NRA analizē, par cik reāli palielinājušās mediķu algas “uz papīra”

Komentāri [19]

 
Masa
Sveiki ,Priecajamies ka med ,darb,atseviskas slimnicas ir paceltas labas algas ,,neko nesaka ka parasti pa masu paligiem?,Bet visas slimnicas nav tadi paaugstinajumi ka rakstitas slimn,..jo pamatalga ir loti maza ,varbut ari par tan slimn, kuras algas ir mazas vajadzetu padomat !
14.februāris, 11:22 Atbildēt
Bēdīgi
Tieši tā,man tādas algas nav,53o eiro uz rokas,mūsu slimnīcā tā jau bija viszemākā alga
14.februāris, 11:46 Atbildēt
māsa -palīgs
man arī nekas nav pielikts . Vai privātā sektorā nekas nepienākas?
14.februāris, 14:20 Atbildēt
Tā gan!
Kad pacienti beidzot varēs sajust reāli kādu labumu no finanšu pieauguma medicīnā, kaut rindu samazinājumu pie speciālista??
Vai tāds mirklis vispār pienāks? Arī māsām nekas liels "nespīd". Liela summa ieguldīta un atkal aizies VADĪTĀJIEM, nevis tiešā darba veicējiem, vai ne?
14.februāris, 11:37 Atbildēt
ieva
Labdien,varu tikai pateikt ka Jekabpils Regionālas Slimnīcas personāls sanēma piemaksu no30-50 eiro apmēra,t.k piemēram visiem māsu palīgiem brutto alga sastada 438 eiro+0,75procenti par nakts stundam un nekādas piemaksas par stundas parstrādi.Var but Latvija ir clvēki kuri var kaut ko izdārīt ar tādas negodīgas algas palielināšanas?
14.februāris, 12:14 Atbildēt
aha
Vai Jelgavas slimnīcā nebija ļoti daudz pārkāpumu?
14.februāris, 12:48 Atbildēt
kā ar galvu
kads sakars Jelgavai?
14.februāris, 14:17 Atbildēt
???
Vai kādreiz varētu būt iejuutiigaaki pret saimniekiem. Nupat slimnīcā nomira O.Pulka maasa. 50 gadi un 17 gadiiga meitene baarenos. Bet slimnīcai pofig un mediķiem pofig. Ne kapeiku neesat pelnījuši.
14.februāris, 14:44 Atbildēt
māsu palīgs.
Lūdzu piedosanu kolēģu vietā un izsaku līdzjūtību. Skumji,bet ārstu ir tik maz,jo daudz izbrauc un nav kam strādāt. Tas ,protams ,nav attaisnojums,bet tādu akūtu vēderu jau ārsta palīgam vajadzēja ievērot.
14.februāris, 17:00 Atbildēt
nekauniba
Irjaparskata algas ,jo pamatalgas daudzam slimn,ir loti zemas tapec vel tagad algas ir loti zemas piem ;masam zemaka pamatal,vajadzetu but 650 eiro ,neviss zemaka un tad ja pieliktu tad varetu to sajust ,,,tapat masu paligiem vissmaz mazaka 500eiro ka pamatalga un tad sa gada pielikums ,tad varetu ko sajust ka ir naudas pielikums ,,,kuru tagad nejutam nemaz !
14.februāris, 16:21 Atbildēt
Masa !
Cik jusu slimn ,sanem apkopeja? CIk sanem sanitars ?Gribetu salidzinat?
14.februāris, 16:40 Atbildēt
sakopeja
mums sanitāts,māsu palīgs un apkopēja saņem vienādu,t.i. minimālo algu. Un kā jums?
14.februāris, 16:55 Atbildēt
IEVAI ,,,
Atbalstu Ievas rakstito ,jo algas ir netaisniba ,,piekritu rakstam ,kuru raksta Nekauniba ,,,algas nav pareizi izveidotas ,jo mazaka pamatalga ,,jo ar to pielikumu ko pielika ari bus loti maza ,,citie pielika 200 vairak citiem 7 eiro ,,kur taisniba !?
14.februāris, 16:52 Atbildēt
mediķis
RAKUSĀ tā apčakarēja, ka tālāk nav kur. MEHĀNIĶI, GRĀMATVEŽI- LAI PLAUKST!
14.februāris, 17:40 Atbildēt
m,
Un vai tas nav apsurds ka masu paligam pamatalga minimala plus7 eiro!
14.februāris, 20:22 Atbildēt
x,,
,Piekritu rakstam TA GAN,, mazajiem jau nevajag ,kas tiesi darbu dara !
14.februāris, 20:28 Atbildēt
f,,,
VIss ir loti slikti,domajam ,ka bus kautcik labak ,bet kas tev deva ,panema tiem kam jau ta bija lielas algas !Ir Jarikojas !
15.februāris, 21:18 Atbildēt
z.
arsts bez masas ,,un maa bez masu paliga ir nulle!Padomajiet ! arsts arsts .kas tad daris darbus?vai tad arsts varbut masa var vienu dazuru bez masu paliga iztikt ?Lai masa pamegina !ha ha
Vakar, 18:28 Atbildēt
Arodslimniece
Par cik paaugstinājušās pensijas negatīvo indeksu pārrēķina rezultātā...Man personīgi ir samazinājušies ieņēmumi,jo pensiju apliek ar nodokli,atlīdzība par arodslimību nogriezta un pielikta pie pensijas un vēl ieturēts iedzīvotāju ienākuma nodoklis.... Ar vienu roku iedeva,bet ar otru atņēma vairāk kā iedeva?!?
Šodien, 12:21 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!