra kabinetos bija smuki kamīni. Arī manējā. Periodiski atklāju, ka kamīnā manas prombūtnes laikā kaut kas ir dedzināts. Noskaidroju, ka 1. daļas priekšnieks regulāri dedzina slepenos papīrus, kuru glabāšanas termiņš notecējis. Aizrādīju, lai neizbārsta uz grīdas pelnus. Lāga vīrs arī atzinās savos ''nedarbos'' un turpmāk labojās. Tā kā slepenu papīru dedzināšana padomijā nav nekas jauns un ekstra ordinārs. Skaidrs, ka, jūtot galu, kgb arhīvi tika tīrīti un tur nu mēs neko vairs darīt nevaram. Nav ko puņķoties.
14.februāris, 8:25 Atbildēt
Raimonds
PSRS sabruka pēkšņi ... neviens tās galu negaidīja. Un uzreiz pēc puča, jau nākamajā dienā, tie maisi Rīgā tika nobloķēti .. un izdarīts viss, lai tos nevarētu sadedzināt. Tā ka visas tās kartītes tur ir 100% veselas.
Nekas tur nav ņemts nost, ne arī likts klāt.
Tātad - arī uz Maskavu tur nav nekas izvests .... visi, kuri to apgalvo, melo. Jā .. mūsu DP vēl gadus atpakaļ tādus aģentus cītīgi te meklēja ... bet nevienu neatrada. Tātad... Jo nevar atrast to, kā nav ...
14.februāris, 9:34 Atbildēt
atmiņa
VDK dokumentus dedzināja, tas ir zināms kopš 90-tajiem gadiem,kādus īsti var tikai minēt, jo padomijas sabrukums bija neizbēgams tā kā tās ekonomika praktiski jau bija sabrukusi . VDK sadarbībā ar CK arī izplānoja pārmaiņu scenāriju.Republikās nenozīmīgos dokumentus (arī CK) sadedzināja, īpaši svarīgos aizveda uz Krieviju,bet dokumentus bez sevišķas nozīmes (priekš VDK) atstāja uz vietām. Tas arī viss.
14.februāris, 10:18 Atbildēt
pupu mizas
Tukšs raksts,neatklāj neko jaunu.Droši vien,ka VDK dedzināja tos savus dokumentus,kas vairs nebija vajadzīgi vai varēja radīt apdraudējumu viņiem pašiem.Tā notiek, tā rīkojas visi slepenie dienesti.
14.februāris, 9:04 Atbildēt
Raimonds
VDK neko nededzināja. Viņiem fiziski nebija tādu iespēju.
14.februāris, 9:36 Atbildēt
Ligita
Informācija droši vien ir patiesa, jo es tai laikā dzīvoju blakus vienai partijas mājai un tur dokumentus dedzināja trīs dienas no vietas tieši pagalmā ; sētas pusē!
14.februāris, 9:45 Atbildēt
tātad gatavojas sadedzināt
........................
15.februāris, 2:09 Atbildēt
ēnu ekonomikai jeb čekai bikses pilnas
........................
15.februāris, 2:10 Atbildēt
G
Par to nebūtu ko brīnīties, jo ir cilvēki kam ir ko slēpt, tikai mēs vēl visus tos nezinām.
15.februāris, 8:58 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!